Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowy karabinek

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Zbrojownia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zarbon



Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 4

PostWysłany: Pon Paź 04, 2010 9:53 pm    Temat postu: Nowy karabinek Odpowiedz z cytatem

Cześć. Nazywam sie Łukasz i mam 15 lat. Wprawdzie nie jestem z Wągrowca ani okolic, bo z Bełchatowa( Wink tak wiem, troche daleko) ale pomyslalem ze tutaj znajde pomoc. Otóż od pewnwgo czasu bawie sie z kolegami w ASG. Dopiero zbieramy ekipe, bo jest nas troche malo, ale planujemy zająć się tym troche bardziej profesjonalnie( mundury nie dresy itp. Smile ) I tu pojawia się moje pytanko: jaki karabin radzilibyście mi kupić w granicach 400-600zł? Zastanawiam się nad MP5. Z góry dzieki za odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Osman
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 1300

PostWysłany: Pon Paź 04, 2010 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jak zwykle polecił bym G Smile ale MP5 też dobry wybór Smile
w sumie dość duza inwestycja jak na początki Smile

_________________
Chocia?bym chodzi? ciemn? dolin?, z?a si? nie ul?kn?...bo mam latark? ;-P
NIE KL?KN? PRZED bogiem TYM BARDZIEJ PRZED TOB?
Life's a bitch....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zarbon



Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 4

PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już kilka razy bylem z kolegami, ale miałem pożyczonego sprężyniaka wiec kupe w majty moglem zrobic Wink Jedynie tych co tez mieli sprężyniaki mogłem postrzelić, bo zbyt dużego zasięgu to to nie miało. Dlatego kupuje sobie karabinek. Ja lubię się skradać, a MP5 jest dosyć lekkie, ok 2kg i całkiem małe. Dlatego postawiłem właśnie na ten karabin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarbon napisał:
Już kilka razy bylem z kolegami, ale miałem pożyczonego sprężyniaka wiec kupe w majty moglem zrobic Wink Jedynie tych co tez mieli sprężyniaki mogłem postrzelić, bo zbyt dużego zasięgu to to nie miało. Dlatego kupuje sobie karabinek. Ja lubię się skradać, a MP5 jest dosyć lekkie, ok 2kg i całkiem małe. Dlatego postawiłem właśnie na ten karabin


nie zgadzam się że z krótkim springiem nie da się ubić aega - NIE PRAWDA!
polecam kupić długiego springa choć teraz z tym ciężko jesli chodzi o dobre tanie shoty
mp5 kurde karabinem bym tego nie nazwał raczej PM ale nie wiem nie znam sie :p

ogolnie mp5 cymy są całekiem spoko , broń jest całekiem spoko, magi dostepne wiec spoko, nie jest to może P90 ale jakoś w tłumie ujdzie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zarbon



Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 4

PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koelga ma MP5 cyber guna juz 2 lata, nic sie nie psuje, a ja mialem juz duzo okazji zeby sobie postrzelac i musze powiedziec ze jest zarabisty. Nie jestem pewien czy pozwolili by mi strzelac do siebie z P90 Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarbon napisał:
Nie jestem pewien czy pozwolili by mi strzelac do siebie z P90 Laughing


A dlaczego, moc nie zależy od rodzaju repliki tylko od jej "wnętrzności" :]

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

P90 TM ma 280 fps (choć każdy podaje ze 290 zeby se dodac hehe), jak pozwalają Ci strzelać ze springa małej mocy to z p90 małej mocy tez pozwolą.
choć p90 TM nie mieści sie w kategorii ceny którą podałeś, ale zawsze można zamówić jakąś chynska i kazać zdowngredować.

P90 ma niewygodne do przenoszenia magazynki jakby co, ale za to są przezroczyste i widac ile kulinek zostało <zresztą zawsze możesz też liczyć wylatujące łuski i sobie odjąć Very Happy>

z MP5 zastanów się nad jakąś z CYMA, sam nie miałem ale z tego co pamiętam to gracze którzy mieli bardzo chwalili
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zarbon



Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 4

PostWysłany: Czw Paź 07, 2010 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za wszystkie rady
pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duscann



Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 394

PostWysłany: Pią Paź 08, 2010 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz MP5 w tej cenie to bierz Cymę z nowych serii, jest świetna (lepsza niż G&G na której była wzorowana) i nie słuchaj Lemona że tylko P90 TM on jest na tym punkcie skrzywiony;)
MP5 niestety do skradania i podchodów się średnio nadaje chociażby przez to że ma długie magi (chodź są też krótkie) pytanie czy chcesz się strzelac w CQB czy zielona...tak jak ktoś wcześniej napisał Gieta się nada do wszystkiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Zbrojownia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum