Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

13.04.2008 - U1

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 7:35 pm    Temat postu: 13.04.2008 - U1 Odpowiedz z cytatem

Na wstępie dziękuję wszystkim obecnym za wspaniałą zabawę.

Akcja naprawdę godna, i bardzo udana.
TDM + CTF
12 osób.
Jak dla mnie było git. Wiele ciekawych sytuacji.

Ja pierwszy raz zabrałem Fekalika na akcje (MP5K) i spisał sie na medal, jak na tak małe gówno Smile

Ciekawe akcje
TDM
z choinek wyciołem 3 osoby jakbym miał clocka zagrałbym na dwie ręce Twisted Evil

mimo że chodziłem z fekalikiem to najwiekszą satysfakcję sprawił mi poczciwy WALTEREK (spring) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
siwy mi skasował fekalika to ja walterka i jadna na 2 i obejść do 3
cichuteńko przez ciemnie i jechale przu trujce od 3godziny naciołem sie na zaskoczonego siwego PYK i go nie ma obok stał kowal PYK i też go nie ma Smile
ale wisienką na tym ciastku był kolejny przeciwnik (przeciwnik który zawsze mi w dupę łoji - z reszta nie dziwota skoro to 2/3 mojego ciała Smile ) wracam z moimi przez dwójkę tym razem jasnym korytarzem w stronę 1 a tu po lewej stronie w pokoiczku kolejny ENEMY Twisted Evil to co ja z walterkim mogę zrobić krzyk na moich że zlokalizowałem wroga i dalej działałem jak maszyna kamizelka - hasło uwaga granat ! - zawleczka i po ziemi do przeciwnika dzwięk spadającej zawleczki i uchwytu o granatu o podłogę dodał niezłego klimatu w tym samym momencie jak PRZECIWNIK GRAKO spojrzał na granat ja myk i PYK. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
jesce tyle radości mnie nie spotkało
ostatni TDM był orgynalny bo wziołem na celownik stacha i siwego ze schodów
CTF
ciekawa wymiana miedzy mną i grako (on wygrał)
dwie flagi lemona
wymiana z stachem w drzewkach
obrona flagi i bieg siwego potem maku w choinkach

juz wiecej nie mam siły pisać

musze jednakże nadmienić że jak wróciłem do domku to
moja własna żona spytała sie czy juz może podać do stołu podała zimne piwo
i pokazał mi katalog z narzutami no łóżko Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
oczywiście że sie zgodziłem nawet na dwie Wink


dziekuję jesce raz wsistkim Smile i mam do was prosbę jesce raz to samo Smile Smile Smile Smile Smile

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Szakul



Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 20

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja również dorzucę coś od siebie.

To była moja pierwsza poważna strzelanka (fakt byłem na spring party ale bez poważnej giwery to jednak nie to) i muszę przyznać, że jestem zadowolony Evil or Very Mad . Mocno zadowolony Evil or Very Mad. Zajefajnie zadowolony Twisted Evil . To jest to Twisted Evil Twisted Evil .

Mczwóreczka sprawdziła się w pełni.

Ja chcę jeszcze Very Happy Very Happy Very Happy

Do następnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż mogę powiedzieć o tej akcji

Stachu ... p...., j..... s...... Exclamation Exclamation Exclamation
Non stop, kiedy się tylko zrespowałem czekał na mnie cichy zabójca P90 w rękach Stacha, nie potrafię nawet policzyć ile razy, ale natłukł mnie zdrowo Mad
Po tej akcji to chyba zacznę mieć jakieś koszmary ze Stachem w roli głównej Very Happy
Jedyny pozytyw, jaki zapamiętałem z tej akcji to fragi zdobyte na Stachu (o dziwo były takie Wink ), z których każdy smakował lepiej niż wycięcie całego regimentu żołnierzy Twisted Evil

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grako



Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 302

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj było ciekawie ale Jackub z tym granatem sie to już nie powtórzy " mam nadzieje " i cieszy mnie to ze sprawiłem ci przyjemność !! było ekstra a najlepszy numer odje.... z Dziekssem poszliśmy lasem po flagę chyba z 20 min leżeliśmy i obserwowaliśmy Lemona i Jackuba po tym czasie zrobiło sie luźno koło fagi to dziekss do przodu ja za nim i myk nie ma flagi już jest nasza i spadamy spowrotem lasem w połowie drogi słychać Petera z oddali który szedł po respa "a gdzie jest flaga !!" zdziwiłem sie ze to było takie proste Twisted Evil porostu gicior

Dzięki wszystkim obecnym za akcje a szczególnie Lemonowi za te 2 pizdy pod okiem !!

_________________
Nieprzyjaciel niezmiennie atakuje w dwóch przypadkach:
- kiedy jest gotowy
- kiedy Ty nie jeste?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szakul napisał:
fakt byłem na spring party ale bez poważnej giwery to jednak nie to


Nikogo nie obrażając, powiem że smutno mi że się tak airsoft rozwija: (

Granacik się pojawił? Jaki?

_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Szakul



Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 20

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fearie napisał:
Nikogo nie obrażając, powiem że smutno mi że się tak airsoft rozwija: (



Widzę, że się nie zrozumieliśmy. Po prostu biegałem wówczas z Sigsauerem z 1997 roku, mocno zużyty, bez hopup-u , zacinający się co 2-3 strzały, z bardzo marnym zasięgiem. Ciążko się tym walczyło (myślę, że jakbym zaczął nim rzucać to uzbierałbym więcej fragów niż strzelając z niego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowal86



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 434

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no cóż jackub masz rację dziś parę razy zloiłeś mi dupę i nie tylko mi Wink Wink alke pewnie to była zemsta za tamte kamperstwo w zeslym tygodniu hehe:)Smile ale mi masakrycznie golenie nawalaja Confused Confused a to z tym granatem to zupełnie jak u mnie mnie na mojej 1 akcji Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
...baptised in fire forty two one - spirit of Spartan - death and glory!!!...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
grako



Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 302

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę ze Fearie wspomina stare dobre czasy i jego przygody z asg
_________________
Nieprzyjaciel niezmiennie atakuje w dwóch przypadkach:
- kiedy jest gotowy
- kiedy Ty nie jeste?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guciu



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 306

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka pogoda taka akcja a ja siedzialem jak glupi na wykladach do 20... Sad Ehhh az zal bylo wychodzic dzisiaj na powietrze bo jak sobie pomyslalem ze wy sobie latacie i wogole ehhh zal slow Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiec zacznę od weselszych rzeczy.

bylo zajebiscie, choc nie przykladałem sie tak jak ostatnio,
TDM fajne jak zwykle czyszczenie budynków z P90 rewelacja
duzo killi

CTF jak to ctf, nie lubie bo duzo biegania i duzo kulek idzie. 2 X ZARĄBAŁEM FLAGE Smile

no i oststnia akcja,
ktora zepsuła mi radośc z całego dnia. Grako Sory za to trafienie w twarz, juz w 3 sekundy później wiedziaęłm ze niepootrzebnie strzelałem, mogłem odpuścic, jako ze na swoja obrone wezme to iż. kiedy usłyszałem strzały nademna widziałem tylko wystajacy łokieć z dołu, podniosłem giwerke i oddałem krótką serie właśnie do łokcia, kiedy doszły pierwsze kulki oberwałeś schowałes łokieć odsłaniając twarz i ostatnie kulki cie w nią trafiły, Więc kiedy strzelałem nie było tam twojej głowy. Aczkollwiek żałuje mimo to.

nie zrobiłem tego umyśnie, gdybym widział głowe nie strzelił bym, pierwszy raz mi sie to zdarzyło.

ps. Grako jeszcze na przyszłosc , postaraj sie zadbać o lepsza ochrone twarzy, zauważ ze na U1 czyli Close Qombat to walka na bliskiej odległości i jak zaobserwowałes każdy miał jakaś pełną maskę na twarzy , chociażby nepronową


Ostatnio zmieniony przez Lemonvip dnia Nie Kwi 13, 2008 9:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madmax78



Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 60

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mimo świetnej pogody i fajnego towarzystwa średnio się bawiłem: plecy mnie napieprzają - jakaś nawracająca kontuzja no i na koniec bezpiecznik w mojej mce odmówił współpracy. No cóć, będzie lepiej !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grako



Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 302

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lemon nie przejmuj sie ten tekst w moim wcześniejszym poście to był żarcik nie mam ci nic za złe bywa zdarza sie wiec ok !!

Dodane po 1 minutach:

sory mogłem napisać w nawiasie żart

_________________
Nieprzyjaciel niezmiennie atakuje w dwóch przypadkach:
- kiedy jest gotowy
- kiedy Ty nie jeste?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Nie Kwi 13, 2008 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to tak:

TDM jakośtam powalczyliśmy, przynajmniej dwa pierwsze, CTF szatanidła nas zmiażdżyły dwa razy, za trzecim po zaciętej walce (doszło do wymiany flag - gratki dla graka i dzieksa za fachowe zwinięcie flagi z budynków) udało sie dotachać tą flage Very Happy satysfakcja bezcenna Wink

sanczo luibie jak tak brzydko do mnie mówisz!! Twisted Evil Very Happy owszem kropnąłem cie kilka razy ale mam wrażenie że dłużny za bardzo nie pozostawałeś Wink pare razy kałacha posmakowałem.

peter raz fajnie osmana sprzedał. jakośtam go [petera] kropnąłem na odlew a schodząc zaczął mówić "osman, gdzie jesteś, miałeś wejścia pilnować..." Very Happy w ten sposób dowiedziałem sie że gdzieś w pobliżu osman siedzi, wpadłem do 3, patrze z poziomu podłogi widzę jakieś nóżki przykucnięte nad dziurą na piętrze no to pylylyly Smile

fajnie raz wtopiłem z flagą - zgarnąłem po cichu flagę i pobiegłem dalej... a tak się mądrzyłem jak siwy zajumał flage [gratz], żeby wracać tą samą drogą... a sam pobiegłem inną... oczywiście zaowocowało to bliskim spotkaniem 3 stopnia z małym gównem Very Happy

lemon mnie skurczybyk wystraszył jak nie wiem na narożniku 6 Twisted Evil jednak nie ma że sie odpuszcza, trzeba cały czas mieć sie na baczności i nie drzeć mordy Wink

nagroda fair-play wędruje do osmana, kilka razy go spotkałem i strzały były naprawdę mocno niepewne z mojej strony a tu niespodziewanka i żadnej ospałości Smile nagroda pocieszenia dla jackuba który ładnie się zachował przy naszym spotkaniu w 3 na linii poddasze-platforma

Ferni - granacik się pojawił niedziałający. Jackub wyjebał graka za pomocą atrapy granatu Very Happy

Śmieszne też było troche jak jackub rzucał pasem żeby narobić hałasu albo klepał ręką w schody. Pojawia się pytanie, czy w ten sposób (rzucając kamyczki albo coś takiego) udało się kiedyś komuś zmylić przeciwnika? Mnie nigdy.

Co tam jeszcze... W ostatniej akcji koncepcja padła w 100%... mieliśmy posiedzieć chwilę w kamperni po schodkach i potem wyskoczyć znienacka... a doszło jak zwykle do wymiany ognia okna-polana

teraz minusy
zabrakło drużynie:
-pomysłu
-dowódcy
zabrakło mnie:
-jakichś normalnych, ciemnych spodni Very Happy
-antifoga do okularów
-solidniejszej maski (neopren jest ok, ale na las... cały czas jak wpadam do budynku boję się o zęby)

_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 6:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stachu napisał:
to tak:
fajnie raz wtopiłem z flagą - zgarnąłem po cichu flagę i pobiegłem dalej... a tak się mądrzyłem jak siwy zajumał flage [gratz], żeby wracać tą samą drogą... a sam pobiegłem inną... oczywiście zaowocowało to bliskim spotkaniem 3 stopnia z małym gównem Very Happy )


STACHU nazywajmy rzecz po imieniu FEKALIK Smile

stachu napisał:

nagroda fair-play wędruje do osmana, kilka razy go spotkałem i strzały były naprawdę mocno niepewne z mojej strony a tu niespodziewanka i żadnej ospałości Smile nagroda pocieszenia dla jackuba który ładnie się zachował przy naszym spotkaniu w 3 na linii poddasze-platforma


szczerze to serducho mi waliło mlotem tek sie przelekłem a oczy to mi tak sie powiększyły że chej

THX stachu za stalowe nerwy i spokojny palec na spuscie


stachu napisał:

Śmieszne też było troche jak jackub rzucał pasem żeby narobić hałasu albo klepał ręką w schody. Pojawia się pytanie, czy w ten sposób (rzucając kamyczki albo coś takiego) udało się kiedyś komuś zmylić przeciwnika? Mnie nigdy.[


kilka razy chyba 5 ale tylko przy nowych Razz
atak na pięterko jest bardzo ryzykowny i sam w pojedynkę nie chciałem wchodzić no niestety lemon zjawił sie za późno

...

jesce cós mi sie przypomnialo w nocy zaczynaja mi sie śnić rubinowo/czerwone oczy STACHU
ja w 2 w oknie a ty w jedynce.

a apropo sprzętu to ja zawsze mam coś przy sobie wiec chopoki walcie do mnie na akcji moze a nuż a widelec Smile cypryska tez miałem

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Osman
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 1300

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie tam się podobało Twisted Evil rozciąłem rękę, rozwaliłem G Twisted Evil i wiszę jackub'owi bezpiecznik Twisted Evil
mnie się podobało wsparcie z dachu dla mojej drużynki Twisted Evil
stachu dzięki za pochwałkę Twisted Evil
aha, kowal jak zostajesz na obronie flagi to WALCZ-BROń a nie spierdzielasz jak tylko wróg się pojawia,
chociaż to też ma plusy Twisted Evil z sanczem wbiliśmy się do 4 bez większych problemów Twisted Evil

_________________
Chocia?bym chodzi? ciemn? dolin?, z?a si? nie ul?kn?...bo mam latark? ;-P
NIE KL?KN? PRZED bogiem TYM BARDZIEJ PRZED TOB?
Life's a bitch....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum