Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oporządzenie dla snajpera

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Ekwipunek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 7:23 pm    Temat postu: Oporządzenie dla snajpera Odpowiedz z cytatem

Poruszam ten temat z myślą o Olku i o sobie jak podłapie jakąś robutke w wakacje:). Ogólnie debatujmy nad tym co dla snajpera najlepsze, czyli co nosić pod ghillie:)
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Strzała



Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 11

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ghille nie noszę, i właściwie żaden ze mnie wielki snajper, no ale staram się, i cośtam o tym moge chyba powiedziec : a więc ja używam szelek i pasa w systamie ALICE, pas LC3, do tego dwie duże ładownice z mil-teca, jedna mała, manierka, kabura na szelkach z lewej strony. Wszytko noszę po pokach lub z tyłu, i nie przeszkadza w leżeniu. Ogólnie jest całkiem wygodne, wszytko co potrzebna mi się mieści, i nawet jest jeszcze dużo miejsca. Jeśli chodzi o wady, to pas ma tendencje do przesuwania się przy czołganiu, szczególnie w tył, ale może jest to kwestia mocniejszego zaciśniecia go. Ghille mam dopiero na etapie planów, ale myśle że całkiem dobrze będzie pasował do tego oporządzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ICE
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 15 Gru 2006
Posty: 494

PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odrazu rzy okazji ghillie... snajper ktory nosi tylko ghillie to nie snajper... ghillie to dopiero baza do dalszego maskowania... takze zamiast tak naprawde myslec o tym co pod ghillie to pomyslcie o tym co "na" ghillie... pierwsza zasada to zalamanie ksztaltu...Very Happy a jesli chodzi o to co pod to byle nie mialo kieszeni z przodu tylko na plecahc i po bokach no i nie moze szelescic... tak zeby przy czolganiu nie wadzilo... Bo dobry snajper to zywy snajper...

Dodane po 8 minutach:

http://militar.webpark.pl/maskowanie.html
a to tak jeszcze na dodatek dla chlopakow... zrob swoj wlasny ghillie suite...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kelo



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 935

PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak może nie widzieliście ale ja mam zbudowanego ghillie na platernie i uważam ze dla snajpera nie licząc cirasów i tym podobnych gdzie sam sobie ustawiasz umieszczenie ładownic itp. to jest najlepsza kamizelka oczywiście jeśli nasze wymiary są w miarę poprorcionalne czytaj nie masz zbyt dużego brzucha gdyż wtedy opłaca się dorobić pas kroczny

olek mieszasz wyrazy niczym nasz władca i bóg Lech .K/fifi

_________________
____________ ______Joga Bonito_________________________


www.widmoasg.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Ekwipunek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum