Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Naprawa/Konserwacja/Upgrade

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Zbrojownia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 12:31 pm    Temat postu: Naprawa/Konserwacja/Upgrade Odpowiedz z cytatem

The_piotrex - Jakby ktoś nie wiedział, to ja czasmai się tym zajmuje więc mogę sie okazać pomocny może W planach mamy (Pion Dydatyczny) zresztą szkolenie z w/w zakresu dla chetnych (każdy rozkręci min. GBv2. i wymieni zupgrade'uje go, przesmaruje, wyreguluje, skreci).

Tym niemniej zaznaczam że:
a) nie jestem cudotwórcą (wbrew temu co niektóre laksi twierdzą)
b) niekiedy mam prawo nie miec czasu lub miec go mało

Yasi - Czy ma ktoś może znajomego tokarza? Chodzi o dorobienie tego cholernego maleństwa do przeładowywania - wtajemniczeni wiedzą o co chodzi. Na razie pytam tylko o istnienie jakiegokolwiek kontaktu, ewentualne szczegóły będą możliwe do ustalenia jak tylko dostanę to paskudztwo z powrotem (Gilas!!!). Wdzięczna będę. Może coś by się w końcu ruszyło i mogłabym w końcu wrócić do strzelania z moim kochanym 552.

FEarie - Yasi ja mam kontakt u dwuch tokarzy. Moge załatwić aby zrobili ale potrzebuje część na wzór

Bandi - a jest mozliwosc zeby czesc byla na odwzorowanie niekompletna (ulamana czesc poszla w zapomnienie) a po prostu znajomemu tokarzowi powiedziec jak ma ona wygladac ewentualnie szkic narysowac??

The_piotrex - Jesli część byłą naszkicowan w minium 3 rzutach prostopadłych (bok, przód, góra +ew. przekroje jesli wymagane) i poprawnie zwymiarowana, to myslę że każdy tokarz by ją dorobił.

Fearie - To prosze dajcie taki rysunek bo ja nie wiem o jaką część chodzi a jak będe miał rysunek to moge z takarzami mymi gadać. Słać rys na mail fearie@gmail.com

Yasi - Na moje to jeśli chodzi o moją część, nie ma sensu nawet próbować tego rysować, to trzeba zobaczyć, niestety. Dziwne to jakieś i tyle, spokojnie, przetrwałam rok jakoś więc przetrwam jeszcze jakiś czas bez tego... Kupię sobie może coś nowego na "tymczasem". Tylko jeszcze nie bardzo wiem co... Apetyt na Steyra rośnie w miarę patrzenia, ale i ten brzydal FAMAS ma coś w sobie zapewne kulki

The_piotrex - "Dragunov Kasiu! Tylko Dragunov!" kak mawiała Lewandzia.
"Katarzyno! Jak ty możesz anwte myśleć o czyms innym niż RPK??!!" jak zwykła mawiac Bierłowa
"AK + GP30" powiedział The_PiotREX i zaczął ładować 40-stki do kamizelki

Bacidus - A jak ktoś nie wie to po 5 kapsułkach CO2 pękł mi zamek w SIGMIE teraz nie wiem czy nie kupić metalowego bo ta giwera ma za dużą moc a co najlepsze to dobiero chwile przed pęknięciem zamka zauważyłem że HOP UP nie jest wogóle ustawiony czyli ten zasięg co miała Sigma cały czas był bez HOP UPu Aż się boje co będzie jak wróci z serwisu i ustawie co trzeba ...

Giller - Hahaha przecież ty i tak podobno bez okularów nie widzisz dalej niż 50m więc po co ci taki zasięg (oczywiście żart )

Bacidus - jak bym widział na 50 metrów to bym ostatnio na akcji na U1 nie ostrzelał jakiegoś cywila co w krzakach siedział i trawe ścinał między budynkami. A swoją stroną to takich sytuacji nie powinno być że się pojawia cywil i to jeszcze w samym środku akcji i wszyscy to widzą ale nikt nie przerwie akcji i nie poada z kolesiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Zbrojownia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum