Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

20.04.2008 - U1

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szakul



Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 20

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 3:36 pm    Temat postu: 20.04.2008 - U1 Odpowiedz z cytatem

I kolejne udane strzelanie. Było zajefajnie. A najlepszą moją akcją było, kiedy z wyjścia "4" zaczajeni z Kowalem ściągnęliśmy jedną serią 3 ziomali. Razz
Po prostu git.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyjemnie, przyjemnie, ale musze na jakieś 2-3 tyg odpuścić bo strzelania całkiem sporo a radochy mało heh.

nagroda za dostarczenie rozrywki wędruje do... partyzanta! Very Happy

_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowal86



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 434

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 5:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nom:) to było piękne dali się rozstrzelać jak Jankesi na Omaha Beach ( dla znających historię Cool Cool ) a tak naserio to było tak zaczailismy sie w 4 i patrzymy idą sobie na lajcie na wprost wejscia do stodoly a tu sruu seria i po dobranocce Very Happy Very Happy a po za tym moje wrażenia z dzisiejszej strzelanki to tak TDM srednio nam wychodzily lepiej jak kampilismy bo na atak to nie mielismy za bardzo koncepcji:)Smile CTF tez nie bardzo zawsze zgarneli nam flage a my jakos nie moglismy dojsc do niej Confused Confused Najlepsze było TDM z podzialem na 2 osoby i walka w stodole miedzy wszystkimi ( calego maga stracilem niepotrzebnie Crying or Very sad ) i mistrzowski epilog pif -paf w wykonaniu partyzanta Smile Smile

Dodane po 4 minutach:

PS dziekss nie laz następnym razem tak pewnie na granicy mojego zasięgu bo to mnie mnie drazni az mi palec swiezbil na spuscie tCool Cool zarcik Very Happy

_________________
...baptised in fire forty two one - spirit of Spartan - death and glory!!!...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Guciu



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 306

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nom zle nie bylo zwlaszcza ta akcja mi sie podobala jak Kowal z Szakul`em wycial mnie Siwego i Graka z naszej winy bo jakas dobra minute sie zastanawialismy czy isc lasem czy przez 4 i dalej bylo jak bylo Razz Co do CTF nie bylo zle a zwlaszcza ze 2 razy zakosilismy im flage:P A teraz male ale dostalem od Dziekssa strzal w twarz no niestety wyszla ladna p.... Very Happy Po tym doswiadczeniu stwierdzilem ze zainwestuje w jakas maske Very Happy A nie dawno sie zarzekalem ze nigdy nie kupie maski...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziekss
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 776

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nom bylo ekstra Very Happy pogoda dopisala i towarzystwo tez Very Happy dzieki wszystkim za udana strzelanke Exclamation partyzant jak tam reka Question sorki za ten strzal, glupio wyszlo... p.s. kowal palec to cie konkretnie swierzbil bo siales w mnie nie raz pelnym magiem ale ani jedna kulka mnie nie trafila, chyba zabraklo celnosci i zimnej krwi ale luzik Cool jeszcze raz dzieki wszystkim obecnym za dzisiejsza obecnosc Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowal86



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 434

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no guciu nie tylko ty masz pamiątkę po akcji też się dorobiłem od dziekssa małego ała na udzie i kolanie dopiero w w chacie sie skapnąlem ze mam rozcięte hehe ale luzik nic nie boli Cool Cool i po za tym cieszy mnie również to , że tym razem nie chowałem się za plecami kolegów i starałem się atakowaćSmileSmile

PS tu raczej może nie celność co prędzej zasięg ma na znaczeniu spokojnie widziałem jak kulki upadają przed tobą a ty mi spokojnie heada zafundowales z niemal tej samej odległości wiesz zresztą sam jaki jest ten kałach zje^*$%^ny Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
...baptised in fire forty two one - spirit of Spartan - death and glory!!!...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dziekss
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 776

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nom ja tez dostalem w twarz, ale nawet nie pamietam od kogo Very Happy z reszta nie pierwszy raz ale juz przywyklem Very Happy nom kowal wiem o co chodzi, faktycznie ten kalach plata ci niezle figle, ale dzielnie sie spisywales, chociaz braklo troche zimnej krwi Very Happy czasem warto sprawdzic czy ma sie w magu Very Happy luzik zdaza sie Very Happy ogolnie strzelanka pelen pozytyw, poza postrzalem do krwi partyzanta z mojej strony, i to kumple z teamu, z reszta w tym wypadku to akurat nie wazne czy z teamu czy nie... ALE TRZA PRZYZNAC ZE POGODA DOPISALA Twisted Evil no i szacunek dla slomy jak mnie wychamowal shotem w jedynce Very Happy

Dodane po 7 minutach:

no widze ze dzisiaj moje kulki byly bardzo bolesne Confused hymmm... a na dodatek strzelalem caly czas na semi i kulkach 0,20 a normalnie wale na 0,25 - wniosek ze nieraz slabsza moc i kulki moga zrobic spora kzywde... koledzy przykro mi z powodu odniesonych przez was ran, nie bylo to zamierzone dzialanie...

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowal86



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 434

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i szacunek dla partyzanta że potrafi się przyznać za każdym że dostał Wink hehe słuszna uwaga z tym magiem SmileSmile

Dodane po 19 minutach:

wiesz dziekss ja uważam że ASG to sport w którym zawsze można sobie jakąś krzywdę zrobić to w końcu nie szachy ( choć w szachach też można zrobić komuś krzywdę np. wkurzyć się na przeciwnika i mu walnąć Very Happy Very Happy ) ale tak na serio to ja też miałem parę razy guziołka na głowie i raz w usta dostałem i troche bolało ale nie robię o to komuś obiekcji spoko mnie nie musisz przepraszać za to taki już los maniaków ASG raz wygrywać raz obrywać Very Happy Very Happy

_________________
...baptised in fire forty two one - spirit of Spartan - death and glory!!!...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2008 3:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem niezła strzelanka, nabiegałem się jak dziki i wywaliłem co najmniej 2000 kulek Twisted Evil
Była okazja wypróbować nowe ulepszenia na U1 - dają niezłą osłonę Very Happy
Najlepiej podobała mi się akcja kiedy graliśmy dwójkami, byłem z dziekssem. Opanowaliśmy 3, wyciąłem stacha Very Happy , który wbijał do 4 i poczekaliśmy słuchaliśmy odgłosów walki z 4, kiedy już zaczęło przycichać wbiliśmy i szybkim posunięciem wyeliminowaliśmy graka i kowala. Wychodzimy sobie szczęśliwi ze zwycięstwa, a tu zza rogu wyskakuje partyzant i sprzedaje nam po pif-pafie z shota Evil or Very Mad

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziekss
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 776

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2008 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nom to co zrobil partyzant bylo piekne Twisted Evil najlepszy pif-paf jakiego widzialem Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum