Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

www S.M.O.G.u
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> WIDMO -> Archiwum S.M.O.G'u i Szatanów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 5:03 pm    Temat postu: www S.M.O.G.u Odpowiedz z cytatem

Gillas: Nasza stronka może powstać niedługo, zaproponujcie działy jakie miały by się na niej znaleść.
Bedzie na pewno: zbrojownia, team, tereny działań, galeria
Czekam na inne propozycje

Leon20: Nasza stronka może powstać niedługo, zaproponujcie działy jakie miały by się na niej znaleść.
Bedzie na pewno: zbrojownia, team, tereny działań, galeria
Czekam na inne propozycje

Gillas: Brachol powiedział, że z chęcią zrobi dobrego laya do strony S.M.O.G.u, tak więc czekam na propozycje działów, żeby projekt mógł w najbliższym czasie ruszyć

Bandi: zapomniales o najwazniejszym dziale!!!! LINKI!!!!

Bacidus: Gilas na poczatek sadze ze tyle dzialow starczy ja bym sie za bardzo nie rozpedzal i powiedz przemasowi ze jak co to moze liczyc na mnie od strony grafiki (w koncu w tym siedze) bo na samego php czy htmla nie mam za bardzo czasu sam wiesz ale jak co to jakis montazyk czy cus to sie da zrobic. Ja wogole mam pomysl na zrobienie dobrych zdjec Teamu ale spokojnie z czasem wszystko.

F&F&F: Choć smogowcem nie jestem powiem tak stronka bardzo często jest wizytówką drużyny

Gillas: Bandi plzzzzzz prześlij wszystkie swoje projekty logo smogu na mój e-mailny

Gillas: Do strony dojdą jeszcze dwa działy: regulamin i ogólnie troche o ASG. Strona powoli zaczyna powstawać, w moim zamyśle ma być czytelna i zawierać informację oraz trochę zdjęc bez zbędnych bajerków. Senshiro projektuje i już niedługo powinno coś być

Yasi: Efekty pracy powinny być powalające, znając Senshiro. Na razie widziałam wstępniaka, ale cii... Jedno wiem na pewno. SMOGowo będzie

Bandi: musi byc SMOGowo. Przemo z tego co wiem dobrze zrobi stroneczke Giller a kiedy wstepnie bedzie mozna ja obejrzec??

Giller: Nie wiem bo mam małe problemy z kompem, ale projekt już jest więc zapraszam. Jak coś się ruszy to odrazu daje znać

Bandi: a mozesz mi projekt przeslac na maila? bandi_s@o2.pl

Maku: to ja tez poprosze: steyr2maku@gmail.com

Bandi: mniej wiecej dobrze wyglada Przemo do boju!!

Bacidus: Gilas albo ktokolwiek a mi nie wyslecie zlosliwcy :d bacidus@gmail.com

Gillas: Na naszywkę co wy na to. Tylko jeden z prejektów. Lepiej elpisa czy prostokąt (chodzi o coś prostego)
http://img228.imageshack.us/img228/3026/logosmogwb1.png

bacidus: moim zdaniem elipsa moze byc are rozklad liter w rozszezeniu jest straszny optycznie wyglada jak z worda po autokorekcie

giller: Więc zrób jak możesz swój projekt prostej naszywki potem wszystkie porównamy i zobaczymy. Do dzieła "go, go, go "

bacidus: Ser Je Ser

giller: Oto projekt strony www S.M.O.G.u Mam nadzieję, że sie spodoba
http://img82.imageshack.us/img82/9474/smogwebqh7.jpg
Oczywiście logo się zmieni i w ogłóle prace będą jeszcze trwały

Yasi: Mi tam się podoba ale ja naszywkę będę mogła co najwyżej na teczkę z papierami przykleić, więc się nie czepiam jak ktoś ma inne zdanie. Co do stronki - ja mogę najwyżej zrobić czarno-białą bez żadnech efektów, czyli godne pożałowania g..., zatem wszystko co wyjdzie spod ręki Przema to dla mnie twór boski

Hubix: mi tam każda stronka styknie ;] cytuje "Liczy sie treść a nie wygląd"

Bandi: Hubix napisał:
"Liczy sie treść a nie wygląd"
wiesz wyglad tez musi byc. bo jak widzialem jedna taka stronke o ktorej jest ogolnie glosno (zainteresowani wiedza o jaka stronke chodzi ) to ogolnie nawet sie czytac tego co tam jest niechce

yasi: Ogólnie to jest chyba tak, że ładne opakowanie zachęca do zajrzenia do środka Podszedłbyś do koszmarnie brzydkiej dziewczyny i zagadał, żeby sprawdzić czy może jej wnętrze jest piekniejsze? Wątpię.

Giller: Bresiek jak obiecałeś czekamy na projekt naszywki
A wygląd strony też się mimo wszystko liczy (propozycja Senshiro jest na poziomie) dupna odstrasza, podobnie jak i taka gdzie grafiki jest za dużo i wszystko sie godzinę wgrywa (takich stron nie cierpie)

Bacidus: Gilus do naszywki to sie nie bardzo moge wtracac bo tam musi byc logo w koncu chyba smogu co nie? Logo robil Sloma potem takie fajne zrobil przemas i co tu dodawac. Mi sie cos nie podoba z tym co bylo bo to nie naszywka. Ja bym dal to co zrobil sloma a rozwiniecie po owalu dookola albo wogole. Ja moge tylko zaproponowac nieco zywsza strone bo ta co Przemas zrobil nieco przytlaczajaca i mie sie osobiscie srednio podoba ale tylko proponuje.
http://www.adrem.info/SMOG.jpg

Giller: trona Przema jest OK, wszystkim sie podoba. Ty miałeś zrobić logo na naszywkę ale coś prostego, bo wiadomo, że przecież nie można wyszyć za skomplikowanego wzoru , tak więc sam napis S.M.O.G. wystarczy ewentualnie z rozwinięciem.
p.s. ta twoja jest ... czegoś tam brakuje (ale to projekt rozumiem)

Yasi: Hm, ciekawe. Trochę koloru może sie przydać, chociaż z drugiej strony ja tam nie przepadam jak jest tego za dużo. Spokojnie, Przemo ma zmysł, wyczuje, czy coś jest całkiem ok czy przydałoby sie jednak coś zmienić

Bacidus: Ja tylko proponuje a co do naszywki smogu to sam skrót moim zdaniem jest bez sensu ale to moje zdanie. Jezeli logo jest za trudne do przedstawienia to poco wogole nam naszywka? Pozatym ja i tak nie mam narazie pełnego umundurowania ale ok. Reasumując ja moge nieco uprościć jeszcze logo które zrobił Słoma ale musze je najpierw dostać i wtedy się zobaczy. Jeżeli chcecie sam napis to moze najpierw ustalcie czcionke w koncu jaka jest pisane S.M.O.G. i rozwinięcie bo to nie może być tak że naszywka ma inne, na stronie inne i nie wiem wszędzie co innego. Jak by sobie tak adidas robił to nikt by nie wiedział co kupuje. Jak ustalimy wygląd samego logo i czcionke to moim zdaniem dopiero mozna myslec nad strona i naszywka a nie sie od strony dupy zabierac .

Yasi: Tylko kto ma to ustalać i kiedy? Bo jak pokazują ostatnie doświadczenia z taką odpowiedzialnością może być ciężko dla jednej osoby, a między sobą dogadać się też jeszcze nie możecie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bresiek czekamy na jakiś projekt naszywki, mam nadzieję, że znajdziesz czas Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klon



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 134

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bresiek narazie nia ma neta i nawet nie jest zarejestrowany wiec pewnie tego posta nie przeczyta wiec radze mu napisac sms albo wpaść do niego i pogadac z nim na żywo
_________________
"Nigdy nie zaczynaj wojny je?li nie masz zamiaru na niej zgin??"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bresiek got life
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
yasi



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 146

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyżby to był czyżyk? Znaczy - czy w Anubisie wyczywam dobrze obecność Bresława? Twisted Evil
_________________
<< Nie myl prawdy z opini? wi?kszo?ci >>
Despite all your so called 'wisdom' or such things, I'll keep on telling you that:

HAMSTERS don't die... They just go to Heaven to regroup...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety źle wyczówasz po weryfikacji danych to nie jest Bresław
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
yasi



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 146

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano, wystarczyło przeczytać jego posty i się sama zdążyłam dowiedzieć jaką gafę strzeliłam Confused Ale nic to, Bresław się chyba nie obrazi... Tylko zmyliło mnie to twoje get life... W sumie nadal nie wiem co mialeś na myśli, Fearie...
_________________
<< Nie myl prawdy z opini? wi?kszo?ci >>
Despite all your so called 'wisdom' or such things, I'll keep on telling you that:

HAMSTERS don't die... They just go to Heaven to regroup...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To że Bresiek nie ma netu więc zarzywa real life`a
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
yasi



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 146

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdę mówiąc, w życiu bym nie wpadła na to, że to właśnie chciałeś powiedzieć... Widocznie mój angielski potzrebuje jeszcze wiele pracy Smile
_________________
<< Nie myl prawdy z opini? wi?kszo?ci >>
Despite all your so called 'wisdom' or such things, I'll keep on telling you that:

HAMSTERS don't die... They just go to Heaven to regroup...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm... troche takiego slangu użyłem. Mogłaś nie zrozumieć błąd to wybaczalny
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mógłbym prosić Twisted Evil SMOGowcy możecie mi przesłać swój subiektywny opis swoich aktualnych giver, materiały te zostaną wykorzystane na stronie www SMOGu, która powstaje Cool Cool Cool chodzi mi o coś w stylu: "mój HB II to świetna givera na CQB, nie sprawia problemów dobrze się z niej strzela, itp."
Jeśli chcecie aby strona ruszyła to napiszcie coś jak nie to będziemy tkwili w miejscu Confused

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 12:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakoś w tygodniu coś napisze
_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łyplok



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 1342

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadam narazie tylko gaziaka, więc:

Beretta M9 [GAZ] (KJW)
Jest to mój pierwszy gaziak. Replika sprawuje się bardzo dobrze. Strzela celnie na odległość ok 35. Na dalszy dystans trafienie to już kwestia przypadku, choć trzeba przyznać, że czasami się udaje. Pierwsza butla greengazu (1l) to nieustanne docieranie hop-up'a. Kulki 0.33g potrafiło podwinąć do góry po 20m od wylotu lufy. Po dotarciu replika chodzi jak marzenie na kulkach 0.2 i 0.25. Gazożerność modelu latem nie jest aż nazbyt duża. Na jednym naładowaniu gazem da się wystrzelić pojedyńczymi strzałami ponad 1 magazynek. Oczywiste jest to, że strzelając szybko gazu wystarcza na trochę mniej pocisków. Przy 5 stopniach na dworze można wystrzelić około 10 strzałów. Sprężenie gazu jest poprostu za małe z powodu zimna. Ogólnie gun jest moim zdaniem świetny do strzelania latem. Nie duże rozmiary sprawiają, że mieści się w większości standartowych kabur, np. przy kamizelkach, co czyni z niego idealną broń boczną.

_________________
- Co robimy Panie Kapitanie?
- Napier***my!!!!!!


Ostatnio zmieniony przez Łyplok dnia Pią Lis 17, 2006 10:08 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzicie każdy coś potrafi napisać o swoich giverach Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Poza tym layout strony SMOGu trochę się zmienił nie jest już taka całkiem czarno-szara-biała, Senshiro dodał trochę niebieskiego w różnych odcieniach i strona jest trochę żywsza. Niedługo cały serwis powinien ruszyć Cool

Zastanawiam się kiedy zbierzemy się wszyscy żeby trochę wspólnych zdjęć porobić, kurde zawsze kogoś brakuje Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
(raz jak Bresiek był to znowu nie było innych)

check ---> http://img299.imageshack.us/my.php?image=smogwwwxt7.png

Chodzi o sam layout bo logo, menu i inne się zmieni off cozz Cool

_________________



Ostatnio zmieniony przez giller dnia Nie Lis 12, 2006 12:56 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łyplok



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 1342

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech ja zgadnę... Brakuje Breśka... Sad chyba poczekamy ze zdjęciami grupowmi do wiosny...
_________________
- Co robimy Panie Kapitanie?
- Napier***my!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> WIDMO -> Archiwum S.M.O.G'u i Szatanów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum