Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

20 Lipca Ci co nie dotarli na Neuro

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 5:47 pm    Temat postu: 20 Lipca Ci co nie dotarli na Neuro Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie strzelanka Mega fajna, wiele kilów dziś zadałem, 2 x cała drużynę wroga ubiłem

podział był równy, raz jedni raz drudzy dzierżyli zwycięstwo w dłoni

dla wszystkich przybyłych: dzięki za good fun
dla tych co nie byli: żałujcie, było torszke inaczej niż zwykłe TDM Wink

Guciu na początku niepokonany, potem coś zjadł i wypił, i mu sie pogorszyło heheh, a na poczatku jakis fenomen normalnie nie moglem go trafic seria z 3 metrów chyba jakiegoś cheata miał Very Happy

wpadło mi sie na kilka fajnych pomysłów ,muszę je sprecyzować i opisać, co by ożywić U1

pozdrowienia dla dziadke który bez pozwolenia wyprowadzał pieski na U1 ale stwierdził ze to my nie mamy pozwolenia by przebywać na U1 (mimo tłumaczenia ze mamy pozwolenia które mogę okazać i sam zadzwonię przy nim na policje jesli bardzo chce, dziadek głuchy wykrzykiwał swoje racje ) i nieraz ponoć widział jak uciekamy przed policja, ciezko mu było wytłumaczyc ze to inne szczeniaki które jak spotkam to nogi z d... powyrywam. koniec z łagodnością dla szczyli, trzeba im zrobić wokół komina, następnym razem sam za mordę na pały zatargam i tym razem pobiegnę za nimi jak będą uciekać, psuja nam opinie wśród dziadków.Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ICE
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 15 Gru 2006
Posty: 494

PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem popieram opinie strzelanka mega fajna chociaz kameralna... Ale dzieki temu wpadł pomysł na nowe scenario(poruszylem juz w dziale Lemon Very Happy) i oglem bylo godnie.

Czasami sie przydaje takie rekreacyjne strzelanie bo nie ma tyle wiary i mozna pomyselc o udoskonaleniu U1 ew: jakies scenario nowe wlasnie...

Wielki pozytyw!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guciu



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 306

PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bylo godnie Very Happy Super akcyjki wyrownane squady i wogole wielki pozytyw mimo malej frekwencji Very Happy

I juz teraz wiem ze musze byc na mega kacu, bo wtedy mi dobrze idzie :] A czym pozniej bylo i organizm wracal do normy bylo coraz gorzej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowal86



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 434

PostWysłany: Nie Lip 20, 2008 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widzisz Guciu ja już tak parę razy miałem więc znam te sprawy hehe Very Happy Very Happy doj$##%&&ebana rzecz Twisted Evil
_________________
...baptised in fire forty two one - spirit of Spartan - death and glory!!!...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum