Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

21.08.2011 U1 10:00

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Igła
WIDMO - Kapral


Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 426

PostWysłany: Nie Sie 21, 2011 8:50 pm    Temat postu: 21.08.2011 U1 10:00 Odpowiedz z cytatem

No i super.
To moja druga wizyta na U1.
Podoba mi się coraz bardziej.
Dodaje parę fotek nim się zaczeło.
Mam prośbę przy następnym spotkaniu niech mi ktoś przypomni zrobić parę fotek w akcji.
Przyznaje że to tak wciąga że zapomina się o robieniu zdjęć hehe.

_________________

?ycie jest tylko tak pi?kne jak tylko chcemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucas
WIDMO - Kapral


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 364

PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noo było sporo ludzi i masa hmm podchodzenia bo strzelania za wiele to nie było. Najlepsza akcja , jak ja to nazwałem, dwóch rewolwerowców, parę min po 12. Na środku pola akcja jak z westernu Smile Ogółem elegancka akcja. Sorki Olaf w imieniu moim i Kymona za ostrzał "sojuszniczy" i trafienie chyba w policzek. Nie wiem od którego to z nas bo obaj zaczęliśmy równo nawalać Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guciu



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 306

PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No strzelania za duzo nie bylo Smile Jakos sie nie chcialo zbytnio co nie ktorym (przemeczenie materialu) Smile Ale dobrze jest sie wybrac na dobra akcje i polatac z shotem Smile
_________________


Tylko Fearie potrafi wylaczyc latarke kontraktowa Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcja bardzo fajna:) Mimo jakiegoś lenistwa był to miły wypad niedzielny. No i tradycyjnie w eLce musiało się coś zepsuć. Tym razem był to pas nośny w którym poprostu się rozpierdzieliły wszystkie plastikowe przelotki w jedym momencie. Dziękuję przyjezdnym za uświetnienie naszego spotkania:)
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krzychu



Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 285

PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo udany dzień. Dzięki wszystkim za wspólne strzelanie, a w szczególności przyjezdnym za świetną współpracę Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kymon
WIDMO - Rekrut


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1865

PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ze strony organizatora:

Łącznie zjawiło się 25 osób.

Rozegraliśmy dwie akcje polegające na obronie walizki, którą atakujący mieli otworzyć i utrzymać przez minimum minutę, lecz żadnej z drużyn nie udało się tego dokonać.

Następnie został rozegrany scenariusz, w którym dwie drużyny wrogich względem siebie obrońców miały utrzymać dwie bronione przez siebie walizki oraz zdobyć jeśli byłoby to możliwe walizki przeciwnika. Trzecia drużyna atakująca miała również zdobyć jak największą liczbę walizek. Wbrew oczekiwań atakujących drużyny broniące zgadały się między sobą przez co atakujący nie zdołali się wedrzeć do bronionych pomieszczeń. Przed zakończeniem jedna strona Twisted Evil postanowiła zerwać zawieszenie broni i ukradkiem wykradła jedną walizkę przechylając tym samym szalę zwycięstwa na swoją stronę.

W czwartej już rozgrywce rozegraliśmy godzinnego CTF-a, lecz żadnej ze stron nie udało się nawet złapać flagi (w tym wypadku walizki) przeciwnika.

Na zakończenie gdy część osób już się rozjechała rozegraliśmy szybki tdm, kończąc tym samym pięciogodzinne strzelanie tego dnia.

Mam nadziej, że strzelanka wszystkim się podobała i każdy miał szansę postrzelać sobie do przeciwnika.

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Igła
WIDMO - Kapral


Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 426

PostWysłany: Pon Sie 22, 2011 11:41 pm    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Wreszcie zaliczyłem 2 lub 3 trafienia a nie byłem tarczą hehe.
Ale co najważniesze czułem adrenaline a potem zadowolenie i zmęczenie.
Wszystkim dziekuję za możliwość wzięciaudziału w NAPRAWDE PRZEDNIEJ GRZE.

_________________

?ycie jest tylko tak pi?kne jak tylko chcemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2011 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spóźnione fotki:

http://www.4shared.com/file/V5HnV3hW/U1_-_21082011.html

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum