Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

tablet

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 10:13 pm    Temat postu: tablet Odpowiedz z cytatem

Pomóżcie bo się nie znam a w internecie jest milion postów i forów i nie ogarniam. Cena ma być poniżej 1500pln. NIe mam uprzedzeń do żadnych firm czy krajów pochodzenia w tej kwestii. Nie znam się na niczym. Będzie służył do przeglądania prezentacji, zdjęć, jakiś dokumentów tekstowych ew. umilenia czasu w pociągu raz na jakiś czas. Wymagam możliwości przeglądania internetu przez wifi. Przyjemnie by było jakby miał GPS z racji mojej dorywczej pracy w której często szukam dziwnych adresów w mieście. Musi być możliwość pisania z polskimi znakami bo dziś z tych tabletów co oglądałem w saturnie żaden nie wykazywał takiej umiejętności. I fajnie by było jakby wytrzymywał tak z 8h ciągłej pracy, może nie na maksymalnych obrotach ale np. przeglądając dokumenty tekstowe. Bluetooth też by był fajną opcją.

proszę o pomoc i jakieś rady odnośnie tego na co zwrócić uwagę lub w kierunku których produktów się skłaniać.

_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rzuf



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 825

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze google nexus 7? Smile

dobra bateria, w miare dobry ekran.

Malo tabletow ma dzis bluetooth a ten ma.

_________________

"This is my rifle, this is my gun, this is for fighting , this is 4fun"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się ta propozycja. A jest w wersji 10"?
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rzuf



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 825

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, ale osobiscie 10 to bym kupil do domu. Do podrozy wole 7. Moja przeszla ze mna beskid zywiecki + przelot OLT Wink + powroty pociagami + wiele innych ;P Tylko ja mam jakis tam slabsyz s7 slim (choc z 3g i mam wmontowane darmowy internet aero2 Smile )
_________________

"This is my rifle, this is my gun, this is for fighting , this is 4fun"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum