Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Big Mekong, ofensywa zimowa

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Umawiamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 12:34 pm    Temat postu: Big Mekong, ofensywa zimowa Odpowiedz z cytatem

Antonio napisał:

Sypnęło białym za oknem to doszedłem do wniosku, że już czas. Kolejna edycja ma upłynąć w klimacie walki z nieprzyjazną pogodą, zmęczeniem i awariami sprzętu

Pomysł na scenariusz zaczyna nabierać kształtów i chciałem zrealizować go w styczniu. Będzie zimno, będzie nieprzyjemnie i będzie maksymalnie mało strzelania ... dlatego tym razem zaczynam od "badań rynku". Bo muszę wiedzieć na jaką skalę szykować imprezę.

Nie czekam na jakieś konkretne deklaracje ale bardziej na Wasze opinie, sugestie, doświadczenia z podobnych akcji w przeszłości. O to na ile jesteśmy przygotowani do strzelania się w minusowych temperaturach (mowa tu rzecz jasna o replikach, których nie żal, pompkach i innych springach)

Z góry dziękuję za wszelkie opinie.

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi śnieg nie przeszkadza, pytanie jaki termin Question
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś mi pożyczy długiego springa to jadę z Berettą zresztą też. Wszystko zależy jednak od: gdzie i kiedy Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bandi
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 800

PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BYDE!! Twisted Evil Byle w jakąś niedziele Very Happy
_________________
ASG - Agresywny Sex Grupowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Umawiamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum