Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dwójnóg G36 (chwyt + Nóżki)

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Zbrojownia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leśny



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 376

PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 5:32 pm    Temat postu: Dwójnóg G36 (chwyt + Nóżki) Odpowiedz z cytatem

Witam , mam do was pytanie a mianowicie to..czy wiecie gdzie mogę dostać chwyt z dwójnogiem do G36?
Wykluczam oczywiście sklep asgshop.pl , ponieważ zamówiłem tam , ale tuż przed moim zamówieniem poszła ostatnia sztuka a dostawa będzie w przyszłym miesiącu ( nie chce mi się tak długo czekac Very Happy ).
Jeśli ktoś wie gdzie dostane to będę wdzięczny...

Chodzi o to (daje obraz tak dla ścisłości)


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz z niemiec od ostrego sprowadzić. Jak masz guna CA to będzie pasowało z tego co pamiętam. Szybciej z nikąd inąd nie ma opcji.
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leśny



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 376

PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No spoko pomysł dobry tylko jak to zrobić Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FiFi



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1027

PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1 - nie pasuje
2 - czesci do nowszych modeli broni hk są bardzo trudno dostepne wiec , szukanie nawet w bangladeszu moze nie przyniesc oczekiwanych skutków , jesli ktoś chce się przekonac proponuje mu znaleźc chociarzby łukowe magi od mp5 , jak znajdzie to ja jestem chętny na kupno 3ch kartonów Cool

_________________

/)/)
( ..
|'-._)
|#|
|#|
|#|
|#|
|#|
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.sl-8.de/Foregrip/foregrip.html jest dostępny, to raz.

Dwa to że pasuje http://www.gac-portal.de/forum/showthread.php?t=1300 . Nie idealnie ale z małymi modyfikacjami o ile dobrze rozumiem aby włożyć batkę.

Pozdrawiam

_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kymon
WIDMO - Rekrut


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1865

PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena chyba trochę odstrasza za dwójnóg oryginalny Preis: 182,60 Euro ale co sie nie zrobi dla pedalskiego germańskiego stylu Cool Smile Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FiFi



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1027

PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z wiekszymi modyfikacjami tak , co do dostepnosci ok zgodze sie , tej stronki nie widziałem ale widziałem kilka podobnych gdzie owe egzemptlarze były takze w wysokich cenach nawet jak na realia niemieckie (mowie tu o handschutzu z dwójnogiem) , ponadto do polski nie wysyłają także oferta odpada . Co nie zmienia faktu ze jesli naprawde ktoś ma kase i checi da się to zrobic , ale moim zdaniem gra nie warta swieczki lepsze kopie na rynku wykonane sa w tej samej technologi , jakoscią nie ustępują oryginałowi a są o 50 % tansze i łatwiej dostepne , ponadto o ile się orientuje g36 mają bicia wwewnatrz gniazda maga , na gripie nie ma zadnych oznaczen , odbiorów technicznych takze o oszustwa bardzo łatwo Smile Ale tak jak pisałem wczesniej jesli ktoś naprawde się zapali i tylko on bedzie żył ze swiadomoscią ,że to oryginał to ok niemam nic przeciwko Cool
_________________

/)/)
( ..
|'-._)
|#|
|#|
|#|
|#|
|#|
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leśny



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 376

PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na oryginale mi zbytnio nie zależy tylko poszukuje sklepu gdzie mógłbym to dostać w Polsce ;]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Zbrojownia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum