Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Strzelaj z SMOGiem :p

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> WIDMO -> Archiwum S.M.O.G'u i Szatanów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Pon Lip 07, 2008 9:29 pm    Temat postu: Strzelaj z SMOGiem :p Odpowiedz z cytatem

Uwaga Exclamation

Wpadłem na pomysł aby wszyscy aktywni maniacy strzelali się jako jedna w miarę zorganiowana drużyna. Nie można tego osiągnąć w 100% z przyczyn wiadomo jakich... Rolling Eyes

W mojej głowie pojawił się pomysł: wszyscy niesmogowcy zainteresowani ścisłą współpracą ze SMOGiem mogą zgłosić taką chęć.

Od maniaków oczekuję:

- aktywności
- podporządkowania się dowódcom
- troszkę dyscypliny

W zamian jako SMOG oferujemy:

- wspólną bardziej ułożoną zabawę naszymi kochanymi replikami
- wspólne treningi
- o atmosferze nie muszę przypominać (już Fearie sie o to zatroszczy Twisted Evil )

Jeśli chcesz stworzyć razem z nami dobrze zorganizowaną ekipę gorąco zapraszam.

EDIT Fearie:
Proszę odpisywać tylko w wypadku zainteresowania, podając jakieś dane kontaktowe (wystarczy napisać ze kontaktować się na PM). Wszystkie posty nie w temacie będą kasowane. W razie pytań proszę pisać do Gillera. Co istotniejsze pytania i odpowiedzi będą tu umieszczane.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Wto Lip 08, 2008 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W związku z tym, że większość zadań na większych strzelankach i na zlotach wykonuję z członkami SMOG-u, jestem chętny Very Happy
Mam nadzieję, że inne osoby, które są w podobnej sytuacji jak ja także się na to zgodzą. Liczę, że zacieśni to współpracę, między wągrowieckimi maniakami Very Happy

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Osman
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 1300

PostWysłany: Wto Lip 08, 2008 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłbym zainteresowany w razie W ale jeśli mój team będzie na jakiejś strzelance obecny to będę ze swoją drużyną,
jeśli jej nie będzie to jak najbardziej się podporządkuję smog'owi itd Twisted Evil

_________________
Chocia?bym chodzi? ciemn? dolin?, z?a si? nie ul?kn?...bo mam latark? ;-P
NIE KL?KN? PRZED bogiem TYM BARDZIEJ PRZED TOB?
Life's a bitch....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> WIDMO -> Archiwum S.M.O.G'u i Szatanów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum