Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Arbuz

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Przedstaw się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Arbuz



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 19

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 11:37 am    Temat postu: Arbuz Odpowiedz z cytatem

Tomek Lemanski
28 lat (rocznik 1979)



Witam wszystkich
Jak w temacie moja ksywa to Arbuz. Dostałem ją na drugiej strzelance. Na początku mi nie pasowała ale już się przyzwyczaiłem i możecie tak do mnie mówić. Dlaczego Arbuz, ano dlatego że nie mogę już być Lemonem bo mój brachol (zaznaczam że młodszy ode mnie) już ma tą ksywkę. Także Arbuz to starszy brat Lemona.

Trochę o mnie:

Jeśli chodzi o prawdziwe dane to nazywam się Tomek Lemanski i mam 28 lat (rocznik 1979)

Zawodowo jestem nauczycielem stąd na początku mówiłem o ksywce "belfer" ale stwierdziłem że nie będę się obnosił ze swoim zawodem bo nie jestem osobą która lubi się przechwalać(zresztą czym tu się chwalić - zawód jak każdy inny). Normalny ze mnie koleś także ksywa Arbuz mimo że trochę śmieszna już mi przypadła do gustu.

Byłem już na 5 lub 6 strzelankach. Na początku biegałem z shotgunem którego polecił mi brachol i byłem bardzo zadowolony. Faktycznie dobrze jest zacząć z takim gunem żeby wyrobić sobie trochę taktykę i celność.
Obecnie posiadam G36C firmy JG. byłem z nim dopiero na jednej strzelance (02.06.07) na U1 i byłem zadowolony ale zobaczymy jak się sprawdzi na innych akcjach więc nie chwalę dnia przed zachodem słońca, ale gun mi leży i nieźle wymiata jak na pierwszy raz.

Co mnie interesuje: ano kiedyś miałem świra na punkcie białej broni (noże, bagnety, miecze, katany itp.) i nadal mam. Teraz oczywiście broń asg.
Oprócz tego trochę interesuję się programowaniem choć ostatnimi czasy niw wiele czasu poświęciłem na to. No bo wiecieteraz ASG mi w głowie.

Jeśli macie jakieś pytania to piszcie bo nie wiem co byście chcieli jeszcze o mnie wiedzieć.

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w ROGOŹNIE. Very Happy

ARBUZ Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe wreszcie się przyzwyczaiłSmile WItamy:)
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to rodzina cytrusóf sie powiększyła

o ile arbuz też jest cytrusem Cool Twisted Evil Wink Laughing

już całe pokolenia wchodza w ASG jak tylko moj syn podrosnie i bedzie chciał z ojcem w jednej drużynie być to na pewno go w to wciągne

WITAJ ARBUZ Laughing niech kulki sie ciebie imaja Twisted Evil (z wyjatkiem moich) Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ziomal



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 486

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam witam Cool chyba Cie kojarze Very Happy wbijasz do Rogozna Question a masz transport Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lemonvip
WIDMO - Kapral


Dołączył: 07 Lis 2006
Posty: 2122

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ma transport heheh

bo będzie woźnicą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bry Smile
_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Przedstaw się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum