Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Neuro 2009 3-5 Lipiec Wałcz

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Nie Lip 05, 2009 5:24 pm    Temat postu: Neuro 2009 3-5 Lipiec Wałcz Odpowiedz z cytatem

Nic mi się dzisiaj nie chce, ale obiecałem fotki, więc oto one Very Happy

http://www.4shared.com/file/116125049/f7168ca0/Neuro_2009_-_Wacz_03_-_05072009.html

P.S. Chief mam twoje bateryjki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ICE
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 15 Gru 2006
Posty: 494

PostWysłany: Nie Lip 05, 2009 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chyba twoja... poszukam i oddam przy najblizszej akcji...
_________________
L96A1 by ICE--> "Elizabeth"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze jakieś wrażenia coś? Bo jesteśmy wszyscy ciekawi.
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BIRK



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 142

PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 4:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.neurwalcz.fora.pl/neuro-edycja-ii-3-5-lipiec-walcz,6/podsumowanie-i-wasze-opinie,47.html

i galerie:
http://www.neurwalcz.fora.pl/galeria,7/zdjecia-z-2ed-neuro,49.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Sob Lip 11, 2009 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czas coś w końcu napisać o samej imprezie Very Happy

Zaczęło się w piątek, pierwszą zabawną sytuację mieliśmy już w Wągrowcu, kiedy tata Matera zapytał nas, czy zaopiekujemy się "Pawełkiem" Very Happy Obiecałem, że tak, a co mi tam, będzie mu się spało lepiej Very Happy
Zebraliśmy naszą watahę i pojechaliśmy, trochę morale było słabe, bo wszyscy zmęczeni, ale jakoś dotarliśmy.
Na miejscu jakieś konkursy, nagrody, oczywiście Birk o mnie pomyślał i dostałem książkę "Gorzałka-czyli historia i zasady wypalania mocnych trunków", właściwa nagroda dla właściwego człowieka Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Trochę się to przedłużało, więc zaczęliśmy beforeparty, które zakończyło się dość późno, gdy na placu boju pozostali nieliczni Very Happy

Sobota rano wyruszamy w pole, skwar nieludzki, obeszliśmy z Ice, Chiefem i Kymonem cały terem dookoła i znaleźliśmy kilka itemów. Udaliśmy się z nimi do bazy mutków zawrzeć znajomość i pohandlować. Dalszy czas wypełniało nam handlowanie i przysłuchiwanie się rozwojowi sytuacji w wiosce. Zostałem zgłoszony jako kandydat na burmistrza, oczywiście szybko dogadałem się z mutkami w sprawie eliminacji potencjalnych konkurentów. Niestety nic z tego nie wyszło, ponieważ zgłaszali się bezpośrednio przed wyborami Sad No nic, skoro nie poszło z kandydatami, to trzeba było zlikwidować urzędującego burmistrza, zabójcy już dogadani, czekali tylko na sygnał, oczywiście coś musiało się spieprzyć, zdrada i odsiadka w więzieniu Sad Godzinka pobytu w areszcie i przesłuchanie, dostałem propozycję opuszczenia Freedom i uznałem że to najlepsza opcja, już dochodziły mnie słuchy, że za moją głowę wyznaczono nagrodę, pozostanie w mieście mogło się skończyć źle. Udałem się do wioski mutantów, gdzie podjąłem już jawną współpracę z drugą stroną. Połączone oddziały najemników i mutantów wyruszyły w stronę wioski w celu oczyszczenia jej ze sług Molocha i gdy otoczyliśmy teren doszło do eksplozji, cała wioska wyparowała, tylko nam udało się przeżyć Very Happy

Tak zakończył się zlot i rozpoczęło się afterparty, jeszcze ostrzejsze niż beforeparty Very Happy Very Happy Very Happy

Wstaliśmy w niedzielę i prowadzić oczywiście musiał Ice, ja wsiadłem dopiero o 15 za kółko Sad



W sumie to można wkleić do kroniki, bo to, że wracając do namiotu po afterpaty wpadłem na namiot sąsiadów pominę Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum