Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

11.11.2008 Rogoźno

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 4:39 pm    Temat postu: 11.11.2008 Rogoźno Odpowiedz z cytatem

Ale jestem wykończony, nic mi się nie chce pisać Sad
Kiedy coś wyskrobiecie to ja to skopiuje i dodam 3 słowa od siebie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leśny



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 376

PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc może zacznę , a ty później to skopiujesz Twisted Evil

Więc , akcję bardzo dobrze przeprowadzone ( ot taki mały relaks na dobitkę po Mekongu). Sanczo uzupełnił braki w ilości wystrzelonych kulek Very Happy Granaty dymne zdały egzamin więc zostaną wprowadzone do użycia. Minusy tyko w tym , że po terenie co jakiś czas chodzili cywile i trzeba było ich "pacyfikować" , szczególnie jeden utkwił mi w pamięci. No , ale cóż pomimo tego bardzo fajnie , dzięki że przyjechaliście. Jak na 12 osób to , parę "jebanek" i 2 CTF'y zupełnie starczyły i udały się bardzo dobrze Wink


Niedługo wrzucę zdjęcia na Picasse , a specjalnie dla Sancza na znienawidzonego RapidShare'a Razz

Picassa - http://picasaweb.google.pl/darth.lesny/11112008Ceglak#

RapidShare - http://rapidshare.com/files/162813815/Akcja_11.11.2008.rar.html

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za rapida Very Happy Very Happy Very Happy

Dobra strzelanka jebanka w starym stylu.
Już w 1 akcji podniosły mi się morale, kiedy cztery zajączki wystawiły się na odstrzał Twisted Evil

Co ciekawego do zapamiętania Question
Radość Leśnego, któremu na którejś tam akcji z rzędu w końcu udało się mnie odstrzelić.

Choć było nas tylko 12 to myślę, że nikt zawiedziony do domu nie pojechał Very Happy

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leśny



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 376

PostWysłany: Wto Lis 11, 2008 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już nie pamiętam kiedy ostatnio Cię utłukłem więc , radość była niesamowita Wink 2x tzw. Gucio-Kill także mnie usatysfakcjonował Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum