Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmiana ksyFek

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 12:23 pm    Temat postu: Zmiana ksyFek Odpowiedz z cytatem

FFF - jesli ktoś zmienił ksywke lub używa na tym forum innej nie znanej reszcie uzytkowników niech uchyli rąbka tajemnicy i sie tu ładnie przedstawi

F&F&F- to ja znany już pod inną ksywka fifka57 lub jak kto woli filipek albo fifi albo hmmm F.F

Maku - maku vel snajper
Maciej Ewertowski, niekótrzy wołali na mnie "zomo", no, to tyle pozdro

Giller - Chyba nie muszę sie zbytnio przedstawiać. Szturman; M733 Commando.

Maku - Było mówić żeby podawać sprzęt i profesję
maku vel snajper
Maciej Ewertowski, niekótrzy wołają na mnie "zomo"
M700 [GAZ], Beretta 92F [GAZ], M4 Commando i Walther P99 [SPRĘŻYNY]

The_piotrex - The_PiotREX = ten sam The_PiotREX co na WMASGu = Bojan.
Uniwersalny żołnierz
Sprzetu za dużo, nie chce mi się wymieniać, min. TM AK47

Stachu - Stachu vel Stachu %-)
Sprzęt: Od kilku lat niezawodny pan Waldemar Sprężynka P99

Ponadto wraz z niejakim Hudym członek organizacji paramilitarno-rolkowo-pojebnej "rolnik squad"
Aby rozwiać wszelkie wątpliwości zamieszczam fotę xD

Hubix - Hubix von zepsuty desert eagle (jest w naprawie)
stachu bo jebne to ty na tej fotce jesteś ? hahahaha

Maku - tak, to jest stachu, niezła w morde fotka:D

Giller - Fota bajer, naprawdę dobra na maxa

Bandi - P90 TR... i wszystko jasne

FFF - no to ja także nie wziołem pod uwage broni więć do poprzedniago posta dołaczam to

us socom+ tłumik 420 fps

Chief - Witam
Ktoś do mnie napisał że mam się przedstawić
Chief
Wczoraj byłem na strzelance,
wraz z moim socomem(tłumik, 420fps)

Giller - Czyli młody z socomem , teraz zapamiętam. A ta ksywa

Bacidus - Ech nie wiem czy ktoś nie wie kto to Bacidus ale jak nie to może sobie wejść na SMOGa tam jestem i jest moje zdjęcie a jak komuś się nie chce to jak powiem Bresik to chyba będzie wiadomo o kogo chodzi

miXer - Witam
Dobrze było by się przedstawić, to ten z ostatniej akcji z cypelka z SD6'ką(Robert innymi słowy ). Wójcik wciągnął mnie w tą rozrywkę i musze mu kiedyś browca za to postawić, bo naprawdę jest to genialny sport.
Robert, mixer, ewentualnie Wy coś wymyślicie jak się bliżej poznamy

hubix - nasza grupa sie rozrasta

Wiedźmin - Wiedźmin vel Wiedźmin. Eeee nie jestem bezbronny, ale nie lubię się chwalić

Songo - Songo = Klon = młody Bresiek chyba po tym bedzie wiadomo kim jestem

Klucha - To napisze cos chociaz zeby wogole cos ode mnie bylo a wiec Klucha->Kluseczka->Natalia:D

Bacidus - No prosze i Kluseczka się pojawiła na Forum już się nie moge doczekać jakiego będzie miała avatara. Ciekawe czy coś związanego z jedzeniem

Yasi - I jak tu wierzyć, że jak coś mówisz to naprawdę nie chcesz być złośliwy?? gotcha

Witamy Kluskę serdecznie

Bacidus - jedzienie mówisz....oj Breśku kochany:D jak chcesz o jedzieniu to możemy na osobności:D
Kasiu to kiedy na facetów pojedziemy:D?

Bacidus - A dlaczego odrazu jechac i powodowac jakies rozlamy? Ja wiem ze moj sarkazm i cynizm czasami mniej komiczny a bardziej dobitny dziala np. Yasi na nerwy i awet jak czasami powiem cos milego w dobrej intencji to sie dopatruje podtekstow ale to nie temat na tym forum

Yasi - A to tak żartem było, ale sam zobacz, że temat kobiecy się troche jednak rozwinął o kwestie bon ton.
Coby mi nikt nie zarzucił off topicu w off topicu:
yasi vel chomik(rzadziej) ewentualnie Kaśka, albo bardziej przedmiotowo dziewczyna Gilasa ci co mnie znają to mnie znają, a dla reszty info - robiłam przez jakiś czas zdjęcia, obecnie szykuję się do powrotu - czas chyba niestety na nową giwerę albo wyciągnięcie starego gloczka, prawdopodobnie skarbnik SMOGu. Powinnam się zjawić dziś na piwie

Klucha - wdzięk i urok to też jakaś broń...przynajmniej kobieca:) a jak sie komuś nie podoba i na żartach się nie zna to nie mój problem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum