Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

G&G

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Zbrojownia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 4:44 pm    Temat postu: G&G Odpowiedz z cytatem

Poproszę trochę info o firmie G&G Cool z jakiego kraju Question jakiej jakości produkują sprzęt Question bym był rad z podania adresu www firmy jeśli taki oczywiście jest i inne potrzebne info Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na www.specshop.pl mają trochę sprzętu firmy G&G. Firma produkuje chyba tylko repliki serii M16/M4 i im podobnych. Jakość wykonania lepsza niż TM i CA (zarówno jeśli chodzi o strone wizualną-odwzorowanie szczegółów, jak i tzw ''bebechy''. Są po prostu wytrzymalsze).
P.s. To co pisze, to nie jest moja własna opinia, ani własna obserwacja, nigdy takiej giwery nie miałem w ręku, to są tylko ''na szybko'' i z pamięci zebrane opinie użytwkowników.
pozdr.:]

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kelo



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 935

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja miałem są o wiele lepsze ale mają kłopoty bo czasem sie zacinają niektórym uzytkownikom ale to w sporadycznych modelach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też słyszałem że giwery naprawde dają rade i przewyższają TM i CA. A co chcesz kupić?
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma jest podobno z Taiwanu ( Cool ) ale jakokść jest naprawdę dobra jeśli chodzi o zewnętrz Twisted Evil duży +. Jeśli chodzi o osiągi to są lepsze od TM czy CA bo są już po tuningu: lepszy silnik, precka i jakieś inne tam bebech ale cena też adekwatna do jakości np. 1700 pln Confused

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=1252&osCsid=f11cfe508e3398edc3dcd1a0d363f2f3

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=1253&osCsid=f11cfe508e3398edc3dcd1a0d363f2f3

Givery rulezzz, no KOSA i tyle Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

p.s. Maku podobno żeby GR25 ztuningować z maksymalną sprężyną 160 m/s to trzeba włożyć około 3000 pln Shocked Shocked Shocked doznałem szoku Shocked Shocked Shocked

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Zbrojownia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum