Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Taiwangun [serwis]

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Opinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 4:08 pm    Temat postu: Taiwangun [serwis] Odpowiedz z cytatem

Opinie o serwisie.
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dziekss
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 776

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shit Exclamation Smarowanie GB pod totalną krytyką, spasowanie cześci też byle było, ogólnie nie przykładają się, a Sanczo jak wysłał swoją replikę na serwis to wróciła w jeszcze gorszym stanie, a większości rzeczy w ogóle nie naprawiono mimio gwarancji na replikę. Natomiast moją m4a1 wysyłając na serwis prosiłem o przesmarowanie GB i ogólny przegląd, oczywiście nie uczynili tego, czego efektem było uszkodzenie głowicy, spowodowane użyciem złej jakości samru i po pewnym czasie braku go na pewnych elemętach.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do serwisu to:

mojego kolcika naprawiono, wymieniono zawór na niezgwałcony.
wiecej sie wypowiedziec nie moge alee....
wydaje mi sie że i tak lepszy niż w customs, z reszta ja bylem i widziałem jak działał customs i nie dziwie się że padli, kupa ziomów siedzacych wokół małego stoliczka składała sobie repliczki - jeszcze zioła i beretów w stylu jamajka brakowało - na szczescie przy składaniiu mojej MP5 byłem osobiscie i robili to pod moim okiem i moze dlatego strzelała bezawaryjnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serwis jest chujowy, ale zjebanie serwisanta opłaciło się i nie musiałem za przesyłkę płacić Twisted Evil
Co nie zmienia faktu, że w życiu już nie zamówię stamtąd repliki Sad

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Czw Mar 05, 2009 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam jedną ciekawą rzecz, chyba naprawili mi w końcu to minimi Shocked Shocked Shocked

Lufa się wreszcie nie kręci, po prostu z miejsca wystawiam na sprzedaż Very Happy
Jednak opłaca się zjebać serwisanta i postraszyć go rzecznikiem Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Opinie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum