Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Vikingi, 4Fun i ja :p

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 6:59 pm    Temat postu: Vikingi, 4Fun i ja :p Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wkręciłem się na strzelankę z Vikingami i 4Funem Twisted Evil było naprawdę super.

Ale od początku dojazd, goniliśmy z Breśkiem konwój około 6 samochodów a okazało się zę to Bukowiec i można od drugiej strony dojechać Wink

Jeśli chodzi o team Vikingów to wojownicy naprawdę wporzo, trochę było niby obiekcji, ale ja sam nie zauważyłem nic bardzo niepokojącego Cool Ich taktyka jest dynamiczna i nie ma miejsca na zbyt długie leżenie i smęcenie, kulek ludzie też nie załują
Uzbrojenie to pół na pół spręzyny i tu głównie dominują shotguny i asg a tu rozrzut jakościowy jest jeszcze wiekszy Twisted Evil od gunów kiepskiej jakości na CQB do bardzo dobrej jakości gunów. Dobre wrażenie zrobił na mnie M14 co prawda chińskiej produkcji ale wygląda dobrze i daje rade Twisted Evil tyle o samych Vikingach

... przejdźmy teraz do terenu i rodzajów rozgrywek ...

Teren jak na moje za bardzo jałowy, nie mogłem w pełni wykazać sie moim zamiłowaniem do podchodów i strzałów z 1/2 dystansu w plecy i bok Twisted Evil ale raz czy dwa nawet się udało Wink

1. na rozstrzelanie obrona ruin w Bukowcu
2. szturm na gospodarstwo wiejskie (tego jeszcze nie było) strzelaliśmy się na polu, w szopie i w ogrodzie Twisted Evil psy latały a kaczki szczekały Wink cel to rozbroić bombę która w realu wygląda naprawdę niesamowicie Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
3. misja taktyczna polegająca na przejęciu kilku flag i bomby, była też nie zła choć jak już pisałem teren mógłby być gęściejszy Confused

Ja off cozz współpracowałem z 4Funem w składzie: Rzuf, Kazah, Babol i Plat, było naprawdę przyjemnie Twisted Evil Cool

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rzuf



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 825

PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Giller dzieki bardzo ze przyjechales!!! jak juz odszedles bylo cie bardzo brak Sad brakowalo tej "sily przebicia" Razz
dwukrotnie mi ratowales dupe z opresji idealnym zepchnieciem przewazajacych sil wroga Smile

obrone przegralismy z kretesem, nie dosc ze bylo nas mniej to do tego duzo slabiej wyposazeni... im przedtem udalo sie bronic wszystkich 4pkt, a mi starczylo ludzi ledwo zeby obronic 2 Sad

teren faktycznie za malo gesty - mozna bylo sie bawic w zabawe "moj aeg ma wiekszy zasieg" a to niezbyc ciekawe jest Sad

no ale mysle ze bilans generalnie bardzo dobry... napewno az tak wielu gier nie przegralismy, ale gdyby byla reszta 4FUN bylo by im DUUUUZO ciezej zwyciezyc (Berta rzondzi Razz )

_________________

"This is my rifle, this is my gun, this is for fighting , this is 4fun"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonymous
Gość





PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nom Giller, naprawde dobrze bylo, mimo mozliwosci podchodzenia... ale teren olbrzymi, jakby tam wstawic las:)
Powrót do góry
Kymon
WIDMO - Rekrut


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1865

PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to gospodarstwo jest prywatne ? jakaś rodzina, znajomi że pozwalają się strzelać?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rzuf



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 825

PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba jakas rodzina, nie wiem Smile
_________________

"This is my rifle, this is my gun, this is for fighting , this is 4fun"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gospodarstwo to na 100% rodzinna, ale nie wiem jaka dokładnie (chyba siostra żony Wodza)

Nie ma sprawy, cieszy mnie ze mogłem się przysłużyć Twisted Evil Babola du.. to uratowałem w sposób perfekcyjny, ale dzięki uprzedniemu raportowi Rzufia: "ze ktoś tam jeszcze jest" Wink

Na mojej ostatniej strzelance chciałem komuś jeszcze krwi utoczyć ale dostałem w plecak lipa, ale stracili na mnie kulki Wink

Szkoda, że teren taki "pusty", może jak zarośnie to będzie lepiej Twisted Evil

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wodzu



Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 8

PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czołem panowie kilka kwestii do wyjaśnienia gospodarstwo jest mojej siostry Very Happy tereen latem rzeczywiście będzie lepszy, ale przypominam, że nie rozegraliśmy tam wszystkich możliwości. Zabiegamy też o udstępnienie lasu, więc przyszłośc jawi się dobrze. Dzięki za sparing i pokaz możliwości giller Very Happy Zapraszamy do nas mamy kupę lasu, może wam sie spodobać z 4fun byłoby was akurat liczebnie, więc jeśli macie ochotę to ................Poznaliśmy sie już, teraz powinno iść prościej do zobaczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum