Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nocna... akcja na ...U1???

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Umawiamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 1:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wprawdzie nie mam jeszcze latarki ale sie zastanawiam czy dało rade by to urządzić i czy byli by chętni, wiem że już były takie akcje ale mnie nie było.

czy zbiorą się chętni na 2- 3 godzinki takiego strzelania w godzinach po zmroku lub w nocy? może chociaż 2 vs 2 lub 3vs 3

???...


może ktoś ma jakiś ciakawy pomysł na scenario

ja bym np zalecał springi i klamki - zero elektryków
ale to wszytko jeszcze do ustalenia - limity CQB i najlepiej 350 i mniej bo z założenia wychodzę że walki będą sie toczyć na bliskich odległościach,

zalecane maxymalna ochrona twarzy i jajek Very Happy

nie potrzeba całego szpeju, szykujemy klameczke lub jakis gun CQB lub wiekszy zależy od ustaleń kilkadziesiąt kulek i liczymy na dobrą zabawę


Chętni:
Lemon

Dodane po 6 minutach:

czekam na propozycje Ciekaywch rozgrywek które wyeliminują kamperstwo - w nocnych akcjach można powiedziec że bylo by to niewskazane - żeby nie było że 2 drużuny bedą siedziec po 2 stronach terenu

1. czy ktoś ma zegar szachowy do wypożyczenia????
(ps) czy możemy rozpatrzeć zakup zegara szachowego na TEAM - z tego moga być dobre rozgrywki nie tylko nocne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 4:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wstępnie się piszę
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Umawiamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum