Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

KiH = King in Hell

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Scenariusze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 4:03 pm    Temat postu: KiH = King in Hell Odpowiedz z cytatem

Pomył Oparty na rozważaniach Rzufa i na jego rekwizycie.

Zasada gry i cel jest prosty.

Za pomocą zegara szachowego jest liczony czas zegar umieszczony w uzgodnionym wcześniej specyficznym miejscu.

na u1 między budynkami. c1 nie wiem gdzie a k1 nie znam

chodzi o to by drużyna wywalczyła jak najwiekszy czas dla siebie i nie dopuściła do naciśniecia guzika przez drużyne przeciwną.

nie wiem jak dokładnie chodzi taki zegar ale chyba dobrze to pisałem jak nie to poprawcie.

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jakobs



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 89

PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadza sie zegar szachowy opiera sie na 2 zegarach i po naćisnięcu przez jedną druzyne guzika spowoduje natychmiastowe odlaiczanie czasu drugiej druzynie i tak w kółko Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rzuf



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 825

PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja to wykombinowalem na odwrot Smile

przyciski sa oznaczone kolorami jak i tarcze (na przemian) takze wcisniecie przycisku liczy sie dla druzyny wciskajacej Smile

zazywczaj ustawiamy na 14:45 i wygrywa ta druzyna ktora pierwsza przekroczy 15:00 (flaga spadnie).

A wiec wcisniecie zegara powoduje start naszego zegara (po przekatnej!) i jazde do przodu
Wcisniecie wroga zatrzymuje nasz i odlicza jego.

Trzeba dodac zasady takie:
1. Zegar musi stac! jesli sie przewroci to wciskajacy musi wrocic i ustawic go ladnie w pozycji! (jak zginie to jego sprawa Razz )
2. Druzyna ktora aktualnie ma wlaczony zegar musi miec osobe ktora bedzie starala sie obserwowac zegar (zegar nie wydaje zadnego dzwieku ani nic po przekroczeniu 15tej. Mysle ze to da sie zmienic kiedys Wink )

_________________

"This is my rifle, this is my gun, this is for fighting , this is 4fun"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ziomal



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 486

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jednym slowem Arrow gramy to na najblizszej akcji Twisted Evil Cool mi sie baaardzo podoba Wink brawa dla Rzufa bo to od niego wyszla inicjatywa Cool mysle ze na akcji sie jeszcze wytlumaczy raz o co chodzi bo i tak bedzie trzeba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Łyplok



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 1342

PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę to wypróbować Very Happy
To co? Jutro może? Smile

_________________
- Co robimy Panie Kapitanie?
- Napier***my!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Scenariusze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum