Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

U1
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Bezpieczeństwo w ASG
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bandi
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 800

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 12:52 pm    Temat postu: U1 Odpowiedz z cytatem

Panowie. Po ostatnim moim wypadku na U1 co miałem szyte kolano proponuje posprzątać trochę U1. Wpaść tam z miotłami i ogarnąć burdel. Wiadomo klimat się trochę zmniejszy, ale chyba bezpieczeństwo ważniejsze. Oznaczyć te przeklęte dziury, aby nikt se niczego nie rozje*ał.
_________________
ASG - Agresywny Sex Grupowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możemy dziury w budynkach pozasypywać co najwyżej, ale sprzątanie reszty zepsuje klimat, a to jest niedopuszczalne Exclamation
Gdzie dokładnie się wywaliłeś Question Question Question

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bandi
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 800

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wywaliłem się po prostu uklękłem. W tym małym budyneczku obok 6. Wiem, że to zepsuje klimat, ale chyba nikt nie chce mieć szytego kolana i L4 na tydzień, a głównie chodzi mi tu o młodych, jak się jeden rozjeb*e to czasem starzy mogą sapać i wyniknąć mogą z tego problemy. Klimat to jedno, ale chyba bezpieczeństwo jest najważniejsze.
_________________
ASG - Agresywny Sex Grupowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choć może się to wydać nieczułe z mojej strony uważam to za akceptowalne straty Exclamation
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jebania co nie miara, a całego szkła i tak nie uprzątniemy bo to wiąże się ze sprzątnięciem gruzu. A jak już to nie zimą. Póki co lepiej nosić solidne buty i... ochraniacze na kolana.
_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bandi
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 800

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sanczo biorąc na poważnie tę sprawę, ASG to jest tylko hobby/sport, a nie wojsko. I takie są realia, a wyobraź sobie jakiegoś młodego kiedy mu się coś stanie. On będzie miał to w dupie bo podchodzi do tego inaczej niż jego rodzice, ale za to rodzice czasem mogą zrobić z tego problem, bo wiadomo martwią się o swoją pociechę. A z tego mogą czasem wyniknąć poważniejsze problemy. Dlatego apeluje tutaj, aby bezpieczeństwo było ponad wszystko. Tak samo było kiedy chciałem przenieść safe point na parking. Niektóre akcje mają sejfa na parkingu, ale większość uważa sejfa w budynku 5. Kurw*a postawimy w końcu na bezpieczeństwo w Wągrowcu? Bo serio narazie nie zauważyłem takowego zachowania.


Stasiu chodzi mi głównie o budynki teraz. Dziury można wiosną załatać. A wiesz dobrze, że nie wszystkich stać na dobre buty i ochraniacze.

_________________
ASG - Agresywny Sex Grupowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego typu argumenty były brane już pod uwagę, przy określaniu limitów wieku na strzelankach i wtedy zgodziliśmy się na pewne ustępstwa.
Niebezpieczeństwo dla zdrowia jest nieodłączną częścią ASG, jaki jest sens sprzątania gruzu, jeśli belka czy sufit może ci się na łeb zawalić Question
Na mnie w każdym razie przy takim przedsięwzięciu nie licz, będę z całych sił zwalczał podobne projekty Exclamation

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zimą albo w deszczu chciałbyś czekać na parkingu na skończenie akcji? Wink
_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaś miejsce, w którym robimy sejf zależy zawsze od panujących warunków, liczby uczestników, czy charakteru rozgrywki i w zależności od tego każda akcja musi być rozpatrywana pojedynczo.
Ja na przykład chętnie się przed deszczem czy zimnem schowam Very Happy

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bandi
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 800

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sanczo rozumiem, że były brane pod uwagę takie sytuacje, ale to nie znaczy, iż nie można niebezpieczeństwa urazów zminimalizować, choćby kosztem realiów strzelanek. Wiesz dla mnie bezpieczeństwo jest najważniejsze. A co do sejfa ustalanego przed każdym spotkanie właśnie o tym pisałem w innym poście, aby na każdej akcji sejf był na parkingu, a jak się nie podoba stanie deszczu, śniegu czy kur*a gradzie meteorytów to chociażby w tej małej budce przy wejściu a nie po środku pola walki, ile razy były motywy, że 5 było używane do działań, a ludzie siedzący w niby sejf poincie wychodzili na zewnątrz bez osłony oczu.
_________________
ASG - Agresywny Sex Grupowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę Słoma, że żaden z nas nie da się przekonać, więc chyba pozostaje nam zdać się na opinię większości Exclamation
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bandi
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 800

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sanczo, a dla Ciebie ważniejszy jest realizm czy bezpieczeństwo?
_________________
ASG - Agresywny Sex Grupowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko w odpowiednich proporcjach Exclamation

Pamiętaj, że na przykład w Rogoźnie piwnicy nie zasypywaliśmy, a powody były Sad

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bandi
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 800

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem nic na temat Rogoźna. Wiesz dobrze, że ja się długo nie strzelałem, mam prawo nie wiedzieć wszystkiego. Ale nie tylko na U1 rzuciły mi się w oczy poważne niedociągnięcia względem bezpieczeństwa i nie tylko u nas lecz nawet kiedy byliśmy w gości. Na U3 też parę nieścisłości zauważyłem, choć najmocniej mi się U1 rzuca. Sory chłopaki, ale coś z tym trzeba zrobić zanim jakiś poważniejszy wypadek się zdarzy.
_________________
ASG - Agresywny Sex Grupowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Nie Lut 14, 2010 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem, w Rogoźnie Kapeć (wtedy 14 lat) wpadł w dziurę w podłodze do piwnicy i miał 5 szwów na głowie założonych.

Co do U3 to się zgadzam, bo tam naprawdę można sobie coś poważnego zrobić, z tym, że na to nie mamy formalnego zezwolenia i nie wiem jak ta sprawa oficjalnie wygląda Sad

Jeśli zaś chodzi o U1, to można dziury w podłogach w 3 czy 4 zasypać, ale jeśli ktoś klęka na szkle, gruzie czy tym podobnym syfie, to sorry, ale taki wypadek może się zdarzyć wszędzie, a sprzątanie nie ma tu zasadniczo sensu, psuje za to klimat Exclamation

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Bezpieczeństwo w ASG Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum