Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cm031

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Zbrojownia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patrol



Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 48

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 8:03 pm    Temat postu: Cm031 Odpowiedz z cytatem

Siemka, czy warto tuningować GB itd Cm031, chodzi głównie o wymianę zebatek CA, silnik G&P, tłok,cylinder i głowicę cylindra na CA badz inna firmę? czy lepiej kupić używaną m15 CA i zostawić w stocku?? I przy okazji, co lepiej wybrać (CQB) Glock 17 KSC GG czy Colta1911 KJW ,chodzi głównie o bezawaryjność, łatwość tuningu i zasięg.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam Patrol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2009 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Glocka i Colta --> zapomnij o jakimkolwiek tuningu gaziaków, jest to kompletnie nieopłacalne i bez celowe - to ma być giwera do cqb, więc nie ma mieć 400fps tylko najlepiej lekko poniżej 300. Co do bezawaryjności, to jeszcze 3-4 miesiące temu powiedziałbym że z tych dwóch to tylko KSC, ale w chwili obecnej nowe modele KJW też stoją na dość wysokim poziomie

Dodane po 26 minutach:

A co do AEG'ów, to wszystko zależy na jaki egzemplarz trafisz: można kupić fajnego chińczyka (cyma, boy, jg itp) z którym nic się nie będzie działo, a można trafić na takiego który średnio raz w tygodniu będzie sie pier#$olił. Tak samo jest z przechodzonymi giwerami.

Osobiście polecałbym Tobie taką opcię jaką ja wybrałem, mianowicie kupiłem nowego chińczyka (M'ke Boy'a) i potem sukcesywnie wymieniałem w niej kolejne elementy (nie dlatego że się psuły, tylko poprostu żeby coś polepszyć albo poprostu zmienić dla fun'u). W tej chwili to z giwery która kupiłem zostały zębatki, silnik i body (które to już też się kwalifikuje do wymiany). Przez ten czas replika chyba ani razu się nie popsuła, pierwszy raz otworzyłem ją (GB) po ~9 miesiącach i byłem naprawde w szoku, nie licząc tłoka brak widocznych śladów zużycia. W tej chwili replika ma ~1,5 roku i co najmniej 50k kulek przestrzelonych i nadal śmiga aż miło.

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duscann



Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 394

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2009 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można tak jak napisał Maku, albo można kupić markową giwerę wydając na początku więcej jednak w końcowym rozliczeniu jest to TAŃSZA opcja. pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2009 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duscann napisał:
Można tak jak napisał Maku, albo można kupić markową giwerę wydając na początku więcej jednak w końcowym rozliczeniu jest to TAŃSZA opcja. pozdrawiam.

Co racja to racja:]

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Zbrojownia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum