Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

całkowity off top:] (mieszkanie)

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 2:13 pm    Temat postu: całkowity off top:] (mieszkanie) Odpowiedz z cytatem

Maku - Słuchajcie, szukam mieszkania w poznaniu, 3 pokoje (ewentualnie 2)
Jeśli znacie kogoś kto chce wynająć takie mieszkanko, to dajcie mi znać, oki?
będę bardzo wdzięczny:d

Bandi - yyy... oczywiscie szukasz go do robienia akcji w stylu szturmowanie mieszkania???

Maku - jasne jasne, najlepiej jakby właściciel nie miał pretensji jak je za mocno zdemolujemy, a sąsiedzi nie bużyli się jak będą flash-bangi wybuchać

Bandi - jeszcze zapomniales o linach i wparowania przez okno

Maku - podłączyłem to pod ogólną demolkę preferowane 1 piętro, najlepiej w 2 piętrowym budynku- co by za wysoko do wchodzenia na dach nie było, a i jak ktoś nie trafi w okno i spadnie, to z 1 piętka nie będzie aż tak bardzo bolało
Giller - No to zapowiada się intensywne szkolenie z zakresu czarnej taktyki. Już kupuję granaty i knokersa

p.s. i linę ofcors

The_piotrex - No i uprzaz, osemke, bloczi etc

Giller -
The_PiotREX napisał:

No i uprzaz, osemke, bloczi etc


Picias po co linę do nogi przywiązuje odmierzam odległość do okna i lecę. 1:1 trafię w okno lub nie co się będe jakimiś wygodami przejmował

Bandi - jak hardcore to hardcore

Yasi - Maku a tak jakby co to w jakiej cenie żeby się najlepiej zamknęło i co poza treningami black tactics zamierzasz z nim zrobić? Bo jakby co to ja się będę dowiadywać jakbym o czymś gdzieś tam usłyszała...

Maku - najlepiej jakby razem z czynszem zanknęło się w 1000 do 1200zł, opłaty już liczę osobno:D

Yasi - To ja sie mogę porozglądać i popytać. W sumie nikt znajomy o niczym na razie nie wspominał, ale jakbym znalazła coś ciekawego (u mnie na uczelni czasem się coś znajduje), to przekażę namiary. Do kiedy termin szukania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum