Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dolina Mekongu 09.11.08
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiluś



Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 102

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 5:58 pm    Temat postu: Dolina Mekongu 09.11.08 Odpowiedz z cytatem

Fotki:

Antonio: http://picasaweb.google.pl/Arkady1978

Sanczo: http://rapidshare.com/files/162390564/Big_Mekong_III.rar.html

film by Corey: http://pl.youtube.com/watch?v=UpSqSX4734U

Siemka oczywiście było świetnie i lekko hardcorowo nie wiedziałem że nie będzie przerwy więc 4-5 godz w terenie bez jedzenia i picia atmosfera świetna przeprawa przez rzekę i budowanie mostu coś świetnego odział żółty wie co mówię.Lecz nie wszystko było takie piękne ponieważ był zamęt co do rozkazów i porozumienia,scenariusz dobry.Dużo do biegania,mało strzelania i ten czołg ehh

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie fajnie, tylko faktycznie, na początku było straszne zamieszanie z dowodzeniem.

Dante mam twoje 2 magi i skrzyneczke z narzędziami.

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hodorman



Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 30

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO MIMO ŻE NIKOGO NIE ZABIŁEM BYŁO ZAJEFAJNIE Twisted Evil Twisted Evil OGULNIE DOBRY KLIMAT NAJLEPRZA BYŁA OSTATNIA AKCJA TO MI SIĘ PODOBAŁO Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiluś



Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 102

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hodorman napisał:
NO MIMO ŻE NIKOGO NIE ZABIŁEM BYŁO ZAJEFAJNIE Twisted Evil Twisted Evil OGULNIE DOBRY KLIMAT NAJLEPRZA BYŁA OSTATNIA AKCJA TO MI SIĘ PODOBAŁO Twisted Evil Twisted Evil


Zgadzam się doprowadzenie medyków do reporterów i doprowadzenie do bazy było świetne i ostatnia minuta scenariusza z każdej strony nawalali ;D

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziekss
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 776

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie wypowiem pozniej, poniewaz nie mam teraz weny, jestem zmeczony po tym calym dniu Very Happy Dodam tylko narazie, ze tym razem Dante zasłozyl na pochwale z mojej strony, poniewaz mialem go przez jakis czas pod swoja reka i spisal sie naprawde dobrze i zachowywal sie tez jak trzeba. Pokazał, ze jak chce to potrafi dobrze sie spisac i stosowac od zasad, nie wiem jak inni ale ja naprawde dzisiaj zobaczylem go z pozytywnej strony. Mam nadzieje, iz tak pozostanie dalej i po tym komentarzu nie obrosniesz w piorka (a jak sam widzisz nie zawsze trzeba miec sporo "killi" zeby dobrze sie bawic, nieraz nawet gdy nie ubije sie nikogo mozna miec niezla frajde wykonujac zadanie). Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowal86



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 434

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

było godnie tylko tyle narazie się wypowiem bo jestem totalnie wypompowany Very Happy Very Happy ładne akcje przemieszczanie też w miarę nam poszło choć na początku był zgrzyt z dowodzeniem i chyba coi niektórzy powinni udać się na korki z geografii XDXD z powodu dziwnego odczytywania map Razz Razz no i oczywiście masa śmiechawy i zlewek jak zawsze w doborowym towarzystwie Cool Cool

PS A tak przy przy okazji sanczo po co ci te kajdanki w bagażniku Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ???

_________________
...baptised in fire forty two one - spirit of Spartan - death and glory!!!...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Spartan
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 01 Lis 2007
Posty: 224

PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No akcje były dobre. Ogólnie bardzo mi sie podobało. I jeszcze jedna prośba do chłopaków z wągrowca. Pouczcie feariego zapamiętywania kolorów, bo jak jeszcze raz przy mnie powie słowo "różowy" to na szybko wystrugam sobie łuk i w niego strzele Twisted Evil Oczywiście taki joke Very Happy
_________________
Ka?dy kiedy? umrze, lecz nie ka?dy umie ?y?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kowal86



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 434

PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spartan muszę cię rozczarować daltonizm to choroba genetyczna nie da się go wyleczyć Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
...baptised in fire forty two one - spirit of Spartan - death and glory!!!...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zocha



Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 115

PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 2:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopcy widzę że niedzielna strzelanka była bardzo udana, bardzo żałuje że nie mogłem być tam razem z wami, ale Confused ...szkoła :pale:
Mam tylko nadzieje że ktoś rzuci temat o strzelance 11.XI ,bo pewnie wszyscy mają wolne :bounce: , a chętnie postrzelał bym sobie do ruchomych celów :rambo:

_________________
Strachu i pieni?dzy nigdy nie mia?em!



gg - 12344708
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grako



Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 302

PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o strzelankę to może być z naciskiem na może jeśli chodzi o moje banany z naciskiem na dojrzałe spisali sie dobrze chociaż nasz mapowy trochę zawodził (Guciu)
_________________
Nieprzyjaciel niezmiennie atakuje w dwóch przypadkach:
- kiedy jest gotowy
- kiedy Ty nie jeste?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Guciu był naszym RPG: D Któremu uciekł RPG czyli Antonio: D
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem wrzucić kilka fotek, ale mam komunikat Time remaining: 371:03 minutes więc pier$^#%$^dole, wrzucę później Very Happy

Jakie wrażenia Question

Nie postrzelałem sobie Sad Nawet pół hi-capa nie poszło Sad

Na początku natknęliśmy się na oddział wroga, który trochę przerzedził nasze szeregi, ładne okrążenie przeciwnika ze SPUREM, 2 ruskich nawet nie wiedziało z której strony dostało Very Happy
Wszystko się tak dobrze zaczęło, a potem się posypało... Mimo, że oddział żółty był cały czas na szpicy lub zwiadzie nikt do nas nie chciał strzelać (nawet swoi) Sad A potem przydział do osłony kładki B i znowu żadnego wroga, nalataliśmy się, poskładaliśmy meldunki i siedzieliśmy Very Happy Następnie zwiad, na teren na którym ludzkie oko nie widziało wroga, na szczęście już przy samej rzece natknęliśmy się na jakichś niedobitków FR, ale to kolejna łatwa zdobycz, nawet nie odpowiedzieli ogniem Very Happy Na koniec quest z ratowaniem rannych reporterów - sprawna akcja, bez żadnego oporu ze strony przeciwnika Sad

Ogólnie to dobry scenariusz Smile , tylko nam po prostu tym razem przypadła taka niewdzięczna rola Sad

Dziękuje drużynie żółtej za cierpliwość i zachowanie profesjonalizmu przez cały czas gry, mimo że nie było nam dane za dużo postrzelać

PS o co chodziło z tą różową wstążeczką Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do końca nie wiem. Miałem rozkaz ją utrzymać.
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to najważniejsze że spełniłem noworoczne postanowienie będę na Mekongu w tym roku, i stało się.

Akcja OK. Z tym że nasza rola okazała sie troszkę nudnawa. Osłona kładki B. Szkoda bo trochę nudnawo było. Ale trzeba przyznać że klimacik był, jako żółci chyba tylko raz odpuściliśmy sobie, i w szlag poszło pół drużyny. Czyli morał taki nie odpuszczamy nigdy.

Z tego co widziałem to ostro chopaki przycisneli baze przeciwnika co nie pozwalało mu rozwinąć strzydełek, przez co my mnieliśmy mniej do roboty.

Z całej akcji na pewno utkwią mi kilka wspomnień oraz rzeczy.

- Przeprawa po kładce jak szliśmy na punkt n10
- Ja chce do domu (cyt.) (Nie powiem kto to powiedział) Wink <- W tym miejscu muszę stwierdzić że jako piechur, też dostałem w dup...
- Ból nogi jak rozsznurowałem buta (To było moje i tylko moje wiec z nikim sie nie podzielę) Twisted Evil
- Moja biedna jagódka Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
- Moja kochana jakobina Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
- Znów daliśmy radę i następnym razem, poproszę przydział do dyspozycji sztabu głównego, jako SPESZIALCOPR

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Pon Lis 10, 2008 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno muszę przyznać klimat wojny udał się organizatorom Twisted Evil

Początek: idziemy do swojej bazy i wchodzimy od razu na ufortyfikowanego wroga Laughing ja tam nie wierzyłem że to wróg i krzyczę swój, wchodzę do ich bazy a jednak zonk i w klatę z minimi z 1m pifpafa mi sprzedał Shocked Shocked

Potem droga do bazy a tam WIELKI CHAOS Twisted Evil 40 ludzi na przestrzeni 20 m2 chodziło i pytał się co robić Question itp. wystarczył granat wrzucić i po kłopocie Wink

Potem po jakiejś 1h po obronie kładek jak się sytuacja ogarnęła to było naprawdę nudno siedzimy, myślimy itp., itd. Laughing cały teren dobrze obstawiony, komunikaty dochodzą, jest dobrze.

Gdy radia zaczęły padać i komunikacja się urywała to wkradł się jakiś chaos ale dawaliśmy radę. Generalnie gra się tak jak przeciwnik pozwala a że po naszej stronie była zwarta stara gwardia 4Fun, Viking, BB, Combat to przeciwnikowi było naprawdę trudno bez dobrej organizacji nas nadszarpnąć Twisted Evil

To tyle czekam na foty, było naprawdę miło i ten myk z tym wpuszczaniem ekip w różnym czasie naprawdę udany, dobry pomysł, przez to trzeba było się lepiej ogarniać już na polu walki :thumleft:

Pozdro dla organizatorów :salut:

p.s. bo bym zapomniał, w przyszłości lepiej pójść jeszcze bardziej w mil - sim = więcej medyków mniej lub wcale respowna a raczej coś na kształt szpitala (gdzie ludzie leczą się około 1h lub więcej) i będzie gittara Wink

_________________



Ostatnio zmieniony przez giller dnia Pon Lis 10, 2008 1:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum