Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Okularki

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Ekwipunek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Guciu



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 306

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 7:20 pm    Temat postu: Okularki Odpowiedz z cytatem

Co sadzicie o tych okularkach?? http://www.allegro.pl/item411488211_uvex_athletic_zestaw.html Mi sie wydaje ze warto jak za 50zl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziekss
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 776

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA BYM SIE NA SPECU ROZEJRZAL, ZA TA CENE DOSTANIESZ CALKIEM SPOKO OKULARKI A TAKIE AKURAT NA SPECKU TEZ STOJA COS KOLO 50 PLN Very Happy

Dodane po 1 minutach:

ALE W SUMIE JEZELI ZESTAW Z WYMIENNYMI SZYBKAMI I POKROWCEM TO NAWET WARTO NA MOJE...

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guciu



Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 306

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale chyba podorby to nie beda mam nadzieje btw. na Spec koszyuja 55zl a tutaj za 50 mam okulakrki 2 pare szielek pokrowiec i szmatke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziekss
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 776

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CZY PODROBY TO NIE WIEM - ROZNIE BYWA, JA OSOBISCIE WOLE SPRAWDZONE SKLEPY ALE CENA SPOKO... MOZE KTOS INNY SIE WYPOWIE???
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The_PiotREX



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2409

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłęm oglądać okulary dzisiaj w specu. Co prawda chciałem kupic Uvexy X-one lub Ivo, ale po przymierzeniu okazało się ze dobrze pasują tylko 3 inne. Kupiłem te http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=44_168&products_id=2695 . Bezpieczeństwo to zbyt ważna rzecz żeby ulegać tutaj modom. Najlepiej jest dany model osobiscie przymeirzyc czy na pewno pasuje do TWOJEJ twarzy. Rzeczone Uvexy Ivo Kelo sobie baaardzo chwalił, ale na mojej chudej twarzy pod cczami robily sie duze wolne przestrzenie niczym niezabezpieczone które stwarzały realne zagrożenie wlotu kulki. Pomijając fakt że okularki dedykowane do ASG budzą moją większą ufność niż rowerowe.
_________________
L?kliwy stokro? umiera przed ?mierci?, m??ny kosztuje jej tylko raz jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łyplok



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 1342

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Święte słowa.
Ja mam Uvexy No Gravity, które idealnie pasują do mojej twarzy Smile I są naprawdę wszechstronne(mam przyciemniane). Dużo w nich jeżdżę na rowerze, motorze, czy poprostu chodzę po ulicy Smile

_________________
- Co robimy Panie Kapitanie?
- Napier***my!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te G&g są calkiem spoko, znajomy tez takich używa, chociaz mi bardizej pasują Uvexy Ivo, które wykorzystuję tak jak Łyplok:] nosze je ciągle na glowie a jak słońce zaswieci to zakładam na oczy (nawiasem, bardzo dobrze sprawdzają się przy prowadzeniu auta)
Co do tych które pokazał Guciu na aukcji, powiem tak:
akurat jeśli chodzi o okulary to nie uznaje Żadnych kompromisów, jeśli nie znam specyfikacji modelu, a nie jest to sklep "z branży" i nie jest "jak wół" napisane że sa to okulary do ASG to ja osobiście bym tego nie kupił. Musisz liczyć się z tym że na pierwszej strzelance na którą przyjdziesz w tych okularach zostaną one potrzktowane seria strzałów z najsilniejszej repliki, i jak nie wytrzymają i sie rozpadną..... reszte można sobie dopowiedzieć:]

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stachu
WIDMO - Starszy Kapral


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2366

PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam ivo i chyba trafiłem na chujowe jakieś, złazi mi antifog...
_________________

Realcap only, MP 300 Assault 400 Support 500 DM 600 BoltAction 700.
Ja Yeti!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Ekwipunek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum