Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bony 20 i 40 zł

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 2:19 pm    Temat postu: Bony 20 i 40 zł Odpowiedz z cytatem

Kymon - Na stronie sklepu Airsoftguns.pl jest taka promocja: ( http://sklep.airsoftguns.pl/info.php?page=34#2 )

"Masz fajne zdjęcie z replikami zakupionymi w naszym sklepie - jesteś w stroju militarnym na polu bitwy? Prześlij nam swoje zdjęcie w rodzielczości 1024x768px - jeżeli opublikujemy je na naszej stronie otrzymasz od nas bon na zakupy o wartości 20 zł.

Jeżeli zdjęcie będzie naprawdę dobre i umieścimy je w specjalnej galerii najlepszych zdjęć otrzymasz od nas bon na 40 zł"

Ja wysłałem im swoje zdjęcie i otrzymałem bon w wysokości 20zł.
Wystarczy się trochę pofatygować, a można za ten bon np. kupić sobie kulki

The_piotrex - Gratulujemy! I dziekujemy za sugestię.

Co zrobić, aby otrzymać bon na 100 zł? Musisz nakręcić film z udziałem jakieś repliki z naszego sklepu - film musi trwać minimum 1 minutę 30 sekund. Musi on najpierw przedstawić wygląd repliki, jej osiągi, następnie to jak strzela oraz kilka słów podsumowania od Ciebie! Pamiętaj, aby wspomnieć o AirSoftGuns.pl - autorzy filmów, które zamieścimy w opisach produktów otrzymają bony na 100 zł!

To jest ciekawe!

Maku - gilas zrobi film ze swoim commando, a powie się że to jakiś egzemplaż u nich zakupiony, picias to samo z kałachem moze zrobić, a je wezmę moją beretkę gazową, będę udawał ze to sprężynówka i zacznę wychwalac pod niebiosy zalety wspaniałej giwerki:D

The_piotrex - niezbyt. oni chyba maja zapisane kto co u nich kupowal

Kymon - To od tego nie zależy. Poprostu na meila wysyłasz im ten filmik lub zdjęcie, a oni ci odsyłają wygenerowany kod który podajesz podczas zakupu.

Giller - Sorry Kymon ale żaden szanujący się maniak do tego sklepu w celu zakupów nie zagląda. Nie twierdze, że sie nie szanujesz, poprostu każdy popełnia błędy

p.s. ja osobiście nie mam zamiaru mieć z nimi nic wspólnego, bo tego nawet żal.pl nazwać się nie da

Kymon -
maku napisał:

a je wezmę moją beretkę gazową, będę udawał ze to sprężynówka i zacznę wychwalac pod niebiosy zalety wspaniałej giwerki:D



Zawsze możesz powiedzieć że to jest ta gazówka http://sklep.airsoftguns.pl/projector.php?product=1150895046.


giller napisał:

Sorry Kymon ale żaden szanujący się maniak do tego sklepu w celu zakupów nie zagląda. Nie twierdze, że sie nie szanujesz, poprostu każdy popełnia błędy

p.s. ja osobiście nie mam zamiaru mieć z nimi nic wspólnego, bo tego nawet żal.pl nazwać się nie da


Darmowe kulki po drodze nie chodzą

Giller - Z całym szacunkiem do twojej osoby Kymon, ale wolę sobie kupić 6000 BB Blaster Japan, EXCEL lub GOLD FIRE za 55 pln niż potem wygrzebywać z lufy jakieś niedobitki rozwalonej kulki. Przepychać lufy też nie mam zamiaru (i stresować sie też nie). Ktoś może mi zarzucić ze mam dużo kasy. Nie mam i dlatego wolę krótkie kontrolowane serie markowych kulek (z TM kulek nie kupuję bo te to dopiero drogie są )

Maku - kurde, ciekawe jaki żeczwiście ma zasięg ta gazówka, ja jej daje 20m, jest ktoś chęty żeby ją kupić, to ja wtedy bym sobie do testów wypożyczył ale bym im wted opis na stronce jeb$%$6 naczy się umieściłD

Fearie - To ja Fearie. Ja kiedyś tam kupiłem kulki to do mnie szły 3tygodnie a jak nie odebrałem to mi wysłali maila że została na mnie nasłana firma windykacyjna, było to jakieś 4miechy temu a ich nadal nie ma:( xD

Yasi - Osz urwał... to sie nazywa pełen profesjonalizm... Ale bynajmniej nie w prowadzeniu sklepu. A te ich kulki - może są dobre, ale do tych elektryków za 130 zł - jak się z**bie, to nie trzeba długo na nowego zbierać. Boże, przecież mogłabym mieć dwa SIGi takei jak mój biedny mały kochany porozkładany na części rozsypany i to AEGi, zapewne wybitnej klasy, szczególnie że w cenie jest i kolimator i szyny montażowe, i rączka, i masa innych pierdół, które maja maskować jeden podstawowy mankament całego tego interesu. Jaki? To już liczę na domyślność...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum