Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Scenariusz: Goniec

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Scenariusze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 1:16 pm    Temat postu: Scenariusz: Goniec Odpowiedz z cytatem

Pomysł opiera się na kilku innych i to mnie zainspirowało. (Sorki za plagiat)

W skład scenariusza wchodzą dwie drużyny A (czyli druzyna która musi dostarczyć wiadomość do punktu docelowego) i B (drużyna która ma niedopuścisć do dotarcia wiadomości do punktu docelowego).

Punkty Start i Docelowy to (tu pole do dyskusji mozna zmienić)
Start dla drużyny A to proponuje aby był 15 metrów w las za stodołą (ostatnim budynkiem-patrząć od wejsci na u1)
Punkt Docelowy to stróżówka u wejścia na u1

Wiadomość jest niezwykle ważna i musi być przenoszona tylko przez jednego członka drużyny A 'goniec', wiadomość może zostać przekazana drugiej osobie z drużyny dopiero śmierci gońca ale w czasie nie dłuższym niż 3 min ( tego jednakże nie da sie zweryfikować - albo tez tego limitu trzy minutowego - tu pole do dyskusji). Goniec po śmierci nie rusza sie albo zostawia wiadomość w miejscu śmierci.

Wiadomość to kalizelka drogowa !!! Confused (przyjeżdzamy samochodami wiec na pewno bedzie) i tu ułatwienie dla drużyny przeciwnej. Zawsze wie kto jest gońcem. Twisted Evil
Goniec może brać udział w działaniach wojennych bronić sie albo atakować. Twisted Evil
Nie mam konkternego pomysłu na przejęcie wiadomości przez dużynę przeciwną, ale widze to tak że wiadomośc może być przejęta przez osobę dobiero 60 sek. .
I tu rodzi sie pomysł na odbicie flagi przez drużyne A a ta może przejąc flage po śmierci przeciwnika (bez 60 sekund)


W tym scenariuszu respawn jest nie przewidziany. Twisted Evil

Troche sie rozpisałem. Średnio-prosty scenariusz ale myślę że wart spróbowania. Cool

Prosze o sugestie, Uwagi mile widziane

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scenariusz fajny i prosty, podobny do transportu vipa off cozz. Oby dwa można przeprowadzić, a co transportować skąd dokąd i jak to już się na akcji obgada. Najlepsze rozwiązanie to np plecak który jak zostanie trafiony to przenoszący go przegrywają Twisted Evil lub vip Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się podoba a kamizelke mam zawsze gdy jestem skuterem
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Scenariusze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum