Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Recon #1

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 8:00 pm    Temat postu: Recon #1 Odpowiedz z cytatem

dziś po akcyjce śmignęliśmy sobie obadać kilka miejsc w strone poznania. niestety osioł ze mnie i nie zabrałem aparatu. oto efekty:

spot#1 - Roszkowo wągrowieckie

po średnio błyskotliwym dojeździe na miejsce (odcinek przysieczyn-roszkowo jechaliśmy polnymi drogami a można było trasa do poznania i zjechac na zakręcie przed skokami w lewo) oczom naszym ukazał sie przezajebisty popegeerowski teren. po prostu poezja - silosy + kilka szop + kilka rozjebanych budynków. całość ogrodzona. niestety okazało sie że teren jest dość mocno używany, a właściciel niezbyt osiągalny i niezbyt chętny. w gre wchodziłoby udostępnienie góra jednego budynku zaznaczonego na zielono. można tam robić ciekawe akcje ze szturmowaniem piętra/piwnicy Smile

Pozdro dla przemiłego pana który nas oprowadził.



Dojazd: droga wągrowiec-poznań, (niżej na zielono) na zakręcie do łosińca prosto (jadąc z wągrowca - niżej na żółto) wyjeżdża sie z lasu i teren od razu rzuca sie w oczy Smile



pozostaje mieć tylko nadzieje że teren szybko upadnie or smthng Twisted Evil

spot#2 Lotnisko:

maku czytając to pewnie sie już wkurwia że znaleźliśmy. ale my byliśmy na 80% na innym lotnisku do którego trase wskazał nam przemiły pan z leśnictwa (może nawet zbyt miły) :/ Lotnisko znajduje sie w Bednarach - akurat trafiliśmy na jakąś megawielką wystawę rolniczą czy coś w ten deseń. naprawde gigantyczna impreza. Uprzejmi ochroniarze powiadomili nas że część terenu należy do sz. p. KULCZYKA ( Sad ) a druga do niejakiego pana Zasady który to ma tam szkółkę jazdy (ogólnie fajne miejsce - trzeba sie przejechać - maty poślizgowe, tory szutrowe te klimaty Smile ) mniej miły pan opasły cieć poinformował nas że teren i owszem można wynająć i że wcześniej były tam organizowane jakieś strzelania (na pewno paintball) twierdził też że ćwiczyli tam komandosi (? wtf ?) itp. terenu gdzie owi komandosi ćwiczyli cham nam nie chciał pokazać. Podsumowując - teren (nie widzielismy z bliska, ale przypuszczalnie 2-3 budynki + kawał krzaczastego terenu) jest do wynajęcia, ale na pewno za grubą kasę. więc jesli już to musielbiśy podejść do sprawy mocno profesjonalnie i zorganizować naprawde duży zlot żeby sie opłacało) mamy tel. do gościa, jak mi sie zachce to zadzwonie i pomagluje ile sobie życzą.

Dojazd: pojebany. (nie pytajcie jak tam trafiliśmy bo nie wiemy)

fotki: (na zielono interesujący teren)





spot#3 Uroczy pegieer w Sławie wielkopolskiej.

Ostatnia miejscówka, wiemy o niej najmniej bo było już ciemno. Teren opuszczony, ale chyba nie do końca. tzn nie było widac rozpiździaju, niby wszystko pozamykane, teren solidnie ogrodzony ale tylko od frontu, z tyłu wyłomy w murze. nie widać żeby szyby były potłuczone czy rozkradzione wszystko przez złomiarzy, ale było ciemno więc nie wiadomo na pewno.
Moim zdaniem najbardziej obiecujący terenen - dwie szopy, jakieś wyższe budynki, troche krzajów, ładnie ogrodzone. teren marzenie jeśli uda sie tam legalnie strzelać.

Dojazd do pgr jak ktoś chce sie zorientować - Jadąc drogą na poznań, mijamy tablicę "sława wielkopolska", skręcamy prawie od razu w lewo, przez tory, obok budki dróżnika za która jest omawiany teren Smile miejscówke świetnie widać z pociągu i z samochodu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak więc terenów jest dużo, nie wiem czy to lotnisko co ja moge załatwić to to samo czy nie (lepiej nie, bo były może i kolejny teren Cool ), jest jeszcze Poznań off cozz i tamtejsze forty ale rozumiem, że szukamy czegoś bliżej Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stronka kolesia który jest właścicielem i robi różne imprezy na tym lotnisku: http://www.testitrening.pl/imprezy.htm
_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no bardzo pozytywne miejscówy oby tylko coś wyszło z tego
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kymon
WIDMO - Rekrut


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1865

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2006 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stachu napisał:
stronka kolesia który jest właścicielem i robi różne imprezy na tym lotnisku: http://www.testitrening.pl/imprezy.htm


Czy ktoś wie ile kosztuje wynajęcie takiego czołgu co jest w galerii np. pod nr 17 ?? Wink

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The_PiotREX



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2409

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynajęcie czołgu T34 na cały dzień kosztuje ok . 5 tys . zł . W czasie pracy na luzie silnik spala na godzinę ok . 70 litrów paliwa (płatne osobno!) Shocked Shocked Shocked
_________________
L?kliwy stokro? umiera przed ?mierci?, m??ny kosztuje jej tylko raz jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FiFi



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1027

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nom a powyżej steki w terenie na 100 km .....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubix



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 204

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi sie podoba ten pe-gie-r ( nie wiem jak to sie pisze ) pierwszy gdzie jest kilka szop i wogłóle dużo budynków jak by był cały dla nas Shocked OMG tylko dziękować <zawsze warto pomażyć>
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kymon
WIDMO - Rekrut


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1865

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hubix napisał:
mi sie podoba ten pe-gie-r ( nie wiem jak to sie pisze ) pierwszy gdzie jest kilka szop i wogłóle dużo budynków jak by był cały dla nas Shocked OMG tylko dziękować <zawsze warto pomażyć>


PGR - Państwowe Gospodarstwa Rolne :pig: :pig: :pig:

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FiFi



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1027

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczeże to ten pierwszy jest przezajebisty ale częsc jest uzywana jest tam stra rozwalona gorzelnie Very Happy ale najbardziej podobały mi se stre silosy szopy- wglądają na nieużywane ale gostek mówił że tylko gorzelnie jest neużywana ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bandi
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 800

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 1:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stachu gratulejszyns Smile wycieczka byla przednia Very Happy i gosciu kolo lesniczowki do Stacha: "Kochanie... " Very Happy Stachu podobales mu sie Very Happy hihi ale i tak najlepszy byl AGRO SHOW Very HappyVery HappyVery Happy miozga Very Happy ale najbardziej podobal mi sie teren ostatni Smile kolo Slawy Smile miodek Smile
_________________
ASG - Agresywny Sex Grupowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum