Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowy regulamin
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> WIDMO -> Archiwum S.M.O.G'u i Szatanów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Czw Lip 24, 2008 6:58 pm    Temat postu: Nowy regulamin Odpowiedz z cytatem

Po wspólnych konsultacjach chciałbym zaproponować zmiany w regulaminie SZATANÓW.
Główną zmianą jest wprowadzenie nowego organu - 3-osobowej Rady Teamu o kompetencjach decyzyjnych.

Proszę o głosowanie członków teamu ZA lub PRZECIW, a także w razie poparcia o głosowanie nad składem Rady Teamu:


SZATANY

1 Szatany:

1.1 Jest to team skupiający osoby zainteresowane tematyką ASG.
1.2 To organizacja nieformalna.
1.3 To team będący częścią Sekcji Sportów Ekstremalnych ASG Wągrowiec (SSEASG Wągrowiec) przy Towarzystwie Sportowym w Wągrowcu.
1.4 Skupia ludzi dla których ASG to dobra zabawa.


2 Do Szatanów może należeć każdy kto:

2.1 Ukończył 18 lat.
2.2 Przez 6 miesięcy pojawia się regularnie na strzelankach.
2.3 Aktywnie uczestniczy w życiu teamu.
2.4 Posiada replikę ASG.
2.5 Posiada umundurowanie.
2.6 Nabył naszywkę z logiem.
2.7 Zgłosił chęć przynależności do teamu.
2.8 Należy do Sekcji Wągrowiec.
2.9 Uzyskał wcześniej status rekruta.
2.10 Uzyskał aprobatę rady teamu po upływie czasu rekrutacji.


3 Każdy Szatan powinien:

3.1 Spełnić wszystkie zobowiązania wobec Sekcji Wągrowiec.
3.2 Godnie reprezentować nasz team.
3.3 Zachowywać się kulturalnie.
3.4 Zapoznać się z regulaminem teamu i regulaminem bezpieczeństwa.
3.4 Na strzelankach zachowywać się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i fair play.
3.5 Regularnie uczestniczyć w strzelankach organizowanych przez wągrowiecką społeczność ASG.
3.6 Pojawiając się na strzelance - aktywnie w niej uczestniczyć.


4 Rekrut:

4.1 Aby zostać rekrutem należy wyrazić taką wolę i uzyskać aprobatę rady teamu.
4.2 Rekrut ma te same obowiązki co każdy członek teamu.
4.3 Rekruci nie biorą udziału w głosowaniach dotyczących spraw teamu.


5 Skreślenie z listy Szatanów następuje, gdy członek teamu:

5.1 Wyrazi taką wolę.
5.2 Nie uczestniczy w życiu teamu oraz nie podaje powodu swojej nieobecności lub nie pojawiania się na forum.
5.3 Poważnie naruszy zasady bezpieczeństwa bądź fair play.
5.4 Nie zachowuje kultury osobistej.
5.5 Zdecyduje o tym rada teamu


6 Zawieszenie w prawach członka następuje, gdy członek teamu:

6.1 Nie uczestniczy w życiu teamu.
6.2 Poważnie naruszy zasady bezpieczeństwa bądź fair play.
6.3 Nie zachowuje kultury osobistej.
6.4 Zdecyduje o tym rada teamu.


7 Władze:

7.1 Team Szatany posiada trzyosobową radę.
7.2 Członkowie rady teamu są wybierani przez wszystkich członków teamu większością głosów.
7.3 Każdy członek teamu może złożyć wniosek o odwołanie rady teamu lub dowolnego jej członka.
7.4 Członkowie rady teamu są odwoływani w głosowaniu przez wszystkich członków teamu większością głosów.
7.5 Rada teamu wybiera dowódcę polowego.
7.6 Rada teamu reprezentuje team w sprawach decyzyjnych w ramach sekcji wągrowieckiej.
7.7 Tylko członkowie rady mogą przedstawiać na forum wągrowieckiego ASG stanowisko Szatanów w dowolnej sprawie.
7.8 Wszelkie decyzje dotyczące teamu są głosowane przez wszystkich członków rady.
7.9 Wszystkie decyzje podejmowane są większością głosów (oprócz punktu 2.10 i 5.5 które są uchwalane jednogłośnie).


Ja głosuję ZA

Do rady teamu proponuję jego dotychczasowe, nie dawno wybrane przedstawicielstwo.


Ostatnio zmieniony przez sanczo dnia Nie Lip 27, 2008 2:06 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefan



Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 276

PostWysłany: Czw Lip 24, 2008 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie jestem PRZECIW Twisted Evil

Proponował bym usunąć: 5.5 Zdecyduje o tym rada teamu.
I pozostawić rozwiązanie z aktualnie obowiązującego regulaminu, czyli Zdecyduje o tym 75% członków teamu.
Nie wszystkie ważne decyzje musi podejmować "rada" Exclamation

_________________
CZY WYGRYWASZ CZY NIE
JA I TAK KOCHAM CI?
W MOIM SERCU NIELBA
I NA DOBRE I NA Z?E !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 6:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie rozwiązanie ma przyspieszyć proces podejmowania decyzji w teamie, a radę przecież wybierają członkowie, właśnie po to, aby reprezentowała ich interesy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peter



Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 207

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat przyjmowanie badz usuwanie czlonkow z teamu nie odbywa sie czesto wiec tutaj powinno zostac tak jak bylo - kazdy powinien moc decydowac w tej kwestii. jesli chodzi o sprawy organizacyjne i sekcyjne, gdzie czesto potrzebna jest szybka decyzja, to jestem za tym aby decydowala rada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkt 5.5 zostaje na 75%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc 5.5 zostaje. Sad
Aktualizuje regulamin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko na zawsze dwie strony medalu, lecz i tak jest dobrze.

JESTEM ZA NA PIERWSZĄ JAK I NA DRUGĄ WERSJĘ.

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefan



Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 276

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponował bym także aby usunąć punkt 2.10 z "sanczowego regulaminy" Twisted Evil
O przyjęciu do naszego teamu nowego członka powinien decydować każdy SZATAN, a nie tylko trzy osoby...
Więc proponuje aby pozostał punkt z aktualnego regulaminu: 1.2.8 Zgłosił chęć przynależności do teamu i uzyskał aprobatę wszystkich członków teamu., oczywiście można wprowadzić drobne zmiany procentowe, np na 75% głosów pozytywnych, ale nie aż na głos trzech osób, wiadomo, że jak ktoś nie zna rekruta to wstrzyma się od głosu i po sprawie Twisted Evil

_________________
CZY WYGRYWASZ CZY NIE
JA I TAK KOCHAM CI?
W MOIM SERCU NIELBA
I NA DOBRE I NA Z?E !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powodem dla którego zaproponowałem ten nowy regulamin jest chęć przyspieszenia procedur podejmowania decyzji w drużynie i postrzeganie nas na zewnątrz jako poważną, spójną strukturę organizacyjną Exclamation
O ile w przypadku usunięcia członka teamu co zdarza się ekstremalnie rzadko i nie ma sensu się spieszyć mogę się zgodzić na 75%, ale przyjęcie nowego członka i ciągnące się w nieskończoność głosowania są nie do przyjęcia.

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefan



Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 276

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adrianie nie przesadzaj z tym ciągnięciem się w nieskończoność Exclamation Usunięcie czy też przyjęcie członka teamu są to BARDZO WAŻNE sprawy, dotyczące naszego teamu i każdy powinien mieć w tej sprawie prawo wyrażenia swojego zdania Exclamation Exclamation Exclamation Takie decyzje powinna podejmować cała drużyna Twisted Evil a jako przedstawiciel mozesz pogonic osoby ociągające się, lub tez dowiedzieć się jakie jest zdanie delikwenta i wypowiedzieć się w jego imieniu, jeżeli siedzisz na necie 24h na dobę Very Happy

Możemy także ustalić, np 7 dni na głosowanie nad przyjęciem rekruta w nasze szeregi, a gdy ktoś się nie wypowie w ciągu 7 dni to traci możliwość głosu i decyzje podejmiemy na podstawie głosów które wpłynęły w ciągu 7 dni Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
CZY WYGRYWASZ CZY NIE
JA I TAK KOCHAM CI?
W MOIM SERCU NIELBA
I NA DOBRE I NA Z?E !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

mozesz pogonic osoby ociągające się


Nie mam na to ochoty, jeśli ktoś nie zamierza brać udziału w życiu teamu, to ja go do tego zmuszał nie będę Sad

A wracając do tematu, idea jest taka - jeśli nie podoba ci się działanie rady składasz wniosek o jej odwołanie i po sprawie.

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefan



Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 276

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Peter napisał:
Akurat przyjmowanie badz usuwanie czlonkow z teamu nie odbywa sie czesto wiec tutaj powinno zostac tak jak bylo - kazdy powinien moc decydowac w tej kwestii. jesli chodzi o sprawy organizacyjne i sekcyjne, gdzie czesto potrzebna jest szybka decyzja, to jestem za tym aby decydowala rada.


Z tą wypowiedzią Petera zgadzam się w 100% Twisted Evil
Dlatego wnioskuję o usunięcie z "sanczowego regulaminu" podpunktu 2.10 i zastąpienie go podpunktem 1.2.8 z aktualnego ragulminu Exclamation Exclamation Exclamation
A co za tym idzie o wprowadzenie o wprowadzenie odpowiednich modyfikacji w punkcie 7 "sanczowego regulaminu.

Proszę o wypowiedz na ten temat resztę Szatanów Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
CZY WYGRYWASZ CZY NIE
JA I TAK KOCHAM CI?
W MOIM SERCU NIELBA
I NA DOBRE I NA Z?E !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE, po takiej zmianie to wprowadzenie nowego regulaminu nie ma już dużego sensu Sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefan



Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 276

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sanczo69 napisał:


Nie mam na to ochoty, jeśli ktoś nie zamierza brać udziału w życiu teamu, to ja go do tego zmuszał nie będę Sad

A wracając do tematu, idea jest taka - jeśli nie podoba ci się działanie rady składasz wniosek o jej odwołanie i po sprawie.


Żeby coś odwołać najpierw musi istnieć Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Na razie dyskutujemy na temat twojego regulaminu, każdy ma prawo zgłosić zmiany i ja je zgłaszam w powyższych postach Exclamation
I to od decyzji teamu zależy jak bedzie wyglądał regulamin, ja mówie co mi się nie podoba Exclamation
Team zdecyduje jaki bedzie regulamin, a nie jeden Sanczo Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

NIE to twoje zdanie, poczekajmy na resztę Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
CZY WYGRYWASZ CZY NIE
JA I TAK KOCHAM CI?
W MOIM SERCU NIELBA
I NA DOBRE I NA Z?E !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Pią Lip 25, 2008 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka jest propozycja, i taka jest jego istota Exclamation

A zgłaszanie przez ciebie propozycji zmian jest (dla mnie przynajmniej) mało relatywne, ponieważ wiem, że jaki by to nie był regulamin to i tak go nie poprzesz, będziesz głosował za starym. Sad

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> WIDMO -> Archiwum S.M.O.G'u i Szatanów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum