Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

26.09.2010r. U1 :)

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2010 9:55 am    Temat postu: 26.09.2010r. U1 :) Odpowiedz z cytatem

Zabawa przednia:)
TDM dwa razy
Raz dusze
i jeden CTF

Strzelania sporo, można by rzec wspaniała wymiana kompozytu.

Z osobistych spostrzeżeń to MP7 znów mi sprawiło wiele radości i mobilności, nie ma sensu chodzić z dodatkowym szotem Smile
hehehe
Sejf na parkingu dał wiele możliwości taktycznych z wykorzystaniem starego sejfa Smile Warto było.

Serdecznie dziękuję przybyłym uczestnikom AKCJI na U1 Smile

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bandi
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 800

PostWysłany: Pon Wrz 27, 2010 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcyjki przednie. Na początku trochę sobie pobiegałem, potem ledwo chodziłem, ale i tak dobrze było. Mam drugie kolano na lewej nodze i chodzić nie mogę, więc było dobrze :]
Dussi sory za strzał w okulary. Celowałem w dupkę, ale jakoś tak żeś na mnie spojrzał, że head'a zarobiłeś, a na początku tak żeś głowę do gleby przytulił, że się zmartwiłem. Sory :*

_________________
ASG - Agresywny Sex Grupowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum