Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mundurek...

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WSC



Dołączył: 26 Gru 2006
Posty: 25

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 8:06 pm    Temat postu: Mundurek... Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to jest dobry dzial ale pragne sie wam pochwalic moim zakupem mundurku http://www.allegro.pl/item154223386_przerobiony_komplet_brytyjski_dpm_spodnie_i_bluza.html
mysle ze cena jest jak najbardziej przyzwoita Very Happy co o tym sadzicie Question

Pozdrawiam Wink

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rzuf



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 825

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmm... komplet przeciwchemiczny... jesli to jest to co mam na mysli to bedziesz sie pocic w kosmos...
_________________

"This is my rifle, this is my gun, this is for fighting , this is 4fun"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CHIEF
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 277

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubie tych, przeciwchemicznych...Confused Lepiej kup sobie zwykły mundur.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FiFi



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1027

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja jako użytkownik powiem że nie poce się w moim kompleciku przeciwchemicznym Neutral - jak normalny mundur z podpinką - nie jest cienki i całkiem good a napewno nie poliestrowy .... zreszta maku także podzieli moja opinie... mam pytanie głównie do innych ekip .. czy ktos spotkał się z osoba używającą goretexu bw? chce mieć cały munduek bw ale nie znajde rozmiarów - na allegro max 90 cm pas ja mam 100 ....wiec dlatego chce goretexa - dotykałem widziałem ale potrzenbna mi kogos opinia
_________________

/)/)
( ..
|'-._)
|#|
|#|
|#|
|#|
|#|
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no, ja tam z mundurku jestem bardzo zadowolony:] jak jest trochę cieplej, to generalnie chuj się w nim jak w kazydm innym mundurze (nosiłem niemiecie bundeswery i polskie), a jak robi się zimno to bardzo dobrze izoluje (ostatnio na akcji jak było koło 4 stopni to oprócz kórtki od munduru miałem na sobie tylko t-shirt'a i wcale zimna nie czułem. Co do pocenia to przyznam że się poce w nim dośc mocno, ale to raczej natura mojego organizmu i tego że nosze na ni ciasno zapięta kamizelkę taktyczną
_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum