Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

25.10.2009 Wypad do Bezbronnych
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Umawiamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 5:44 pm    Temat postu: 25.10.2009 Wypad do Bezbronnych Odpowiedz z cytatem

Dostałem zaproszenie od Duscana, będą BB, 4-fun, K-par.

Kto jest chętny?


Lista:

WIDMO:
1. Słoma
2. Sanczo
3. Stachu
4. Giller


Oraz:
1. Kapeć
2. Hudy

35 osób

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."


Ostatnio zmieniony przez maku dnia Sob Paź 24, 2009 11:58 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Osman
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 1300

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

druga zmiana w pracy Confused odpadam Sad
_________________
Chocia?bym chodzi? ciemn? dolin?, z?a si? nie ul?kn?...bo mam latark? ;-P
NIE KL?KN? PRZED bogiem TYM BARDZIEJ PRZED TOB?
Life's a bitch....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pamiętają niektórzy, nie mam jak dojechać Evil or Very Mad

Jeśli mnie ktoś zabierze spod domu to na pewno pojadę Very Happy

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kymon
WIDMO - Rekrut


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1865

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będę.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, czy jest szansa, aby mnie ktoś zza mojego Rąbczyna zabrał Question Question Question
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KUŹ... juz drugi raz muszę odmówić. Tą niedzielę obiecałem rodzince, i w dodatku żona ma dyżur.
_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sanczo napisał:
Panowie, czy jest szansa, aby mnie ktoś zza mojego Rąbczyna zabrał Question Question Question


Może się jakoś dogadamy:]
Fajnie jakbyś mi powiedział jak tam koło Osmana przejechać żeby auta nie obrysować o gałęzie i krzaczory:]

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie wygląda na to że nareszcie pojadę Very Happy
_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I'm in Twisted Evil

Całkiem niezła ekipa się zbiera Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Osman
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 1300

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maku, przejedź przez moje podwórko, otwórz i zamknij za sobą bramę Very Happy
_________________
Chocia?bym chodzi? ciemn? dolin?, z?a si? nie ul?kn?...bo mam latark? ;-P
NIE KL?KN? PRZED bogiem TYM BARDZIEJ PRZED TOB?
Life's a bitch....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nikt mnie tam z maczetą nie pogoni??:>
_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Osman
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 1300

PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba tylko ja czepiam się obcych Cool raczej nie Very Happy
_________________
Chocia?bym chodzi? ciemn? dolin?, z?a si? nie ul?kn?...bo mam latark? ;-P
NIE KL?KN? PRZED bogiem TYM BARDZIEJ PRZED TOB?
Life's a bitch....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usłyszałem dziś sporo deklaracji wyjazdu, proszę o wpisy na listę Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matt



Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 31

PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli młodzi też mogą jechać to ja też chętnie się piszę choć nie wiem czy dam rade z dojazdem. Jest ktoś kto mógł by mnie zabrać?
_________________
I SLEEP ONLY WITH THE BEST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duscann



Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 394

PostWysłany: Wto Paź 20, 2009 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyrazili chęć obecności:

-4[FUN]
-Widmo
-SOG
-K-PAR
-Niezrzeszeni
-Bezbronni


MIEJSCE AKCJI: S1 (koło stoku)

Parking: Parking koło stoku narciarskiego, (najlepiej dojechać od strony drogi Poznań-Piła)


Godzina zbiórki (już w gotowości) 10:00
Godzina rozpoczecia scenariusza 10:30



TŁO:

Na terenie Kolumbii powstają coraz to nowe plantacje i fabryki narkotyków. Największe ilości produkuje mafia narkotykowa na której stoi na czele, boss narkotykowy Gustavo Cortez.
Większość narkotyków wyprodukowanych trafia na tereny Stanów Zjednoczonych. Rząd USA postanawia skończyć z tym procederem i za zgodą rządu Kolumbii wysyła oddziały US Force Recon aby zniszczyć rządzący tam kartel narkotykowy i zakończyć produkcję narkotyków.
Po przybyciu dwóch odziałów FR na miejsce jeden z nich wpada w dżungli w pułapkę i zostaje wystrzelany praktycznie do nogi, ze śladów pozostawionych przez walczących, zwiadowcy pierwszego odziału wywnioskowali , że jest jeszcze jedna strona walcząca - rebelianci (partyzanci).
Rebelianci zamierzają pokonać mafię narkotykową (i każdego kto im stanie na drodze)oraz przejąć jej interes, aby zdobyć pieniądze na broń,amunicję i dalszą działalność.
Walka wywiązała się również między rebeliantami, a oddziałem US Force Recon. Po wielu wyczerpujących godzinach potyczek zarówno US FR jak i żołnierzom kartelu, zaczyna brakować ammunicji...Okazało się jednak że Rebelianci przejęli spory zrzut amunicji dla US Force recon co z tego wyniknie? wkrótce się okaże.

MEDYCY I RESPY:

-US Force recon - 1 medyk 3 opatrunki. Leczenie: 1 minuta, medyk trzyma rękę na leczonym przez minutę. Możliwe jest 1 wyleczene trafienie, każde następne, trzeba udać się na resp. Medyk może uzupełnić opatrunki tylko na respie.

-Mafia narkotykowa - 1 medyk 3 opatrunki. Leczenie: 1 minuta, medyk trzyma rękę na leczonym przez minutę. Możliwe jest 1 wyleczene trafienie, każde następne, trzeba udać się na resp. Medyk może uzupełnić opatrunki tylko na respie.

-Partyzanci nie mają medyka, po otrzymaniu trafienia zostawiają wstążkę oznaczającą amunicję na miejscu śmierci i po 5 minutach idą do respa. Tam biorą kolejną wstążkę.

-Pobyt w respie dla wszystkich stron to 10minut bierzących.


ZASADY GRY:


Organizator: pełniący jednocześnie funkcję moderatora rozgrywki jest jedyną osobą mającą prawo ustalać i modyfikować zasady również w trakcie gry. Może
to zrobić także bez informowania wszystkich graczy. Telefon do organizatora (692303312) Duscann
Kanał organizacyjny: 1. PMR

Łączność radiowa na polu walki: Kanał nr. 1 w każdym paśmie zastrzeżona, nie ma ustalonych kanałów dla stron. Organizator nie zabrania stronom podsłuchiwania i zagłuszania kanału radiowego innej strony.

Czerwona szmatka: na oznaczenie trafionego. Minimalny wymiar 35x35 cm. (może być też czapka, koszulka itp.) Każdy gracz musi posiadać przy sobie czerwoną szmatkę, po trafieniu zakłada lub umieszcza ją w widocznym miejscu dla innych graczy (np. na głowie lub na broni).

Trafienie: każde trafienie liczy się, także rykoszety i musi zostać wyraźnie zasygnalizowane przez trafionego (czerwona szmatka itd.) Przez pierwsząe 5 MINUT trafiony MUSI pozostawać na miejscu (najlepiej leżąc lub przynajmniej kucając) Po upływie tego czasu ma pełne prawo wstać i udać się do respa, jako trup.

Trafienie w broń: eliminuje broń. Wyeliminowaną broń zawsze można odzyskać udając się do miejsca respawn'u.

Respawn: respawn jest to miejsce w którym gracze zabici mogą odradzać się i powracać do gry, według zasad scenariusza. Są to miejsca wyraźnie oznaczone taśmą i kolorem strony. Respawn'u nie można fizycznie zdobyć ani zniszczyć. Jest całkowicie nietykalny. Miejsce respawnu posiada tzw. KILL ZONE co oznacza, że osoby będące w obszarze ograniczonym taśmą mogą bezkarnie strzelać do przeciwników będących w zasięgu rażenia, samemu pozostając nietykalnymi.

Pirotechnika: tylko jeśli organizator dostarczy.

Miny: dozwolone jest używanie wszelkiego rodzaju czujników ruchu itp. w roli min. Osoba uruchamiająca alarm jest uznawana za trafioną i ma dodatkowo obowiązek wyłączyć zdetonowaną "minę" (żeby nie wyła i nikogo już nie trafiła). Minę pozostawiamy na miejscu ... nie niszczymy urządzenia fizycznie! Mina dźwiękowa nie może mieć większego zasięgu rażenia niż prawdziwy Claymore. Mina dźwiękowa zabija tylko jedną osobę, jeśli nie wiadomo kto z team'u uruchomił minę ... ofiarę wskazuje dowódca. Dozwolone są też oczywiście wszelkie komercyjne repliki min ASG (te miotające kulki mogą oczywiście zabić więcej niż jedną osobę na raz, jeśli trafią).

Limity FPS standardowe:
PISTOLETY MASZYNOWE: max 400 fps
KARABINY SZTURMOWE: max 450 fps
KARABINY MASZYNOWE: max 460 fps
KARABINY WYBOROWE i SNAJPERSKIE: max 600 fps (tylko ogień pół automatyczny)
CZTEROTAKTY: max 650fps

- powyżej 460 fps'ów dozwolony jedynie ogień pół-automatyczny (semi-auto)
- strzelcy wyborowi/snajperzy którzy mają moc karabinu 550fps i więcej, muszą mieć sprawną i naładowaną broń boczną. Broń boczna musi się znajdować podczas całej rozgrywki przy strzelcu.

Limity amunicji:
Partyzanci:
- broń główna(pistolet, pistolet maszynowy, karabiny szturmowe, wyborowe i snajperskie oraz czterotakty): 300 szt. BB
- broń wsparcia (LKM, CKM i RKM): 1200 szt. BB
- broń boczna (głównie pistolet): 50 szt. BB
Mafia narkotykowa i US Force Recon:
- broń główna(pistolet, pistolet maszynowy, karabiny szturmowe, wyborowe i snajperskie oraz czterotakty): 100 szt. BB
- broń wsparcia (LKM, CKM i RKM): 300 szt. BB
- broń boczna (głównie pistolet): 25 szt. BB
-Można używać gumowej broni białej w postaci bagnetów i noży (wystarczy dotknięcie), zabronione są rzuty tymi replikami w grajacych.

Oznaczenia stron:

Partyzanci - są oznaczeni taśmą brązową lub czarną, albo nie mają oznaczeń taśmą, miejsce respowania jest oznaczone flagą koloru brązowego lub czarnego.
Mafia narkotykowa - są oznaczeni zieloną, miejsce respowania jest oznaczone flagą koloru zielonego.
US Force Recon - są oznaczeni niebieską, miejsce respowania jest oznaczone flagą koloru niebieskiego.


Jak dla nas młodzi mogą też jechac byleby zgody mieli;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Umawiamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum