Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

30.12.2006 :D ; grubo w romanowie :p
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 6:05 pm    Temat postu: 30.12.2006 :D ; grubo w romanowie :p Odpowiedz z cytatem

Więc jak w topicu, było jak to Stachu mówi GRUBO lub Bandi MIOZGO Twisted Evil ale po koleji ...

Dojazd:
Odległość od Wągrowca około 50 km, czas: 1h max na przybycie. Sam dojazd jest raczej nieproblematyczny i po krótkiej rozmowie telefonicznej wiedzieliśmy juz co i jak. Mapa była off cozz. Poza tym jest to blisko drogi więc żadnego problemu nie ma, a może mieliśmy szczęście Cool ....

Teren:
Mam parę fotek ale raczej nie oddadzą tego klimatu. Górek tam nie ma tylko sporej wysokości wzniesienia, góry Cool trzeba się nieźle namęczyć żeby podbiec pod taką górkę i jeszcze szturmować przeciwnika (fotki zamieszcze później). Wiadukt kolejowy i wzniesienia są ok. Ogólnie teren bardzo dobry.

Przeciwnicy:
Grupy: 4fun, PSBASG i ludzie z Czarnkowa Szara Piechota i "Noteciaki" (sory jak coś źle napisałem ale dokładnych nazw drużyn nie znam). Od nas byli przedstawiciele SMOGu, Rolnik Squadu (też nie wiem czy dobrze napisałem Cool) oraz z tego co mi wiadomo przedstawiciel niezrzeszonych ludzi z Wągrowca. Tak więc kompanija była całkiem różnoradna Cool

Rozgrywki:
Pierwsze dwie strzelanki nazwałbym TDM z zadaniem dodatkowym CTF bo respów nie było więc czysty CTF to nie był. Następnie szturm na most lub/i jego obrona całkiem całkiem. I szacunek dla tych co szturmowali most przez ponad 1h naprawdę nie wiem jak to było możliwe Confused Potem parę TDM było przyznam naprawdę fajnie.

Atmosfera:
Bardzo dobra, nie było przypadków notorycznych czy niesportowych oszustw, jakieś nie porozumienia zawsze będą ale są one raczej częscią ASG której nie da się wyeliminować. Na moje wszyscy bawili się świetnie, chyba że coś przeoczyłem.

Wnioski:
Trzeba tam jeszcze raz pojechać w większym gronie. Jak przyjdzie wiosna/lato to klimacik tam będzie nieziemski -> jungle Twisted Evil a to bardzo mi odpowiada Twisted Evil

Duże THX dla organizatorów tej małej strzelanki i off cozz dla wszystkich teamów które się zjawiły Cool było naprawdę good Twisted Evil

Przy okazji życze wszystkim wszystkiego najlepszego w nowym roku i niech będzie lepszy od poprzedniego jak to mówią i przyniesie wam (nam) dużo dobrych strzelanek Twisted Evil

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkie dzięki dla wszystkich ekip i organizatorów! Smile

teren naprawdę piękny, niestety męczący Wink ale nie umywa sie do płaskiego jak naleśnik wągrowca. naprawde spore wzniesienia które wymuszały ostrą zmianę taktyk i toku rozgrywek.

(wbiegaj sobie z giwerą na 15m wzgórze gdzie w dodatku jest sporo piachu - naprawdę można było sie zajebać za przeproszeniem mieląc kapcie pod góre i stojąc ciągle w miejscu przez ten piach Smile )

cośtam potem jeszcze dopisze Smile

aha, na tym terenie też jest klątwa. nie mogłem zabić więcej niż 1 osoba na akcje Wink

_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Domin



Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 1

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich Wink

Ja rowniez jestem bardzo zadowolony choc okrutnie duzo musielismy biegac ale coz jak wojna to wojna Wink Twisted Evil, czekam na nastepne wspolne spotkanie Wink

ps. wyszla jakas grupowa fotka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stachu napisał:
aha, na tym terenie też jest klątwa. nie mogłem zabić więcej niż 1 osoba na akcje Wink


Na szczęście mnie ta klątwa nie objęła ... choć raz trafiłem ze 3 razy raz nic może coś w tym jest Wink

Zdjęcia z mojego aparatu ma Maku więc jego molestujcie o fotki, bo ja nie moge Very Happy nic szczególnego na nich nie ma, sam las który uczestnicy strzelanki już znają Cool nawet wiaduktu mi się nie udałeo sfotografować Sad Sad Sad no ale następnym razem ... Twisted Evil

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monique



Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 208

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teren faktycznie męczący jeśli chodzi o te wzniesienia, ale jednak bardzo urozmaicony Smile mozna tam spokojnie rozegrac cos w zdecydowanie wiekszym gronie. Dzis było troszke moze chaotycznie przez ciągłe zmiany w składach, ale za to bardzo wesoło Smile
_________________
4[FUN] Public Relations
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FiFi



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1027

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja tez opisze swe wrażenia :Smile gruubo myslałem że te pagórki mnie wykończą Smile co nie zmienia faktu że przeciwnik takze odczuwał to co ja Cool
_________________

/)/)
( ..
|'-._)
|#|
|#|
|#|
|#|
|#|
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdjecia będą jeszcze dzisiaj, tylko później, to teraz mój młodszy brat koniecznie potrzebuje komputer:>
_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maku napisał:
zdjecia będą jeszcze dzisiaj, tylko później, to teraz mój młodszy brat koniecznie potrzebuje komputer:>


omg jeszcze mu się sidże i bicie mobów nie znudziło? A kto tak właściwie był? FF, Giller, Stachu? Kurcze pojechałbym ale wróciłem wczoraj za późno do chaty aby się wpierdzielać w autko i do tego za późno wstałem aby rano jechaćSad Skoro teren ma takie pozytywne opinie to musimy się tam jeszcze wybraćSmile Lasek... mniam:)

_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nom skład jak pisałeś Fifi, Gilerro, ja.

grupówki niestety tragicznie wyszły, mój aparacik odwalił jakąś dziką akcje, bo złapałem ostrość na ekipe, lampa była a ciemno jak tam gdzie słońce nie zagląda.

szkoda że tylko raz robiliśmy obrone mostu Sad sam teren

monique dzięki za kulki. Smile

no i trzeba przyznać że radia wydawaly sie nam malo użyteczne kiedy goście sie nimi posługiwali na rzeźni... a w lasku... hehehe Smile ogromna przewaga Smile

_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba czas zbierać pieniążki na radia:(
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FiFi



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1027

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam i będe zabierał na takie akcje Smile musze sobie odbiorce znalezc tylko:P
_________________

/)/)
( ..
|'-._)
|#|
|#|
|#|
|#|
|#|
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baczyna



Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 3

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja na początku biegałem jak dziki osioł, odbiło się to na końcowce dnia kiedy to nie miałem siły chodzić. ogólnie dzień bardzo udany, dziękuję Wam wszystkim za przybycie;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antonio



Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 124

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 10:38 pm    Temat postu: Re: 30.12.2006 :D ; grubo w romanowie :p Odpowiedz z cytatem

Świetna imprezka. Dzięki wszystkim przybyłym. Dziś było całkiem dynamicznie jak na ten teren.
Radia wszedzie sie przydaja, nawet w budynku 50x50 m tylko trzeba sie do nich przekonac Smile No i opracowac w ramach team'u pewne "zasady" komunikacji radiowej. Polecam.

_giller=- napisał:
I szacunek dla tych co szturmowali most przez ponad 1h naprawdę nie wiem jak to było możliwe Confused


To proste. Mostu bronił 4[FUN] Wink Howgh!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fifi ja moge być odbiorcąSmile
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

foty z dzisiaj:

http://helios.et.put.poznan.pl/~mewert/zim/Cza-Rom%2030.12.2006.rar

:]

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum