Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pochwały i inne takie dziadostwa
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yasi



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 146

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 5:51 pm    Temat postu: Pochwały i inne takie dziadostwa Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzajcie z tym, co? jak przeczytałam uzasadnienie, że Fifi dostał ostrzeżenie za avatara to się za głowę chwyciłam. Nie jest to na moje żadna terść nie obyczajna. A wstawianie komuś komentarza tak dla jaj uważam za zagranie niezbyt mądre, żeby nie powiedzieć głupie.
_________________
<< Nie myl prawdy z opini? wi?kszo?ci >>
Despite all your so called 'wisdom' or such things, I'll keep on telling you that:

HAMSTERS don't die... They just go to Heaven to regroup...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WTF Exclamation CO TU SIĘ DZIEJE NA TYM FORUM Exclamation Evil or Very Mad Exclamation
Picias czasami nie za dużo rządzisz na tym forum, jesteś adminem tylko grzecznościowo. Weź przestań się wszystkich czepiać, ja chciałem sobie podobny motyw zrobić ale z MEN, i co też byś mi wstawił negatywa. I ten jajcarski niby powód, ludzie trzymajcie mnie bo ... zjade. Nie wiem chcesz się dowartościować, że rządzisz i wszystkim możesz negusy wystawiać i komentować. Tym szacunku nie zdobędziesz Confused nie tędy droga.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FiFi



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1027

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol Sad nie zauważyłem Neutral uważam że to troszke niewporzadku ....... karać kogoś za np avatara
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha i jeszcze ktoś tu usuwa posty Evil or Very Mad , na moje powinny trafiać do archiwum a nie powinny być usuwane odrazu. Np. ten w którym Fifi dostał pierwszego nega Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FiFi



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1027

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do pierwszego ostrzeżnia poziom wypowiedzi miał byc żenujący ale ok ,,,, jeśli kogos tym uraziłem. co do drugiego ostrzeżenia sam ne rozumiem nagatyw a uzasadniene o podobnym przekazie co avatar Neutral uważam iż to przesada,,,,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The_PiotREX



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2409

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ups pomyłka mial byc pozytyw a nie negatyw sroka!
_________________
L?kliwy stokro? umiera przed ?mierci?, m??ny kosztuje jej tylko raz jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FiFi



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1027

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oks:) jak tak to rozumiem :] i uważam temat za zamkniety:) mam nadzieje picias ze nie zmienłes zdania pod presją innych tylko twym zamierzeniem od początku było wystawieinie mi pochwały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The_PiotREX



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2409

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, to miala by pochwala bo wiadomoze goscia nie lubie, zrsezta moje uzasadnienie na to wkszauje, po prostu sie kopslem
_________________
L?kliwy stokro? umiera przed ?mierci?, m??ny kosztuje jej tylko raz jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pochwały nie ma bo to ogólnie bez sensu. Też nie lubie kaczek w rządzie ale bez przesady aby dawać komuś pochwałe za to że też ich nie lubi.
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
The_PiotREX



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2409

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie za to ze ich nie lubi, ale za pomyslowy avatar. Fifi natrudził się trochę z nim a efekt jest zabawny. Zawsze lepiej dac pochwałę za cos pozytywnego niz ostrzezenia bez sensu jak się neiktórym zdarza (jednym przez pomylke innym z głupoty )
_________________
L?kliwy stokro? umiera przed ?mierci?, m??ny kosztuje jej tylko raz jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kto daje/otrzymuje ostrzeżenia bez sensu?? bo mnie półtorej dnia na forum nie było i wypadłem trochę z tematu??
_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe kto też z głupoty wystawia Fearie czy to o ciebie chodzi Question bo jesteś jednym z niewielu który może to robić, Maku Question . Pisias może sprecyzuj kto wystawia Question i za co Question jak narazie uważam wszystkie + i - za wystawione z sensem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The_PiotREX



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2409

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytaj forum a sam zobaczysz. Fakt faktem ze "ktoś" Fifiemu odebrał pochwałę bo była wystawiona przez mnie, ale wystawiona przez kogos Tobie pochwala moze juz byc..

Mimo ze obydwie są równie absurdalne, zgadzam sie... dlaczego w takim razie tak to wygląda?

To mzoe ja sie oficjalnie spytam: jakie sa kryteria pochwal i ostzrzen na tym forum. Bo chyba znaczcao sie roznia od tego do czego niektorzy z nas przywkli.

_________________
L?kliwy stokro? umiera przed ?mierci?, m??ny kosztuje jej tylko raz jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikomu pochwał nie odbierałem, skasowałem fifiemu ''minusa" bo mówił że to było za to, że napisał do feariego "coś o pedałech", a ja ze stachem tez prowadziłem kiedyś rozmowe o "hapaniu dzidy" i podobnych, a minusa nie dostałem, więc stwierdziłem że fifiemu też się nie należy, jak ktoś uwarza inaczej, to powiedzcie, najwyżej wstawie spowrotem i dodam sobie też jednego.
_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja odebrałem pochwałe bo to głupie dawać komuśpochwałe za avatara. Po drugie pochwały i ostrzeżenia zostały wyłączone i teraz licze na spokój i miłą atmosfere na forum a jak ktoś ma jakieś pretensje do siebie albo pochwały to prosze je wygłaszać na akcji jlub w osobnym topiku ku potępieniu lub wyniesieniu na piedestał danej osoby.
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum