Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kałachy

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Zbrojownia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 1:45 pm    Temat postu: Kałachy Odpowiedz z cytatem

Fearie - http://www.machinegun.pl/sklep/product_info.php?cPath=36&products_id=323 , http://www.taiwangun.com/index.php?str=product&product_id=172 ,
http://www.machinegun.pl/sklep/product_info.php?cPath=36&products_id=1283 .
Który z gunów polecacie i który waszym zdaniem jest najlepszy? Oczywiście weźcie pod uwage stosunek jakości do ceny i możliwości tuningu. Pytam o opinie bo pewnie nie przeczytałem wszystkich możliwych w necie.

Kymon - ak się zastanawiam dlaczego zawsze na stronach z drogimi replikami nie podają ich zasięgu??

Giller - Nie podaje się zasięgu bo jest dobry (30-50m) i jeszcze zależy jakimi kulkami strzelamy

http://www.machinegun.pl/sklep/product_info.php?cPath=36&products_id=323

Myśle, że kałach firmy TM jest wart swojej ceny, w miarę długa lufa pozawla na podkręcenie givery. Picias ci najlepiej powie o możliwościach i użytkowaniu givery. Jest z niej zadowolony.

The_piotrex - Tak. Jestem bardzoo zadowolony. Jakbym miał kase na kilka pierdół jeszcze...
Uwaga dla Kymon'a: myslę że określenie "drogie repliki" jets z założenia błędne. Otóż tu jest mowa o porządnych rpelikach: elektryczne zabawki za 200 zł z Chin sobie odpuszcamy, sorry ale to nie ten poziom zabawy. natomiast TM, CA, ICS to w większości są porządne repliki w normalnych cenach. Drogie repliki to takie których cena jest niewspółmiernie wysoka: SWD, Barret, Minigun, M249, M60, M2HB itp...

Myslę że najważniejsza jets odpowiedź na pytanie: co chcesz? Jesli "jakiegoś tam elektryka, byle tylko elektryka", to CYMA jest tania. Co do jakości, to neistety nie mamy dnaych bo firma obecna na polskim rynku za króko. Ja bym nie marnował jednak na to kasy: hazard -rozwali sie dzis czy dopieor jutro. lepiej dolozyc te 400 zł i kupic TM. Jakbys mial CYME upgrade'owac zeby byla jak AK TM to by Cię podobnie wyszło w cenie, amoze i wiecej ze wzgledu na koszty przesyłki (rózne części w różnych sklepach są dostepne). o AK TM mogę opowiadać godzinami, a Ty nie lubisz moich elaboratów. Co do AK-104. Jest to zupełnei inna giwera więc sam powinieneś wybrać jaki model chcesz. Na pewno zaletą jest tłumik płomienia, FMB i lufa prec 6.04 - ale za to płacisz wyższą cenę. FM Body nie jest wcale czymś niezbędnym (rysuje się), preclufki są lepsze na rynku (6,03) a tłumik mozesz hciec np. inny. Ale wybór zalezy do Ciebie. AK 47 (tylko TM) czy AK-104. Co wolisz, na co Cie stać.

Bacidus - "na stronach z drogimi replikami" - Kymon a co rozumiesz pod pojęciem drogimi? jeżeli kupujesz elektryka za cene klamki firmowej to czego się można spodziewać. Ja miałem 1 guna firmy CYMA za 60 zł i to był totalny bardziew a elektryki tej samej firmy nie mają ani celności ani siły a zasięg co z tego że ktoś ci napisze 30m jak kulka z tych giwer leci 15 i to jeszcze torem opadającym. Nie wiem moim zdaniem lepiej kupić dobrą klamke TM za 130 zł i sobie nią postrzelasz z 2 lata niż wię rzucać na tanie giwery które nazwał bym zabawkami a nie replikami do ASG. No niestety to nie jest tanie hobby i kazdy z nas o tym wie. Elektryki które kosztują mniej niż 800zł muszą być tańsze z jakiegoś powodu prawda. Spytaj się kogo chcesz na tym forum powie to samo. Chcesz się rozwijać i być dobrym zacznij od dobrej giwery i nie myśl że ktoś z nas zaczynał od gazówek czy elektryków ale napewno od Firmówek.

Giller - Tak, tak pamietam, każdy z nas miał na początku swoją kochaną pompkę, która teraz w większości jest nie zdatna do użytkowania. Ale były to givery firmowe (około 100pln) tak więc ich celność, zasięg, wytrzymałość bardzo odbiegały od zabawek z kiosku. Po latach zabawa ta przerodziła się nie w hobby a w pasję, a pasjonaci inwestują dużo. I tak powstał nasz obecny wygląd

FFF - ja czytając opinie cymy na necie jestem bardzo pod wrażeniem:) co do jakosci itd na wm jest 30 stronnicowy topic i jest tylko kilka negatywnych opini ponoć ak47 cyma nie odbiega zbytnio od marui a w standardzie posiada metalowe koła żebate ( nie mylić z zębatkami:]) a kasy żeby tiuningować do osiagów marui nie trzeba wydawać gdyż takowe posiada no moze z wyjatkiem lufy która jest aluminiowa i komory hu które osłabiaja celnosc

Fearie - Hmm... stać mnie na wszytskie trzy zaprezentowane guny ale nei wiem jeszcze co wyboire bo jeszcze mi wisi na myśli komuter nowy. A co do Cymy to można podobno ją nieźle podkręcić ale co racja to racja gun musi być Firmowy.

FFF - można można ale bez przesady , można wymienic tylko kilka częsci lub kupic cały ftk no za 200 zł i nasza cymka będzie zamiatała

Bacidus - Ja wszystkie opienie które czytalem na temat CYMY czy WELLa są podobne. Masz racje ze ludzie sie o nich wypowiadaja dość dobrze ale powiem tak. Wszedzie jest cos w stylu jak za ta kase to zasieg nie najgorszy, wykonanie nie najgorsze. Myslalem ze bedzie gozej. A teraz powiem Ci kto pisze opinie negatywne - np. ja ktory kupilem glocka elektryka i jednego G z tych giwer a mialem kupe firmowek i kupilem tamte tylko poto zeby je porownac. I jak chcesz je porownywac to tak jak bys porownywal ferrari z maluchem. Sa poprostu kiepskiej jakosci ale kosztuja malo dlatego maja tylu zwolennikow.

Giller - Ja jestem jednak za dobrą, znaną i renomowaną firmą jaką jest Tokyo Marui. Z tego co wiem givery z TM nigdy swoich użytkowników nie zawiodły. Mam na myśli nas tu w Wągrowcu.
Natomiast jako broń przyboczną i do pomieszczeń to może i bym sobie kupił CYMY mp5k pdw jak wyjdzie

FFF - to jeszcze zależy od kasy jaką sie dysponuje niektórzy kupują cymki bo chca być oszczędni a niektórzy bo nie mają 1 k np na ak marui

ale np repilki typu jg za 350 zł są śmieszne niby z wierzchu chcą dorównać marui to w środku totalne shit full plastik jak tanie elektryki za 100 zł

bacidus - F&F&F no i wlasnie o to mi chodzilo caly czas ze jak kogos nie stac na pozadnego gaziaka czy elektryka to naprawde lepiej kupic pompke renomowanej firmy i mozna sie strzelac z klasa. To ze ktos ma elektryka TM nie znaczy ze pompka nie moze go sciagnac i wlasnie na pompkach robisz sobie skilla bo nie masz juz szasns jak za pierwszym razem nie trafisz. Kazdy z nas tak zaczynal i ja nadal sobie lubie polatac z pompka - zupelnie inna adrenalinka tak wiesz ze nie mozesz przyciac

FFF - zczerze mam 600 zł spokojnie starczy mi na jakąś uzywke tm lecz także na ak47 cyme lub m4 src i chyba wybiore cyme starczy mi jeszcze albo na jakis lekki tuning - dołoże trozke i sobie kupie ftk hurricane lub zrobie z nim coś oszczędniejszego jesli stwierdze że jest do dupy sprzedam - rynek nie jest nimi nasycony a ludzie rozchwytuja nawet jeśli jest niewiele tanszy od nowego . wella nie kupił bym nigdy pamietam jaki na nie był popyt ale to było za sprawą tego iż był to pierwszy chinski elektryk z metal gb lecz opinie od początku o nim ni były dobre ale jak mówie pożyjemy zobnaczymy jak zakupie to panowie bedą mogli zobaczyć i poczuć czy żeczywiscie był warty swej ceny a mój wybór nie jest pokierowany checia oszczednosci itd lecz ochotą na niego żeby mieć na nowego marujca musiał bym jeszcze sprzedac mojego kochanego socoma a tego nie chce robic bo przywiazałem sie do niego

Fearie - Picias jako posiadacz od lat AK TM niech się wypowie w formie większego elaboraty bo z chęcią poczytam (tym razem). Jakbyś mógł to wypisz różnice między ostrym a ASG

Bacidus - Picias lubi sie szeroko wypowiadac wiec bez obaw co nie Picia

The_piotrex - Odpitolcie się od moich eseii! Jak się niepodoba to moge wogólę się nie wypowiadać na forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kymon
WIDMO - Rekrut


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 1865

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiecie jestem dopiero początkującym "maniakiem" Wink i nie zamierzam się zatrzymac na moim karabinku lecz kupić sobie coś lepszego. Obecnie nie posiadam takich funduszy aby sobie lepszą replikę zafundować więc muszę trochę poczekać Mad Może rugera http://www.machinegun.pl/sklep/product_info.php?cPath=37&products_id=723 Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fearie
WIDMO - Kapral


Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 3751

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kymon ja mojego sprzedaje teraz i szczerze nie polecam teg oguna. Kup sobie jakiegoś krótkiego gaziaka lepiej
_________________

www.linea-okna.pl <-- producent okien drewnianych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hubix



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 204

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten gun rulez http://asgshop.pl/produkt.php?id=1081 niestety jest dobrej firmy i full metal i sobie troche za niego liczą
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The_PiotREX



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2409

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

STAR robi całkiem dobrze wykonane giwery. Niestety cena jest niewspółmierna do trwałosći. O czym zresztą swiadczy gwarancja na 6 miesięcy. oczywiscie prawo polskie nakłada na sprzedawce obowiazek rękojmi na okres 12 miesięcy, ale fakt dawania gwarancji na 6 miesiecy świadcyz ze nawet sprzedawca/producent nie wierzy w trwałość swoich produktów... Very Happy
_________________
L?kliwy stokro? umiera przed ?mierci?, m??ny kosztuje jej tylko raz jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubix



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 204

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2006 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i jeszcze jeden który jest very zaje$isty http://asgshop.pl/produkt.php?id=818
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Zbrojownia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum