Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

M700 KJW, Beretta 92F KJW bb, Beretta 92F KWA bez bb

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 12:30 pm    Temat postu: M700 KJW, Beretta 92F KJW bb, Beretta 92F KWA bez bb Odpowiedz z cytatem

M700 KJW
Waga: 3kg
Tryb ognia: pojedynczy
Materiał: METAL+ABS
Długość: 1162 mm
Hop-up: regulowany
Blow-back: nie
Magazynek: 11 kulek (10+1)

Replika wykonana jest z metalu i ABS-u ( łoże wykonane jest z ABS-u, reszta jest metalowa). Jeżeli chodiz o porównanie cena-jakość, to moim zdaniem ta replika nie ma konkurenta. Dzięki długiej lufie, i zasilaniu sprężonym gazem, już w stocku wystrzelona kulka osiąga 570fps. Trochę gorzej jest z celnością, ale i tak w sylwetkę człowieka można trafic z odległości jakiś 50-60m, natomiast po wymianie lufy na precyzyjną celność i zasięg znacznie się poprawiają. Konieczność przeładowania po każdym strzale powoduje, że zazwyczaj nie ma tu miejsca na pomyłki, można nie zdążyć poprawić. Dla niektórych to wada, mi się to jednak podoba, trzeba być pewnym tego że się trafi i dążyć do perfekcji:]
Minusem repliki może być jej stosunkowo duża "gazożerność", przy strzale widać chmórkę gazu rozprężającego się przy wylocie z lufy, ale w końcu skądś się te 570fps musi brać, pozatym jest to broń sajperska, więc nie oddaje się zniej w trakcie strzelanki więcej niż 50-70 strzałów, więc nie jest tak tragicznie. Jak dotąd strzelałęm z niej tylko na gazie letnim (zaleca się stosoranie powyżej 11 stopni), przy temp. około 7 było widać delikatny spadem mocy, brak jakich kolwiek syfonów, przy około 1-2 stopniach spadek mocy już bardzo widoczny, ale dalej nie było żadnego "syfonowania". Jako celownika używam w tej chwili lunety gamo 3-7x28, całkiem wystarczająca jak na realia ASG, można jednak zamontować coś większego-replika nabiera wtedy ciekawszego wyglądu:]
Szczerze polecam ją snajperom, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup np Tanaki, jednak aby w pełni wykożystać potencjał repliki, trzeba wymienić lufę na precyzyjną.

Beretta 92F KJW model z BB

Moja druga "gazówka", mój egzemplarz posiada profilowane okłądziny na rękojeści, dzięki czemu na prawdę idalnie leży w dłoni. Blow-back działa bardzo przyjemnie, strzelająć w pomieszczeniu robi całkiem sporo hałasu:] Mag. mieści 25 kulek, przy temp. około 15 stopni i więcej, nabicie gazu wystarcza na wystrzelenie całego magazynka, i jeszcze trochę gazu zostaje, wadą jest to, że nie można wystrzelić całego magazynka zbyt szybko, po oddaniu około 10 strztałów bardzo szybko, magazynek robi się strasznie zimny, po kolejnych 5-8 giwerka może się zaciąć, a czasem, przy nizszych temp.) nawet zrobić syfon. W sylwetkę czowieka mozna bez problemu trafić z około 35m (strzelam kulkami 0,25g) Hop-up jest niestety nieregulowany, ale nie sprawia to az takich dużych problemów, wystarczy dobrze dobrac masę kulek. Jeżeli chodzi o stosunek "cena-jakość" replika wypada całkem dobrze, jest dobrze wykonana, z zachowaniem wszystkich szczegółów. Brakuje oczywiście firmowych oznaczeń, ale za to trzeba by zapłacić jakieś 100-150zł więcej.
Moim zdaniem bardzo dobra replika do zastosowania jako broń boczna (tak jej używałem), wszystko działa poprawnie, istnieje możliwość wymiany lufy oraz zamka na metalowe, co podnosi wytrzymałość i walory użytkowe repliki. Minusem jest szybkie oziębianie sie magazynka przy szybkim strzelaniu, szczególnie w niższych temp., ale jeśli chcemy strzelać przy 0 stopni z gaziaka, to musimy zainwestować trochę wicej i kupić coś z TM albo KSC, a tak, za niewygórowaną cenę (nowka chya kolo 250zł) mamy całkiem dobrego gaziaka, z możliwością "umetalownienia" głównych części.
Podsumowując:
Polecam jako boczną, ewentualnie jako główną, ale wtedy nie można grać w trybie: "wywale na niego całego maga, może coś trafi"

Beretta 92F KWA (model bez BB)

Moj pierwszy gaziak, kupiłem przechodzonego, lekko zużytego, ale nie żałuję zakupu. Replika jest normalnei nei do zdarcia. Do maga wchodzi 20 kulek, na jebdym nabiciu gazem można wystrzelić 3 magi, czasem nawet trochę więcej. Replika jest bardzo słabo "gazożerna", ze względu na brak BB. Strzela celnie na około 40m, porównując do modeku KJW, kulki lecą moim zdaniem szybciej i silneij trafiają w cel. Zamek i lufa z twozywa, ale to nie stanowi tu problemu, bo zamek przy strzale jest nieruchomy, praktyczni brak na nim miejsc, które przenosiły by jakieś większe obciążenia. Magazynki i zawory skonstruowane tak, że można bez problemu wystrzelić całą zawartość maga "w serii", załadowac go na nowo szybkoładowarką i strzelać dalej. Z maga który był w zestawie jak ja kupiłem, wystrzeliłem już dobre 3k kulek i ani razu mi nie zsyfonował). Na letnim gazie ("nie używać poniżej 11 stopni") strzelałem nią bez problemu już przy około 5, raz nawet było w okolicy zera i tez dawała radę, tylko ze juz trzeba było strzelac wolniej. Szczerze polecam wszystkim, dla ktorych brak BB nie stanowi ujmy dla repliki. Jedyny problem jest taki, że jest to model już nieprodukowany:/ więc zostaje rynek wtórny. Sam szukałem kiedyś drugiego egzemplarza, bo mechanizm spustu juz mi się ostro wyrobił, i złamał się jeden element, niestety nie znalazłem, naprawiłem to sposobem domowym (trochę taśmy i kleju) i strzela już tak od roku i nic się z nią nie dzieje.
Bardzo dobra i niezwykle wytrzymała replika, idealna na bron boczną, a nawet na główną, np. przy bieganiu po budynkach.



foty będą potem:]

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Recenzje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum