Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Akcja towarzyska

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> SOG
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
The_PiotREX



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2409

PostWysłany: Pon Paź 01, 2007 12:59 pm    Temat postu: Akcja towarzyska Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, jak pewnie mówiłem niektóym z was, prgnąłbym zorganizować akcję dla znajomych z Poznania. tak wiec labo bym zaprosił 3 (4) znajomych na normlana akcję w Wągrowcu, albo bysmy się spotklai chcoiaż SOG + goscie. Tak cyz inaczej pozostaje problem sprzętu:

ja mam sprzet dla jednej osoby
* dodatkowe okulary
* pompka MP5A3
i teraz pytanie, co macie anmdiarowego (tzn poza wlasnymi maksmai/goglami i bronai glowna) co moglibyscie ansyzm gosicom uzyczyc? potrzebowali byśmy tak jecsez jakies giwerki i przede wszystkim osłonę oczu. Akcja odbedize się w jakąś sobotę, chyba nastepna. Jesli kto nawet nie moze byc na akcji to mzoe pozyczyc cos mi (tzn dla gosci, ale ja odpowiadam za to materialnie - a jestem wyplacalny Very Happy ) Licze na waszą pomoc. Piszcie co mzoecie zalatwic.

_________________
L?kliwy stokro? umiera przed ?mierci?, m??ny kosztuje jej tylko raz jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kelo



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 935

PostWysłany: Pon Paź 01, 2007 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę załatwić jedynie dodatkową parę gogli wiesz te moje fioletowe zimówki
_________________
____________ ______Joga Bonito_________________________


www.widmoasg.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łyplok



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 1342

PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mogę gogle pożyć, ale mnie nie będzie. Ogólnie cały październik mnie nie będzie... Sad
_________________
- Co robimy Panie Kapitanie?
- Napier***my!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> SOG Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum