Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

14.09.2008 - Rogoźno
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Łyplok



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 1342

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 2:20 pm    Temat postu: 14.09.2008 - Rogoźno Odpowiedz z cytatem

Fotki:

Partyzant: http://rapidshare.com/files/158134130/ASG_-_Rogo__378_no_14.09.2008.rar.html

Film by Stachu: http://rapidshare.de/files/40886808/asgrogo.avi.html


Było zajebiście Smile

To był ten typ strzelanek, który lubię najbardziej Smile - 30 osób podzielone na dwie strony i było sympatycznie Smile
Brak widocznych zgrzytów o trafienia, dynamiczne akcje i dobra zabawa Cool
Było super. Kto nie był, niech żałuje Wink

_________________
- Co robimy Panie Kapitanie?
- Napier***my!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kowal86



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 434

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne akcje dużo killi zwary byly przednie no i polewki:PRazz :

Ciekawe akcje:
- Maskowanie mamby w rowie Very Happy Very Happy tak ze wyjsc pozniej nie mogl:)Smile
- grzybobranie;p;p;p
- ataki z Leśnym - wrażenia bezcenne
Very Happy Very Happy Very Happy
- węże na pokładzie były podobno Very Happy Very Happy Very Happy
- Gucia chomiki atakują ( dla wtajemniczonych:) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil i jego mega spluwa zastępcza Laughing Laughing Laughing
no i jeszcze wiele różnych rzeczy ogolnie git sprawa tak bardzo mi tego brakowało przez lato:)Smile dziękuje wszystkim za mile spędzony czas i do zobaczenia wkrótce:)Smile

_________________
...baptised in fire forty two one - spirit of Spartan - death and glory!!!...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leśny



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 376

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kowal zapomniałeś o naszej akcji ( Ja , Ty i Dziki ) czyli "Polowanie na Gucia" Very Happy Co do akcji to było naprawdę super , dawno tak się nie bawiłem. Pierwsza akcja do której osobiście nie miałem zastrzeżeń jakichkolwiek! Było bardzo fair , pomijając jeden incydent który omawialiśmy w czasie przerwy. Moim zdaniem trzeba powtórzyć takie akcje! Ale nie zrobiłem sobie zdjęcia z kowalem Sad xD
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Było zaje............. Very Happy
Tak dawno nie było porządnej wymiany kompozytu Exclamation Exclamation Exclamation
Ogromna ilość kili, dobry stosunek zwycięstw do porażek
TDM 3:1
CTF 1:0

Najbardziej podobał mi się CTF, który totalnie wypompował moje siły, 2 razy sam wyczyściłem opanowany przez wroga szpital Twisted Evil

Akcje w bardzo szybkim tempie, spora frekwencja, zarówno po naszej stronie, jak i po stronie Rogoźna

Tego mi było trzeba Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowal86



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 434

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luzzz Leśny zrobimy se jeszcze zdjątko o to się nie martw hehe:):)moze nawet cała sesja Laughing Laughing Laughing
_________________
...baptised in fire forty two one - spirit of Spartan - death and glory!!!...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to następnym razem jakieś coś zbliżone do milsima na 24h. Co nie zmienia faktu iż troszkę żałuję że nie byłem: (
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Leśny



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 376

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Fearie żałuj Razz Był odlot Very Happy Świetny był także nasz szturm na szpital w którym (odziwo...) byli nasi xD No i masowa egzekucja Arbuza w lesie Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guciu



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 306

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bylo super Very Happy Polowanie na Lesnego z mojej strony Smile No i w koncu sobie postrzelalem Very Happy No i sorki Sanczo ze Cibie nie sluchalismy na 2 ostatnich akcjach... ale chcielismy sobie postrzelac luzno. Cociaz ja z tym plastikiem nie moglem za duzo zdzialac :/ Partyzant prosze o fote z tym plastikiem.
_________________


Tylko Fearie potrafi wylaczyc latarke kontraktowa Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spartan
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 01 Lis 2007
Posty: 224

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Najbardziej podobał mi się CTF, który totalnie wypompował moje siły, 2 razy sam wyczyściłem opanowany przez wroga szpital Twisted Evil


Ja też 2 razy szpital wyczyściłem. Razz
Ogólnie strzelanka udana na maxa. Co prawda dużo nowch graczy z rogoźna było ale dawali sobie rade. MP7 wymiata nie ma co Razz hehe Razz
Trzeba coś trakiego powtórzyć moze umówimy się kiedyś na nocną akcyjke Twisted Evil

_________________
Ka?dy kiedy? umrze, lecz nie ka?dy umie ?y?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

No i sorki Sanczo ze Cibie nie sluchalismy na 2 ostatnich akcjach... ale chcielismy sobie postrzelac luzno.


Spoko, rozumiem, najchętniej bym wam nie pozwolił nosa wychylić z tych budynków, ale dziś faktycznie chodziło o to, żeby sobie ponapier....... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Od razu się lepiej poczułem, kiedy tyle osób zlikwidowałem Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mastiv_



Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 4

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm fakt faktem było pr0. Moje wlinienie się w dziurę było świetne, Chomiki Gucia no i nasza teamowa broń... Czekamy na foty swoją drogą najbardziej mnie zaskoczył Stachu, ja napierdalam z szpitala do budynku bez dachu i naglę, czuje że mi ktoś na plechy strzela, odwracam się patrzę, a tam Stanisław na oknie wisi moje oczy zrobiły się wielkie jak denka od złotego jelenia ( takie wino) i musiałem zejść XDDD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowal86



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 434

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i nasz fuhrer III Rzeszy Adolf Spartan Very Happy Very Happy Very Happy pasował mu nawet ten wąsik XDXDXD
_________________
...baptised in fire forty two one - spirit of Spartan - death and glory!!!...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sanczo, CTF skończył się remisem (timelimit hit)

No strzelanka uber-pr0-1337-zajebista Smile Młodzi dawali radę, zgrzytów nie było (raz się powkurwiałem o szmaty, ale to do wycięcia)

Mastiv - Złoty Jeleń stoi u mnie na półce pomiędzy Platonem a Kici-Kici Very Happy

Co mi się nie bardzo podobało:
Jak podzieliliśmy się naprawdę losowo - zrobił się prawdziwy bajzel. Chyba dlatego nikt nie wygrał tego CTF, była pełna partyzantka. Ale miało to i plusy, można było pograć z Rogoźnem po tej samej stronie.
Nie podobała mi się ta brzydka papierowa taśma co się darła jak szmata.
Nie podobało mi się że skończyła mi się taśma w kamerce tak szybko.
Nie podobało mi się jak zginąłem 3 razy z rzędu majstrując przy kamerze Sad (grunt to dobra wymówka Very Happy )

Cała reszta - mega, dynamicznie, kompozyt fruwał w tę i z powrotem w zawrotnych ilościach!

Fajne były dwie sytuacje z blond kolegą z szotem - nie wiem jak udało mi się nie zginąć (głupi ma szczęście? Very Happy )

Rajd z Peterem - pokazuję mu ręką "krzaaaaaki!!! SKACZ W KRZAKI!!!!" (niemym krzykiem) Zrozumiał o co mi chodziło jak zgarnął od Lemona Smile

Raz fajnie dopadłem Spartana, kiedy skakał bezczelnie jak sarenka w stronę narożnika szpitala.

Gratulacje dla kolegi który wbił do szpitala jak do siebie - dobre wyczucie momentu miałeś.

Śmieszna akcja z podwójnym NSK na piętrze. Skrabię się na piętro po tej jebanej gałęzi, już jestem na górze, mierzę do kolesia przy oknie wisząc na podłodze... i zza pleców słyszę "mam strzelić?" XD Sytuacja nieco przejebana, ale zgodziliśmy się na dwa trupy bez kulek Wink

_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Spartan
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 01 Lis 2007
Posty: 224

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Raz fajnie dopadłem Spartana, kiedy skakał bezczelnie jak sarenka w stronę narożnika szpitala. Cool


Podłorzyłem ci się żeby ci smutno nie było hehe Laughing

Mi się podobała akcja jak 3 razy pod rząd stacha ściągnąłem i akurat jak ja dostałem to spotkaliśmy się przy bunkrze i pyta się "a respy jak klepnąć i iść czy czekać" hehe choć respował się już 2 razyhehe
A ty kowal nie podważaj mojego autorytetu.
EIN FUHRER, EIN SPARTAN!!!!!!!!! JA MOHE GÓRYYYY PSZENOŚŚIĆĆ Twisted Evil

Ogólnie wprawadzam ogólnopolską akcje "Dbaj o swojego chomika Laughing "

_________________
Ka?dy kiedy? umrze, lecz nie ka?dy umie ?y?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kowal86



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 434

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cicho siedź HITLER KAPUT !!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
...baptised in fire forty two one - spirit of Spartan - death and glory!!!...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum