Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"Buki" (cała ósemka )
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Przedstaw się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oskar



Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 38

PostWysłany: Czw Lut 02, 2012 5:40 pm    Temat postu: "Buki" (cała ósemka ) Odpowiedz z cytatem

A więc to my nazywamy się BUKI Wink

A więc to już wszyscy cała ósemka sie przedstawiła ..Mniej więcej coś o nas wiecie ... To z nami mieliście mały problem ,ale myślę że teraz już będzie okej .
I bez problemu wszyscy bez wyjątku będziemy mogli brać udział w legalnych akcjach ASG ...
I mam nadzieje że spotkamy się na polu walki ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oby układało się lepiej niż się zaczęło, jeszcze nie można wetować tych strzelanek wspólnych , gdyż np jeśli będziemy mieli strzelanke z gośćmi, oni mogą nie zaakceptować młodzieży
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dobro



Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 8

PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co chciałeś przez to powiedzieć? Coś w stylu: "Ok, jesteście, pod naszymi skrzydłami, ale nie możecie się strzelać"? Mało fajnie.
_________________
Wszystko zale?y od punktu widzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mati
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 507

PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raczej to że nie jednokrotnie przyjeżdżali do nas goście z np. Chodzieży, Poznania i oni mogą nie chciać się z wami się strzelać ze względu na wiek Wink
_________________
"zwyk?y ?o?nierz ró?ni si? od bohatera tym, ?e ?yje od niego 5 minut d?u?ej"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 1:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie tak jak mati powiedział

należymy też do większego zrzeszanie jakim jest KWN są to ekipy zaprzyjaźnione które strzelają się w naszym gronie i sobie to chwalą ze względu na to że staramy się wraz z całym KWN wyeliminować terminatorstwo, u nas prawie tego nie ma. Tworząc KWN to właśnie Widmo bardzo mocno cisnęło na bezpieczeństwo, strzelamy się długo i eliminujemy ludzi którzy:
- są terminatorami bo maja to gdzieś bo i tak się nigdy więcej nie spotkamy..
- walą po pyskach z 400 i < fps z 2 metrów bo im to pier... czy komuś coś się stanie
- krzyczą po strzelankach bluzgają, bo przecież co to nie oni
- tępimy rękoczyny do wyjaśniania spraw, choc nie jednemu należało by przylać za chamskie zachowanie - szukamy innych rozwiązań

Dobro - odpowiedz mi na pytanie

z kim wolał byś się strzelać
- z terminatorem który się nie przyznają do Twoich trafień, a jak zwrócisz mu uwagę że Ciebie nie trafił pociągnie Ci z 400 fps w twarz i powie no to teraz trafiłem!, następnie zacznie podskakiwać krzyczeć i bluzgać żeby pokazać co to nie on, i tp itd - czy warto na takie coś tracić niedzielę

- czy może wolisz się strzelać w środowiku kilku, kilkunastu ekip , gdzie wiesz, że nawet możesz walczyć z pompką 100 fps bo każdy jest uczciwy i przyzna Ci się do trafienia, a jeśli są jakieś spory a tych nie da się uniknąć przez adrenalinę i tempo akcji, to wyjaśnicie to sobie w rozmowie na miejscu (tak takie są nasze zasady), niejednokrotnie podając rękę, śmiejąc się z zamieszania.

dlatego właśnie ekipy które do nas chętnie przyjeżdżają mogą się nie zgodzić na pobyt ludzi których nie znają, którzy nie są sprawdzeni - a niestety na razie nie możemy wystawić wam opinii ani wziąć was z czystym sumieniem pod naszą banderę, takie mamy zasady, trzeba się poznać wyeliminować nieuczciwych, lub pokazać im że nie warto takimi być, aby każdy potem był zadowolony!

opowiem Ci dwie moje hisotryjki, czy prawdziwe oceń sam Very Happy.

raz dostałem po twarzy z metra serią bo wyskoczyłem (młodemu * w ASG) przed nim, a nijak sie mnie tam nie spodziewał, schowany za śmietnikiem, wtedy jeszcze chciało mi się biegac, co by nie być gołosłowny na tym zdjęciu dzielą mnie 2 kroki od nieszczęsnej serii http://www.milcomsrv.home.pl/vipbox/u1.jpg
wyskoczyłem i powiedziałem PIF PAF nie żyjesz aby zaoszczędzić mu bólu z moich 290 fps Smile, a on jakby odruchowo pociągnął za spust, siejąc mi po twarzy, 405 fps
wtedy sakutecznie powstrzymałem się od rękoczynu choć pomógł mi w tym Jackub. (to był rok 2007)

inna sytuacja siedzę z 350 fps i pilnuje okna, nagle w oknie pojawia się głowa i zagląda wprost do mojej lufy, mówię pif paf i widzę w oczach ulgę osoby która w lufę mi zajrzała niczym w lunetę, co zrobił by młody stażem w ASG, czy pociągnął by za spust waląc po okularach i oby nigdzie wiecej - tego nie wiemy dlatego każdego sprawdzamy. Sam miałem okazję zjarzeć w lufę snajpy Antonia ponad 500 fps z 60 cm
i dziękowałem że i jego palec nie zadrżał.

Dodane po 16 minutach:

i jeszcze jedno, pamiętaj nie możemy wam zabronić się strzelać, no chyba że na terenie który jest legalnie przez nas załatwiony

ale możemy wam pomóc, w tym żebyście i wy strzelali się legalnie, a w przyszłości - mowie głównie o 15 latkach, abyśmy strzelali się razem

Dodane po 12 minutach:

zasady są między innymi takie:

- strzelaj zawsze tak jakby po drugiej stronie lufy był twój przyjaciel, bo tak przeważnie jest , dzielimy się na drużyny przeciwne tylko podczas strzelanek !

- nigdy nie pal mostów za sobą, a tym bardziej przed sobą Very Happy - kurde sam to właśnie wymyśliłem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dobro



Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 8

PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, mi tez zdarzyła się podobna historia, tylko z metra i 420 fps. Musicie nas sprawdzić, rozumiem, sam bym pewnie agresywniej zareagował na Waszym miejscu.
_________________
Wszystko zale?y od punktu widzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kędzior



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra,
niestety widze że z góry przyjmujecie nas jako zielone dzieciaki które oszkuja i trzeba ich wszystkiego uczyć. Oczywiście ja wam powiem że tak nie jest i w sumie rozumiem że nie wierzycie. Ale wydawanie takich sądów i snucie takich spekulacji jak kolega powyżej bedzie dopiero na miejscu po pierwszej wspólnej strzelance więc prosze na razie nie osądzajmy sie po domysłach.

_________________
W ?wiatowym obrocie znajduje si? ponad 550 mln sztuki broni.Co dwunasty cz?owiek na Ziemi ma bro?.Pytanie tylko..jak uzbroi? 11pozosta?ych.Wi?c..nazywasz mnie z?em..ale niestety dla ciebie..jestem z?em koniecznym. Juri O
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzychu



Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 285

PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Lemon nikogo nie osądza. Stwierdził jedynie, że w razie obecności gości, nie może za was ręczyć, bo was nie zna. To chyba oczywiste. Nie osądził was, a jedynie przedstawił różne warianty, na temat tego jacy możecie być. Nie bądźcie tacy w gorącej wodzie kompani, bo i tak Sekcja robi wiele, proponując was wziąć pod swoje skrzydła. Wszystko na spokojnie, a na wspólnych akcjach wyjdzie co i jak Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kędzior napisał:
Dobra,
niestety widze że z góry przyjmujecie nas jako zielone dzieciaki które oszkuja i trzeba ich wszystkiego uczyć.


Chyba źle odczytałeś słowa Lemona - myślę że nikt tu niczego negatywnego nie zakłada, raczej jest to próba wyjaśnienia stanowiska i "podejścia do sprawy", a jak będzie później to się okaże, jak sam napisałeś, po kilku pierwszych wspólnych spotkaniach.

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kędzior



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra,
oczywiście dla nas jest oczywiste co napisał lemon że nie ma terminatorstwa i oszustwa też tego nie tolerowaliśmu i bardzo zwracaliśmy na to uwagena akcjach. MOże żle odebrałem słowa. W takim razie mam nadzieję że poznamy sie na strzelankach i drogą kompromisu dojdziemy do zgody.

_________________
W ?wiatowym obrocie znajduje si? ponad 550 mln sztuki broni.Co dwunasty cz?owiek na Ziemi ma bro?.Pytanie tylko..jak uzbroi? 11pozosta?ych.Wi?c..nazywasz mnie z?em..ale niestety dla ciebie..jestem z?em koniecznym. Juri O
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playboy188822



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 81

PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my tez nie lubimy jak ktos oszukuje wiec przynajmniej dajcie nnam szanse Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzychu



Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 285

PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajemy Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
playboy188822



Dołączył: 01 Lut 2012
Posty: 81

PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i o to chodzi Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh to są przykłady, a jak zauważyliście nie pisałem o mdłym wieku tylko o młodych stażem

takiemu sprawdzeniu podlegają wszystkie drużyny, bez znaczenia czy istnieją miesiąc czy istnieją 2 lata, aby przystać do KWN trzeba pierw kandydować, a następnie po kilku strzelanich każda z drużyn wystawia opinie

i dopiero wtedy wpuszczamy w nasze grono.

-- piszesz że dojdziemy do zgody - ja na razie żadnej niezgody nie zakładam, i myśle że na jakiejś pierwszej wspólnej strzelance nikt was nie będzie traktował jak wrogów a jako kolejnych ludzi lubiących to co my którzy przyszli się postrzelać,

a i jeszcze jedno, nikt tu nie uważa że jesteśmy lepsi w ASG niż wy . Takie podejście okazało się nieraz zgubne

z resztą o ile pamiętam Jacku to tak powstały Szatany Very Happy drużyna z znikąd która na pierwszej strzelance z większa i bardziej doświadczoną ekipą, tak dawała rade że określili nas szatanami i tak już zostało

Byliśmy już świadkami powstania i upadku wielu drużyn, widzieliśmy zapał który stygł prędzej niż przejechany kot na drodze, i naszym celem jest rozwijanie ASG a bez nowych ludzi tego nie zrobimy - ot takie jest właśnie przesłanie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oskar



Dołączył: 08 Cze 2011
Posty: 38

PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mam nadzieję że jeśli będziemy mogli uczestniczyć w waszej akcji .. pokażemy że gramy uczciwie a wtedy wy po kilku takich akcjach nabierzecie troszkę zaufania do nas ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Przedstaw się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum