Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Może czat ??

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 12:14 pm    Temat postu: Może czat ?? Odpowiedz z cytatem

Giller - Może, jeśli byłaby taka możliwość założyć czat. Wtedy moglibyśmy na bieżąco omawiać różne kwestie i inne naglące problemy, itp. Co wy na to??

Chief - Może IRC

Bandi - mnie sie pomysl podoba!!! wykonajcie!

The_piotrex - Lepiej czat

Chief - Jeśli czat to chyba nie ma problemu
http://www.polchat.pl/

Bacidus - Ja mam taki pomysł GMAIL tam jest możliwość prowadzenia czatu siedząc sobie zalogowanym na swojej skrzynce że nie wspomne że to chyba najlepsza darmowa poczta na świecie (no w końcu google team). Jest tylko jeden problem a mianowicie na Gmaila nie można sobie poprostu założyc konta musisz dostać zaproszenie od kogoś kto tam już ma konto a zaproszenia są limtowane chyba do 10 ale i to idzie obejść bo np. ja zapraszam Yasi czy Maku a on ni następnych itd. reasumując dobre konto pocztowe + dostep do niego wszędzie (co dla mnie jest ważne bo i w pracy moge a tu icq czy gg nie zainstaluje na maqu) duża pojemność skrzynek, pamięta wysłane i dobry filtr anty spam no i czat Co wy na takie rozwiazanie?

Giller - W sumie to wszyscy mają gg , więc problem chyba znika

Yasi - Myślałam, że to kobiety zawsze z dużo myślą i mają za dużo trudnych pomysłów. Odezwała się jak widzę skłonność panów do utrudniania sobie życia. Z tego co wiem mozna sobie na gg zrobić konferencję - tyle tylko, że wszyscy rozmawiający powinni miec wtedy aktywne słoneczko nie wiem dlaczego, ale inaczej nie chce działać.

Maku - wszystko zależy od wersji gg, niektóre (chyba te starsze, do 5.0, ale głowy nie dam) mają tak ze da się zrobić konferencję nie ważne czy ktoś jest aktywny czy nie, a nowsze chyba mają tak jak opisała yasi.

Leon20 - a ja mam może lepszy pomysł... Może weźmiemy poprostu ze spokojem spotkamy na piwko i tam ogadamy sprawy organizacyjne.... ale ważna sprawa... BEZ FILOZOFÓW... jeśli ktoś będzie chciał przedstawić jakiś długi i nudny wykład to niech to poprostu napisze na forum bo jeśli znajdzie się ktokolwiek chętny kto tam zajrzy to może przerwać nudne czytanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum