Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

akcja 3 w U1

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Scenariusze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Melon



Dołączył: 04 Maj 2013
Posty: 24

PostWysłany: Pią Maj 10, 2013 9:55 pm    Temat postu: akcja 3 w U1 Odpowiedz z cytatem

Witam.

Byłem dopiero na 3 strzelankach, ale już mam ulubione scenariusze Smile w związku z tym chcę zaproponować następujące akcje:

1. Zdobywanie budynków:
-flagi w budynkach: 2 (na środku pomieszczenia za ciemnią), 3 (na piętrze), 4 (na środku budynku) [są to najchętniej oblegane miejscówki na każdej strzelance Wink ]
-dwie drużyny (oznaczone taśmą, gdyż zauważyłem, że dużo ludzi za często strzela do swoich)
-start: jedna drużyna zza budynku 6, druga budynku 1 (w tych tez miejscach respy poszczególnych team-ów)
-gra na czas (ok 1 h)
-zdobycie wszystkich trzech flag nie oznacza końca gry. Wygrywa drużyna, która ma ich więcej po upływie wyznaczonego czasu

2. Podkładanie bomby
-2 team
-chodzi o umieszczenie 3 bomb (baloników ;p) w bazie przeciwnika (w kartonie bądź koszu)
-1 osoba może jednorazowo podłożyć jeden ładunek po czym wraca jako trup do respa i gra dalej
-do dyspozycji każdej ze stron ok 10 baloników (najlepiej po dwa dla każdego)
-wygrywa drużyna, która podłoży wszystkie trzy bomby
-umieszczonych ładunków nie można niszczyć
-bazy przy śmietnikach
-resp przy swoim kartoniku w bazie Smile

3. VIP
-dwie drużyny
-na zmianę jedna z drużyn kampi w terenie i ukrywa (chroni) VIP-a, którym będzie 1 duży balon (można go przenosić itp itd)
-atakujący mają na celu jak najszybsze zabicie VIP-a (balonik musi pęknąć)
-wygrywa ta atakująca drużyna, która zrobi to w krótszym czasie Smile
-atakujący resp przy blaszaku
-obrońcy VIP-a resp przy śmietniku między 3 a 4

Mam nadzieję, że pomysł się spodoba i kiedyś takie coś zagramy. Pozdro Very Happy

_________________
-Kapitanie, co teraz robimy?
-Jak to co?? NAPIERDALAMYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Scenariusze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum