Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmiana "sejfa"
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 8:58 pm    Temat postu: Zmiana "sejfa" Odpowiedz z cytatem

Tak więc padła propozycja zmiany sejfa. Pytam się więc gdzie go przenieść Question Sam jestem za tym, żeby NIE przenosić sejfa, ale chętnie poznam opinie innych i może się dam przekonać. Zatem zapraszam do dyskusji Cool

p.s. off cozz chodzi mi o sejf na U1 Cool

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Optymalny rozwiązaniem jest ten mały domek na skraju U1 tylko jest mała niedogodność jest za blisko drogi i wymaga tzw strażnika Z drugiej strony to można to trzymać w samochodzie (co jest jednocześnie plusem i minusem)

Potem jeszcze proponowałbym chyba to jest śmietnik ten miedzy powyższym domkiem a białym bydynkiem, ale szczerze przyznam że nie zwróciłem jaki jest jego stan w środku.

To tyle na temat sejfu z mojej strony reszta budynków powinna być wykorzystana w rozgrywkach.

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IMO Garaże
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
yasi



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 146

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moje to musi być coś większego - ludzie przyjeżdżają rowerami, przynoszą plecaki - to trzeba gdzies składować, a nie zawsze będzie tyle samochodów żeby to wszystko upchnąć. Ja się do tego safe'a przyzwyczaiłam, ale jak mi znajdziecie miejsce gdzie się będę mogła spokojnie przebrać (las odpada Twisted Evil ) to nie ma sprawy. Ta mała budka przy samym wejściu na bank odpada. zawsze jest taki moment na akcji że nikogo w sejfie nie ma... A nie sądzę, żeby komuś się tam chciało siedzieć nawet przez jedną akcję - wierzcie mi, nudy niesamowite...
_________________
<< Nie myl prawdy z opini? wi?kszo?ci >>
Despite all your so called 'wisdom' or such things, I'll keep on telling you that:

HAMSTERS don't die... They just go to Heaven to regroup...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Klon



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 134

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za tym żeby nie zmieniac sejfa bo nawet nie ma gdzie
_________________
"Nigdy nie zaczynaj wojny je?li nie masz zamiaru na niej zgin??"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie że temat wypłynął...

jestem za zmianą sejfa na pół dnia (czyli ze 2-4 akcje), celem rozeznania. zaszkodzić chyba to nikomu nie zaszkodzi, a popatrzcie tylko jaki wypaśny do strzelanki jest ten budynek w którym aktualnie mamy sejfa. z drugiej strony jego potężnym plusem są dwa oddalone wejścia z dwóch różnych stron. opcjonuje za pierwszym budynkiem który ma wyjście na las i na drogę.

może nie będzie to głupie rozwiązanie - wychodzić będziemy w stronę lasu i przekradać się w odpowiednie miejsce, wtedy obrona nie będzie kompletnie wiedziała skąd sie nas spodziewać :] nie tak jak teraz, czujka w głównym budynku przy oknie i "idą do szopy" albo "idą z lewej" Smile

_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie tez jestem za tym, żeby chociaż na jedną akcji zmienić sejfa i zobaczyć czy będzie OKI, jak nie to wrócimy do dawnych ustawień. Dodanie stajni do strzelanki może wypalnć Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie tak jak Stachu mówił, można sprubować, nie zaszkodzi a moze pomóc, zobaczymy jak się będa akcje rozwijały przy zmianie ''sejfa''
_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The_PiotREX



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2409

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem przeciwnikiem zmainy sejfa, ale zgodze sie ze najlpeij przed podjeciem takiej decyzji przetestowac ta opcje przez jedna-dwie akcje. Nowy sejf musi miec sciany na tyle wysokie zeby bedac w nim i stojac mozna bylo napic sie wody , przeladowac magazynki itd. bez narazania sie na trafienie. Dlatego np smeitnik odpada :/ Po drugie sejf musi byc safe: czyli nie mzoe byc przy drodze gdzie kreca sie ludzie i moze "cos zginac" :/ a rowerow np nie wsadzimy nikomu do samochodu (no chyba ze makowi Very Happy )
_________________
L?kliwy stokro? umiera przed ?mierci?, m??ny kosztuje jej tylko raz jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to duże niebieskie pudło nie jest moje, i już nim nie jeżdżę, więc tak czy inaczej dupa:]
_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łyplok



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 1342

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem także za tymczaswoym przeniesieniem safe'a na okres próbny jednej akcji na U1. Ja był bym za tym miejscem co zaproponował stachu. Jest tam sporo miejsca i są dwa wyjścia. Jest tam dach, więc w razie przelotnych opadów nie będzie nam leciało na głowęSmile Z resztą tam akcje praktycznie się nie odbywają. Warto spróbować biorąc pod uwagę że nasz stały safe jest kuszącym budynkiem do strzelanek:) Taki wielki bunkier:) WIKSA!
_________________
- Co robimy Panie Kapitanie?
- Napier***my!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej, o który budynek chodzi?? bo się nie moge połapać?
_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualny sejf nazwałbym stajnią Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubix



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 204

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym sejfa zmienił bo stajnia na serio jest dobra do naparzanki ,coś by sie wreszcie zmieniło po pięciu latach a nie idziemy w lewo czy prawo Crying or Very sad + widze nowe motywy typu obstawianie szopy z górnego piętra stajni i tak dalej

a jako nowy sejf proponował bym budynek który jest obok kanału samochodowego też ma dach jest mały i nie zajmuje dużo miejsca i hyba tylko kilka razy rozgrywała się tam akcja

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FiFi



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1027

PostWysłany: Nie Paź 22, 2006 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w stajni pietro fajne ale musiałbyś alu drabine na akcje nosic:DVery Happy: na strychu stajni masz takie szczeliny fajowe la snipiena:DVery HappyVery Happy:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum