Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

30.04.2007 C1 - Zielony wieczór

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 7:06 am    Temat postu: 30.04.2007 C1 - Zielony wieczór Odpowiedz z cytatem

No po akcji jest aż tak cicho a nie powinno!!!

Wrażenia piorunujące zwłaszcza że klimat był niesamowity zachodzące słońce dawało niesamowity efekt.
Potem wszystko co było zielone zmieniło sie w szare i ciemne, nieznane i niebezpieczne Twisted Evil
Mimo ze było skromnie ale za to bardzo treściwie. Stachu team dawał nam nieźle w kość i szczerze mówiąc
jestem pod wielkim wrażeniem.

Proponuje jesce raz taką akje ale z wiekszą grupą ludzi.

Tak nawiasem mówiąc maska o zmieżchu jest do d...


P.S. W drodze powrotnej z partyzantem urzadziliśmy sobie mały rowerowy pościg za lisem było NICE a spierdalał aż miło Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uh. w kośc to może pod koniec. na początku zgarniałem po papie jak młody hehs

rzeczywiście to słońce robiło cały klimat strzelanki
i różnica między dwiema stronami cypla
ta nieoświetlona pełna komarów i zimna
a oświetlona cieplutka i przytulna Smile
odblaski w wodzie robiły swoje - jeśli ktoś podchodził pod słońce
można było stanąc nawprost niego pod drzewem i by nie zauważył.

jak dla mnie najśmieszniej było jak zakopaliśmy Hudego Very Happy
Akcja trwała krótko ale była treściwa. (no i ten tekst - "dobra, to my sie nie musimy doładowywac")
jackub zaliczył ładny strzał we mnie (żesz w morde, przecież mnie tam nie było widac a ten trafił Razz )
podobało mi sie jeszcze trafienie w mixera, kiedy 3 razy byłem pewien że już już mnie widział, poczekałem, poczekałem i jedna kulka załatwiła sprawe (przy czym byłem przekonany że mam switcha na auto - niezła kicha)
picias dwa razy dał mi do wiwatu (spieprzałem aż sie kurzyło)
no i ostatnia akcja która zasługuje na odrębny krótki opis:
zasadzamy sie troche przed linią bunkrów. właże na drzewo (przy jeziorze). Siedze sobie, kolimator na 11. siedze, zerkam przez niego, musiałem skręcic na 10 i tak dalej aż zszedłem do minimalnego oświetlenia bo zrobiło sie ciemno jak w dupie. (dookoła jakieś sowy i inne ptaszydła popierdalały i robiły taki hałas że co 10 seknud schiza że ktoś idzie) wreszcie słysze wyraźne kroki - patrze Chief idzie, ale za daleko i za gałęziami (""wrrrr") patrze - wychodzi na pozycje Kolasa (partyzanta). po chwili słysze strzał z pompy i Chief wraca prosto w moje objęcia Very Happy. Potem gdzieś z głębi lasu słysze że dostał Hudy. Złaże z drzewa, lece do partyzanta, po krótkiej naradzie stwierdzamy że idziemy "na pałe" bo już mamy dośc. Wybiegamy sobie niczym wesołe zajączki na ścieżke, przebiegliśmy z 20 m, a tam jakieś dwie postacie na ścieżce. no to "springen nach krzaken" a za nami sznury kulek. położyłem sie za jakimś krzakiem, podbiegł Mixer i pruje mi nad głową (nie wiem czy mnie wtedy widział) wychyliłem sie jakoś delikatnie z boku i seryja rozwiązała sprawe. Został Jackub. Lece dookoła, patrze pod drzewem jakiś taki dziwny krzak. Myśle "a co tam, prewencyjnie go ostrzelam". Seria. "Dostałem!" krzyknął krzak Very Happy

Ten pościg za lisem wyjaśnia czemu partyzant tak szybko był na berdychowie Very Happy

_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CHIEF
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 277

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcja była zajefajna-jak każda Twisted Evil , ale ta szczególnie była fajna, ponieważ panował półmrok(pod koniec), co robiło fajny klimat Razz
Cytat:
"dobra, to my sie nie musimy doładowywać"
-To chyba był mój tekst Laughing
No fakt, wycieliście nas wtedy nieźle Razz

Wtedy, gdy Stachu byłeś na drzewie, to nie było cię widać. Idealnie komponowałeś się z drzewem.
Trzeba kiedyś znowu umówić się na 18-19.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kymon
WIDMO - Rekrut


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1865

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanko: Mianowicie czy bunkry przetrwały w całości czy ktoś lub coś je zniszczyło?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie to nie widziałem ich pierwotnego stanu, ale wyglądały ok.
_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CHIEF
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 277

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bunkry są w prawie niezmienionym stanie, troszke je zmodyfikowaliśmy Cool
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ziomal



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 486

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buuu Crying or Very sad a mnie nie bylo... ale co tam mam nadzieje ze jeszcze sie wbije na taka akcje wieczorkiem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Strzelanki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum