Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

11.11.2009 - BUGAJ - ZLOT
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 7:08 pm    Temat postu: 11.11.2009 - BUGAJ - ZLOT Odpowiedz z cytatem

BUGAJ

Zbiórka Widma OK.
Trochę czekania za oficerem politycznym, ale opłacało się Wink

Na miejscu szybka rozładowanie i jazda (się trochę przeciągnęło, ale przy takiej ilości osób to jest normalne)

Teren maławy jak na 168 osób. Przekładało taktykę na wymianę kompozytu i kto pierwszy zauważy przeciwnika ten lepszy, w tej gęstwinie naprawdę trzeba było się starać.
Wywaliłem 3k kulek + 3 kulki z springa (jeden kill), zajechałem batkę i przy tej temp druga też padła.
Z przyznawaniem było to co było, ceduje to na kark co chwilę strzelających gałązek spod nóg i innych trzasków, chociaż muszę przyznać że na jednego mida z 20 metrów ciężko tłumaczyć ..... ale koniec z tym zawsze było to charakterystyczne dla dużych imprez.

Mimo wszystko jest mi się podobało.

Sytuacji było sporo.
1) Poderwanie do szturmu na wioskę, niesamowite było wejście w tą zasłonę dymną (nie wiem kto rzucił ale było to idealne) wszedłem w to cieżko w tym oddychać jak wyszedłem to oberwał zaskoczony gościu i potem wysadzenie obiektu piękna sprawa.
2) W pewnej chwili poczułem parcie i przepiołem sie na hicapa co zaowocowało kilami ale też wysoką utratą kompozytu. na jednego hicapa szło czasami 5 kilów inaczej sie nie dało (strzał lokalizacja przeciwnika parcie pod ogniem i kill)
3) pierwszy raz mi sie zdarzyło że uśmiech pojawił sie szybciej na gębie aniżeli mózg wygenerował slowo usmiech (wyjechałem wszystkie batki i kulki ostała klamka) no to co bede sie nudził i zdanie Antonia idziesz na samobójczą misję po flage przeciwnika nie było trzeba tego powtarzać podeszliśmy pod samą baze przeciwnika po drodze kill zaskoczonego gościa z 15 metrow i z springami pod bazę przeciwnika i tam troche zaskoczonych antonio wyciągnął flage i połozył na ziemi powrót był jakby nigdy nic nawet w plecy nie strzelili.

Dla mnie OK. Teraz znów post i przejście na low i mid CAP.

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antonio



Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 124

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To był dzień szturmów. Bardzo dobry dzień Razz

O dziwo też sobie postrzelałem i też mam facjatę niejednokrotnie obitą przez kulki.

Jackub. Nie cierpię złodziejów flag bo flagi się zdobywa nie kradnie. Więc odpłaciliśmy im pięknym za nadobne hrhrhrhr. A najlepsze jest to, że chopaki nie doczytali zasad i myśleli na początku, że punkty są tylko za doniesienie flagi. Mina kolesia po strzelance bezcenna - kiedy się dowiedział jak jest naprawdę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Antonio ale i tak było miło popatrzeć na ich miny.

A przy okazji opłaca się często spotykać w swoim gronie mamy w takich dużych grupach niezły team work Smile
sesese

Thx za dobre strzelanie POLACY.

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja podziękuję wszystkim za miło spędzony dzień i poniżej wkleje to co napisałem na wmasg w temacie dzisiejszego spodkania:

Cytat:

W imieniu Widma i własnym, dzięki wszystkim za wspólną zabawę. Niebieskim za wspólny bój, żółtym za to że stawiali tak twardy opór, a organizatorom za ogarnięcie tej całej bandy napalonych maniaków żąrnych krwi:D

Co do terminatorstwa to naszła mnie jakiś czas temu taka refleksja: czy to naprawde tak jest, że tylko "oni" lecą sobie w chu#$a, a tylko "my" jesteśmy takie uczciwe głupki, czy może jednak to nie jest do końca tak? Dzisiaj słyszałem "mięcho" rzucane na terminatorów w jedną i drugą stronę. Sam kilka razy byłem niemal pewny że któryś z żółtych musiał wyłapać, ''bo przecież mam koli ustawione na 35m, on był na mniej więcej takiej odległości, puszczam serię 20bb a tu nic, no nie ma bata, musi być terminator''.
Po czym zaświeciła się lampeczka o nazwie "jestem przecież w gęstym lesie, pełno tu krzaków, liści, gałęźi itp, a kuleczka którą strzelam waży 0,25g i zbacza z toru na każdej, nawet najmniejszej przeszkodzie".
Panowie i panie, kurde, nie strzelamy z broni ostrej, której pocisk przechodzi przez stalową blachę i leci dalej, tylko z REPLIK, które można nawet uznać za zabawki, drogie, skomplikowane i groźnie wyglądające, ale jednak zabawki. Naprawde czasem trzeba wziąć poprawkę na niedokładność i ułomność naszego sprzętu,
Inna sytuacja: strzelałem przez otwartą przestrzeń do 2 niebieskich i żaden nie zszedł. Pytanie: CHAMSCY TERMINATORZY, czy spoko kolesie którzy nawet nie wiedzieli że do nich strzelałem bo wszędzie wokół wybuchały granaty i słychać było serie z aeg'ów, a że biegli i mieli na sobie kamizelki wypchane magami to nazwyczajniej w świecie nie poczuli że oberwali?

Naprawkę trzeba rozgraniczyć sytuację w stylu wchodzę kolesiowi na plecy, wale z 10m a on się odwaca i wypala do mnie serią twierdząc że sam nie dostał od sytuacji w której mam delikwenta 40m przed sobą, między nami są krzki, liście i gałęzie, ale "on przecież musiał dostać bo wywaliłem w niego pół hi-cap'a"

Generalnie proponuję wszystkim więcej luzu i dystansu, a prawdziwi terminatorzy, którzy z premedytacją oszukują, to niech się pałują i idą grać w paintball, tylko żeby nie zapomnieli zabrać ze sobą rozpuszczalnika, bo tam ślady tak łatwo nie schodzą.

Tyle odemnie, pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia


_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawiasem mówiąc posłodziłeś, jeśli taki był zamysł to spoko Very Happy

Ale jeśli naprawdę tak myślisz......
Osobiście uważam, że "druga strona" oszukuje, bo widzi, że "pierwsza strona" oszukuje. nie ma się co czarować, były przypadki i to mega liczne po obu stronach Exclamation
Ale tego się spodziewałem, w końcu pojechałem tam się wyżyć i swój cel zrealizowałem Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
AVE SATAN

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sanczo napisał:
Nawiasem mówiąc posłodziłeś, jeśli taki był zamysł to spoko Very Happy

Zamysł był taki żeby uciszyć kłutnię "która strona miała więcej terminatorów".
To jednak tylko część mojej opinii, ponieważ druga część jest taka jak twoja:
sanczo napisał:

"druga strona" oszukuje, bo widzi, że "pierwsza strona" oszukuje. nie ma się co czarować, były przypadki i to mega liczne po obu stronach Exclamation

Sam dzisiaj upomniałem jednego z niebieskich (na szczęście nie z KWN'u bo miałby przeje#$bane). Wyłapał taką serią że kulki się od wszystkiego odbiły, z giwerą i okularami włącznie, a gość nic, siedzi dalej, jak powiedziałem że "chyba kolego dostałeś" to zaczął sapać że "oni też się nie przyznają". Dopiero jak postraszyłem organizatorem to założył szmatkę i poszedł do resp'a Confused Confused Confused Confused Confused

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kapec
WIDMO - Rekrut


Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 504

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie spoko. Wystrzelałem 2,5k - 3k kulek.
Z taką wietarą to aż się nie mogłem powstrzymać od biegania do przodu Smile . Od razu na pierwszym zlocie
wyłapałem kilka nieprzyjemnych zachowań - teminatorów
(100 % pewności że trafiałem bo było to na otwartej przestrzeni i
widziałem jak przynajmniej 20kulek wchodzi w gostka)
i teamkillów, mianowicie : Idziemy z makiem i sanczem
nagle ktoś zaczyna mocno siać. Maku oberwał i go opierdolił
że swoi, to gościu powiedział sorry.
Za chwile do mnie zaczął strzelać a potem do sancza.
Brak czerwonych szmatek też
się czesto zdarzał więc nie wiedziałem czy dalej strzelać
do delikwenta. "Granatów jak poziomków" baaardzo długie
serie. Ogólnie nawet fajnie.

_________________
Stop! Kladivocas - Halt! Hammerzeit! - Stop Hammertime ! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maku napisał:

Sam dzisiaj upomniałem jednego z niebieskich (na szczęście nie z KWN'u bo miałby przeje#$bane). Wyłapał taką serią że kulki się od wszystkiego odbiły, z giwerą i okularami włącznie, a gość nic, siedzi dalej, jak powiedziałem że "chyba kolego dostałeś" to zaczął sapać że "oni też się nie przyznają". Dopiero jak postraszyłem organizatorem to założył szmatkę i poszedł do resp'a Confused Confused Confused Confused Confused


o jasna dupa, po takim czymś to sam bym go do respa zaniósł a jakby z niego wyszedł wypierdolił bym serie w plecy i tak kórw... cały dzień bym robił aż by się nauczył

fajnie ze bylo fajnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://dzikusy.com.pl/europ.html

Podsumowanie:]
Wygraliśmy:DVery Happy

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bandi
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 800

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi się dziś podobało. Teren trochę za mały na tyle ludu, ale to sprawiało, iż się nie nudziliśmy Very Happy Granaty dymne i hukowe robiły niesamowity klimat. Co do terminatorstwa to się nie odzywam. 14 sprawiła się dziś perfekcyjnie Very Happy trochę kulinek wyj**ałem, ale o to chodziło by się wyżyć Very Happy

Pozdro dla oficera politycznego Wink

_________________
ASG - Agresywny Sex Grupowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kymon
WIDMO - Rekrut


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1865

PostWysłany: Czw Lis 12, 2009 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba było jednak jechać Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Sob Lis 14, 2009 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotki (pierwszy link ~150mb, drugi, trzeci i czwarty ~700mb, piąty ~400mb:

http://dzikusy.com.pl/euro/Euro2012.rar

http://195.205.12.98/down/Bugaj.part1.rar
http://195.205.12.98/down/Bugaj.part2.rar
http://195.205.12.98/down/Bugaj.part3.rar
http://195.205.12.98/down/Bugaj.part4.rar

Dodane po 1 godzinach 50 minutach:

jak ktoś nie chce ściągać takiej ilości fot (są w naprawdę dobrej jakości), to właśnie kończę kompresować i będę wrzucał na jakiś serw, po kompresji foty ważą 120mb

Dodane po 50 minutach:

http://www.sendspace.com/file/pf3zad

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem krótko ten kto nie był nie ma czego żałować, chyba że lubi ekstremalne SJ (3k BB)

Jedna strona dostaje łupnia, idzie do respa i atakuje drugą stronę która osłabiona przegrywa, idzie do respa i atak na pierwszą stronę. Do tego teren trochę większy niż U1, ponad 100 osób i setki tysięcy BB Confused

Dla mnie średnio fajna koncepcja Rolling Eyes

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kymon
WIDMO - Rekrut


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1865

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"teren troche większy od u1" a to zmienia kolej rzeczy. Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"troche" to przesada, ale duży to ten teren faktycznie nie był, szacuję na połowę, może 2/3 K1, co przy 160 graczach jest moim zdaniem niewystarczające
_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum