Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzisiejsze walki
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 4:31 pm    Temat postu: Dzisiejsze walki Odpowiedz z cytatem

Tak więc skład osobowy dopisał, ale mogło by być lepiej Confused 8 osób to i tak dobrze, pogoda cóż ... nie była najlepsza ale nie narzekajmy znowu tak bardzo. Dało się przeżyć Twisted Evil

Dzisiaj przetestowaliśmy scenariusz CTF (z popularnego Unreal`a T) muszę przyznać, że było sporo biegania z flagami i niezła ogólnie napierdzielanka Twisted Evil gdyby było osób tak 6x6 i więcej to już w ogłóle byłby miodzio Twisted Evil

Przenieśliśmy też "sejfa" do budynku (tam gdzie strzelamy do okienka ze starego sejfa Cool ) i akcje w stajnie też były ale mało. Myślę, ze jak będzie więcej osób to można to jeszcze raz sprawdzić tę opcję.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no, było nawet całkiem całkiem, ale więcej nie chce być przeciwko Słomie, nie dość że mi kiedyś zęba wyje$%bał, to dzisiaj dostałem od niego w głowę, i po palcach, z jakiś 5m, normalnie nie wiem jak tak można traktować członka zespołu:> Twisted Evil a pozatym to jeszcze akcja w któej gilas wjechał do pomieszczenia na brzuchu (dostał serię z aeg z około metra po plecach,a odemnie z tej samej odległości w poślada z gazówki) poprostu rządziła. Przez moment nie wiedziałem cos się dzieje i nie byłem pewny czy to czasem ktoś odemnie się nie wyglebił. Ale szczytem chyba było jak stachu schował się za krzakiem w takim małym pomieszczeniu przy wylocie korytarza w budynku z ciemną. Gilas wszedł do środka, kucnął i zaczął liczyć 60 sekund na rozbrojenie bomby, a stachu był dosłownie metr od niego, w rogu tego pomieszczenia, ale nie strzelił odrazu, tylko odczekał jakieś 20 sekund i dopiero mu pociągnął, aż normalnie chciałbym byc na jego miejscu, niezła adrenalinka musiała być jak tak sobie tam siedział.
Ogólnie akcja pozytywna:]

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łyplok



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 1342

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też chce na akcje:) Pierdolona szkoła... gdyby nie ona to też bym wpadł... : Mam nadzieję że następnym razem mi nic nie wypadnie:)
_________________
- Co robimy Panie Kapitanie?
- Napier***my!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FiFi



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1027

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akcja z wjazdem gilasa na brzuchu do kibli byłe zajebista....... siedze czekam ... patrze a tu nagle cos wjerzdza na brzuchu wiec zaczynam pruc po plecach ..... maku też ..... Razz Razz Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu rewela :cheers: byle tak dalej . Akcje po prostu wymiatały. W końcu zaliczyłem pierwsze skile Cool.
Mimo nieprzyjaznej aury (której i tak potem nikt nie odczuwał) było GITES. A Ci (nie zrozumcie mnie żle) co nie byli,
szczerze mówiąc mają co żałować. CTF było Spoko troche biegania ale podejść z pompką pod ostrzał 2 AEG
było unikalne Shocked (już dawno tak jak sarenka nie skakałem), a dźwięk bzykający rojów pszczółek (kulek) był niepowtażalny, ADRENALINA na max Shocked (i tu chce podziekować za wrażenia operatorom kałacha i m4 podajże<-Słoma popraw mnie)

Akcja z wjazdem (w niesamowitym wykonaniu GILESA) w kibel była zajefajna nic tylko można książki pisać
a nawiasem mówiąc Panowie w tym kiblu Wink "im ciemniej tym przyjemniej Wink <- Troche sie was wtedy naszukało, ale warto było.

Co ja tu sie będę rozpowiadał - JA CHCE JESCE RAZ Twisted Evil


P.S. Następna akcja jeszcze raz na U1, postarajcie sie więcej ludzi wiecej wrażeń

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)


Ostatnio zmieniony przez jackub dnia Sob Lis 04, 2006 9:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FiFi



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1027

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile jeszcze raz napisze , ze akcja była prO Smile giller wrzucaj szybko te filmy z akcji i foty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dwie akcje były wyborne Twisted Evil wjazd na szczubla do kibla to chyba będzię na zawsze unikat Cool myślałem że kogoś z nogę złapię Cool a tu nic tylko seryjka po plecech, barku i dupie Very Happy a druga to odbijanie kompa: wchodzę to pomieszczenie, drzewo leży cisza więc licze 60 sek potrzebnych na rozbrojenie a tu nagle mnie Stachu ściągną. Kurde gościu będziesz chyba najlepszym sniperem jeśli chodzi o kamuflaż Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil zbieraj na snipe i do roboty Twisted Evil

p.s. jackub moja ksywy to: giller -> gilas lub jakieś tam inne kombinacje, dwie pierwsze najbardziej popularne Twisted Evil

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie byłem:( Ale już wiem co jest z moim skuterem:) zerwał mi się pasek przenoszący napęd na ośSad Jackub taka mała poprawka do twojej wypowiedzi: Skill = umiejętność , Skille (spolszczona wersja liczby mnogiej słowa "skill") = ogólne umiejętności, zabicie kogoś = Frag , jak zabiłeś kilku to "zaliczyłeś kilka fragów". Hm.... chciałbym widzieć ten wlot Gilasa:) Musiało być ostro. Następnym razem postaram się dotrzeć o ile znów mi się coś w skuterze nie zjebie:/ No wrzucać te fty i filmiki!!!
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Łyplok



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 1342

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam ogólnie taką propozycję odnośnie tego przeniesienia safe'a.... Może przeniesiemy go próbnie na następny sezon, bo nie powiem ale niektórym nie chce się wychodzć w takie zimno... No i też małe chorowanka i te sprawy. Żałuję że mnie tam nie było... no ale niestety... SHIT HAPPENS!
_________________
- Co robimy Panie Kapitanie?
- Napier***my!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

??? leon nie bardzo wiem o co ci biega. w obu sejfach jest tak samo zimno.

gilas mial genialny pomysł z podziałem na startpoint i safepoint. idea prosta a umożliwia strzelanki w szopie która była dotychczas sejfem. jak to wygląda?

safe point jest w garażach albo w kwadracie, nie wolno do niego, z niego i przez niego strzelać. ekipa atakująca idzie do start pointa (dotychczasowy sejf), czeka aż ekipa broniąca sie ukryje, i można zaczynać, od razu strzelając sie w start poincie.

drugi wariant to start z kwadratu (przy okazji scenariusza z 4 komputerami to robiliśmy - moim zdaniem całkiem udany...) nie było bezsensownych noobspawnów bo broniący musieli pilnować kompa :] a 4 kompy gwarantują że rozgrywka toczyć się będzie na całym terenie a nie w jednym budynku :] jeszcze limicik czasowy zrobić i będzie gites :]

_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stachu napisał:
nie było bezsensownych noobspawnów


Nosz urwał Shocked Stachu mów po polsku bo nie do końca rozumiem o co chodzi Question pewnie o uciekanie broniących Evil or Very Mad
Opcja 4 miejsc ukrycie jednego kompa jest bardzo udanym pomysłem.
Będe uczciwy i powiem, że ja tego safepointa i startpointa nie wymyśliłem Cool ale ogólnie pomysł udany chodzi i tak w stajni (stary sejf) akcji nie ma za dużo ale zawsze jest teren do ewentualniej strzelanki Twisted Evil

p.s. Łyplok wytłumacz nam o co chodzi z tym sejfem Question Question Question bo też nie do końca rozumiem Rolling Eyes

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

noobspawn = spawnkiller? bo nie znam pojęcia
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FiFi



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1027

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

giller zapodaj wkoncu ten filmk- niewdzałem go dokładne ale słyszałem seryjsk z s systemy RazzVery HappyVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no kampienie na starcie Smile w sumie chyba powinno sie mówić spawnkill, ale od hubiego zaraziłem sie noobspawnem Smile

no i komputerek eliminuje akcje a'la ciemny kibel w korytarzu z płytkami i 4 kolesi w nim :]

_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale zawsze można ustawić krzaki w 4 rogach pokoju z kompem i się za nimi pochowaćRazzRazzRazz
_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum