Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"Wojciech Szafrański" alias "gość"

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 3:25 pm    Temat postu: "Wojciech Szafrański" alias "gość" Odpowiedz z cytatem

Yasi - Przepraszam, ale czy ktoś tego gościa zna Pytam, bo to co zobaczyłam w dziale SMOG cholernie mi się nie podoba. Co ktoś ma do jakiegoś Michała B.? Znam tu jednego takiego, ale chyba jest mało szkodliwy Dlaczego mam wrażenie że posty pisze ktoś w wieku gimnazjalnym Zobaczymy czy może coś jeszcze napisze... Moja hipoteza: możliwe że jest dwóch gości bo jeden trzaska straszne błędy a drugi ich raczej unika... No i cytowanie ciagle samego siebie też by zakrawało na lekkie rozdwojenie jaźni. Człowiek co najmniej niepoważny.

Stachu - chodzi o tego samego gnojka który jest podejrzewany o odpalenie dziś świecy dymnej w szopie na urbanie?

Teh_piotrex - Być może... To jedne z nich drugiego namierzam.

Giller - Dochodzenie trwa, a tak na razie to zejmy gości bo nie prezentuje nic. Nie chce gadać "w twarz" to niech się ********

FFF - w trakcie namierzania picias jak ty to robisz // A ja jako jeden z modów APELUJE DO TEGO GOSTKA BY SIĘ UJAWNIŁ I PRZESTAŁ MIESZAĆ NA TYM FORUM i także jako jeden z modów zezwalam na nieuprzejme odnoszenie się do a takze o tym "panu"

The_piotrex – xDDD

Giller - j uż wiemy kim są ci gościowie (jest ich dwóch), nie popisali się ani intelektem ani odwagą. Zamiast przyjść pogadać to takie numery odstawiają. Panowie myślałem, że reprezentujecie wyżyszy poziom, niż jakiegoś młodego gówniarza, wasz komuflaż był niestety niewystarczająco dobry. Zawiodłem się. Ogólnie to sobie nagrzebaliście tym wyskokiem i nie wiem czy było warto. Ciekawe jak inni się do tego (do was) ustosunkują.

Stachu - czyli to oni odpalili świece?

coś więcej napisz co to za łepki i o co im biega?

Giller - Narazie nie chcę nic ujawniać, niech sprawa trochę przycichnie i ludzie trochę pomyślą nad sobą. Może goście zbiorą na tyle odwagi i sami się przyzjają.

p.s. z tą flarą to nie wiem nic

FFF - ale odpowiednią "karą" było by własnie ich ujawnienie przez kogoś a nie pobłażliwe czekanie na ich ruch lub litosc ....

ps giller znamy ich dobrze ?

Giller - Spokojnie Fifi znamy i ich i nie zapomnimy. Chodzi o to że jak będzie luz to nie potrzebne będzie rozcząsanie sprawy. Jak odpuszczą to dobrze jak nadal będą mieli problemu i nie wyjądą do nas z twarzą to wtedy podejmiemy odpowiednie decyzje. Człowiek jak coś przemyśli to czasem mu mija.

p.s. goście apeluje o odwagę, masz problem wyjdź, pogadaj przecież wszystko da się załatwić pokojowo bez awantur i jakiś nie pot

Yasi - To tylko dowodzi, że niektórzy ludzie naprawdę się nie zmieniają i na zawsze zostają ciołkami i chamami, którzy nie potrafią nawet kulturalnie się posprzeczać, tylko wykorzystując czyjeś nazwisko wylewają swoje żale nie wiadomo o co... Z Piciasem się przynajmniej można inteligentnie pospierać... W tym przypadku to naprawdę żal dupę ściska, że się tak nieobyczajnie wyrażę. Mam nadzieję, że nad morzem nie pada a co, w końcu off topic

Fearie - Ci co podpalili flare to Wiktor Błaszczyk a drugi Michał Raduni

The_Piotrex - A wiesz po kiego ch** oni to zrobili?

Fearie - 4fun gadałem z nimi nie wiedzieli ze nie chcemy flar w czasie akcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum