Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ghost

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Przedstaw się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ghost



Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 18

PostWysłany: Nie Kwi 21, 2013 8:41 pm    Temat postu: Ghost Odpowiedz z cytatem

Siemka wszystkim mam na imię Adrian mam 31 lat i jestem świeżakiem na forum i ogólnie w ASG. Na razie zaliczyłem rekordowe 2 akcje Smile Może niektórzy mnie kojarzą (jestem wujasem Matixxx-a). Planuje kupić na początek jakąś nie za drogą sztormówkę może coś polecicie? Z góry dziękówa i pozdro for all Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siema.

Ja bym na początek polecił G36 JG albo jakiegoś AK Boy'a lub Cymy (choć Cyma z nowej serii to już nie będzie taka nie za droga).

Repliki sprawdzone, bardzo mało awaryjne, myślę że w sam raz na początek

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ghost



Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 18

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2013 1:37 pm    Temat postu: Thx Maku Odpowiedz z cytatem

Patrzyłem na stronkach G36 faktycznie nie jest zbyt droga i w dodatku słyszałem że nadaje się na "urbana" to faktycznie coś dobrego na początek zwłaszcza że moja znajomość broni asg (w razie konieczności naprawy) kończy się na wymianie magazynka, ewentualnie baterii Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie będziesz miał mega pecha to przy G36 JG są to jedyne rzeczy które będziesz musiał robić przez dłuuuugi czas.
Sam mam jedną taką, całkowity stock, nawet gumki HU nie zmieniałem, wystrzeliłem z niej jakieś 8 do 10 tys kulek, ( a kupiłem używaną więc przebieg całkowity jest większy) i nic się z nią nie dzieje.

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Przedstaw się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum