Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

13.09.2009 U3

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 8:12 am    Temat postu: 13.09.2009 U3 Odpowiedz z cytatem

Coś należało by o tej akcji napisać, bo warto - dawno już nas tylu na akcji nie było. Szkoda mi tylko, że po raz kolejny musieliśmy WIDMO podzielić na 2 części Sad
Pogoda też nie zachwyciła Sad

Przyznam szczerze, że niewiele już z niej pamiętam, utkwił mi tylko ostatni ctf, kiedy to przedzierając się lewą stroną natknęliśmy się na przeciwników, zginąłem po respie ruszyłem prawą stroną, Lemon i Maku mieli tak dobre tempo, że wyrżnęli całą moją drużynę, zdobyli flagę i jeszcze mnie dogonili strzelając w plecy Sad

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa razy byłem w budynku i wiedziałem kiedy z niego wyjść przy CTF piękna robota. Smile

a pogoda trza ie ubrac cieplej nastepnym razem

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skromnie powiem że szło mi jak nigdy,
petunia się trochę cięła, ale za to kille wynagrodziły wszystko,

oczywiscie pod patronem: wejsc na tyły robiąc jak najmniej hałasu i potem w dupala Smile, tylko z tym najmniej hałasu nie wychodziło Smile
n i jabłka były i uciekając z flagą grzybki się zbieralo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum