Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna wagrowiecasg.forumoteka.pl
Opis Twojego forum
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Artykuł - Co wy na to ???
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jackub
WIDMO - Sierżant


Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 2326

PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 2:04 pm    Temat postu: Artykuł - Co wy na to ??? Odpowiedz z cytatem

http://www.wmasg.pl/aktualnosci/(nie)strzelam_do_was_na_naszej-klasie/848/


Jestem ciekaw waszych opinii.

Osobiście poddałem się bez, zbędnych pytań i usunąłem fotki, wole dmuchać na zimne.

Czego nie robi się dla świętego spokoju, i na chwałę ASG.

_________________


Masz szanse pomóc nawet po ... --->>>www.transplantacje.org
Przemy?l, Zastanów si?, Pisz.
Uprzejmie prosz? o nie rozdawanie mojego numeru tel. kom. bezsensownie (np: doradc? finansowym)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ICE
WIDMO - Szeregowy


Dołączył: 15 Gru 2006
Posty: 494

PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak:
jezeli na zdjeciu jest wykorzysatna bron tylko po to zeby bylo ono szpanerskie to odrazu mowie ze wyrzucic...
ale jezeli jest to zdjecie np: druzyny albo ze zlotu na ktorym nikt do nikogo nie celuje a jedynie trzyma bron to czemu nie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The_PiotREX



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2409

PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie mam konta na naszej klasie a głupków którzy mają tam konta i pozują na zdjeciach z replikami dla szpanu olewam strugą ciepłego moczu, bo nie uważam zeby to miało cokolwiek wspólnego z nami porzadnymi maniakami. Czy myslicie że jesli ktoś pozowałby na zdjeciu trzymajać w ręce katanę i udajac ze zaraz odetnie koledze łeb to jakies stowarzyszenie aiado czy ken-jutsu zaczełoby pisac jakies apele czy cos? W zyciu! to nie ich cyrk i nie ich małpy. Tak samo u nas. Replikę moze kupić sobie każdy i nie czuję się odpowiedzialny że idiotów długością klamki leczą sobie kompleksy poprzez afiszowanie się na portalu nasza klasa z replikami. Oni nie mają ze mna ani moimi znajomymi nic wspólnego. A poprzez pisanie na wmasgu sami sie prosimy o to zeby tych melepetow kojarzyc z Maniakami ;/
_________________
L?kliwy stokro? umiera przed ?mierci?, m??ny kosztuje jej tylko raz jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że zdjęcia można umieścić każde jeśli nie łamie np. dobrego smaku.

Bo np. jeśli ktoś gra w teatrze Niemca - hitlerowca (ze swastyką, itp) ale jest to jego hobby i chce się tym pochwalić to czemu nie. Człowiek inteligentny po przeczytaniu czym się taki ktoś zajmuje nie posądzi go o nazizm.

Tak sam z ASG, jeśli opisze się, ze przedmiot to replika wykorzystywana do zabawy/gry i przedstawi się jakieś foty to podobnie nie powinniśmy być uznani za przestępców czy lanserów terroru czy bandyctwa.

Tak mi się wydaje.

Poza tym Jackub nie rozumiem z jednej strony promujesz ASG w Wągrowcu z drugiej nie chcesz w necie. Jeśli się coś dobrze opisze i wstawi odpowiednie zdj powinno być spoko Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maku
Site Admin


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 4142

PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się składa piotrex że mam konto na NK i mam w profilu fotkę z repliką w ręce zrobioną na jakiejś strzelance. I pomimo tego wszystkiego nie uważam się za głupka.Przedstawiłem poprostu na zdjęciu jak wygląda moje hobby. Fotka jest porowana, repliki grzecznie wycelowane w bespiecznym kierunku.
Jesli w ten sposób ktoś przedstawia swoją pasję to nie widzę w tym problemu.
Co do pozorowanych egzekucji i tym podobnych rzeczy to nie będę się wypowiadał bo nie chcę znowu "mięchem" rzucać.

_________________
".stay out of the road
if you want to grow old."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łyplok



Dołączył: 16 Wrz 2006
Posty: 1342

PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maku, ja mam tak samo Smile
Szczerze mówiąc to wielu moich starych znajomych dzięki temu zaciekawiło się ASG. Może ktoś w to wejdzie. Nawet jedna osoba to i tak cenny nabytek dla naszego środowiska. Dlatego też nie rozumiem dlaczego wiara się tego czepia :/ Ja tam będę promował to hobby nawet na NS i mam to gdzieś, co inni o tym sądzą Razz

_________________
- Co robimy Panie Kapitanie?
- Napier***my!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rzuf



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 825

PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

</ironia mode on>Glupkami sa wszyscy pokazujace swoje hobby na NK. Ci w samochodach sportowych, motocyklach, z wędkami w rekach, nawet na grzybach!!! Bez sensu, moim zdaniemn zdjecia powinny byc takie jak sa w aktach policyjnych. Z przodu i z boku (i jeszcze moze byc tabliczka z peselem w rekach).</ironia mode off>

Wogole ostatnio zauwazylem ze "trendy" jest negowac i pisac negatywne opinie o NK. Chyba tez sie zrobie pr0 i taki bede Smile

NK jest ble!

OSmile

_________________

"This is my rifle, this is my gun, this is for fighting , this is 4fun"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam ponad 20 fotek z różnego rodzaju imprez, w których braliśmy udział Very Happy
Nie usunę ani jednej, mam gdzieś co jakiś idiota napisał w artykule, jest to jak zwykle szukanie taniej sensacji, przez gości, którzy nie mają pomysłu na to co napisać.
Jak wspomnieli już moi przedmówcy, są różne sposoby na promowanie tego sportu, a ten jest dobry jak każdy inny Twisted Evil

Co do wypowiedzi Piotrexa, to mam go ochotę tylko "mięsem" obrzucić Sad Żenada po prostu Sad Sad Sad

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The_PiotREX



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2409

PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sanczo69 jeśli masz ochotę obrzucać mnie miesem to się uerz tym meisem w głowke i przeczytaj raz jeszcze co napisalem i artykul na wmasg. Jesli nadal masz ochote, to powtorz ta czynnosc. A jak nie to stwierdze ze twoj poziom intelektualny to zenada. Cala sprawa dotyczy ludiz ktorzy na NK sie lansuja z apomoca zdjec takich jak:
czy

I to sa według mnie debile.
Nie mam nic przeciwko maniakom któryz promuja swoje hobby. Czy ty naprawde jestes tak głupi ze tego nie rozumiesz czy moze jednak sam czujesz ze nalezych do
Cytat:
idiotów długością klamki leczą sobie kompleksy poprzez afiszowanie się na portalu nasza klasa z replikami
. Przecież to normalne ze skoro pokazujemy innym swoje zycie to takze nasze wspaniałem hobby. Może Sanczo69 po prostu nie rozumiesz słowa "afiszować"? Nie ma co sie wtsydzisz, juz ci spiesze wyjasniac
Słownik jezyka polskiego napisał:
afiszować <<ostentacyjnie coś ujawniać, rozgłaszać, ukazywać>>
. Rozjasnilo sie cos?

Maku, dobrze ze masz fotki, dobrze ze sie nie czujesz bo nie o Tobie mowilem.

Rzuf, nie wiem czy jest to trend czy pr0, ja po prostu nie mam potrzeby ekshibicjowac się w takich miejscach. Z wartościowymi ludzmi utrzymuje kontakt, na innych nie trace czasu, tak wiec nie jest mi NK do niczego potrzebna. Poza tym wycieki DB utwierdziły mnie w przekonaniu ze nie nalezy sie angazowac w projekty niesprawdzone Wink Nie neguje ogolnie idei spoleczenstwa internetowego. Na dobrą sprawę nawet to forum jest tego namiastką i pozwala umeisci swoje zdjecia, napisac gdzie sie pracuje, czum sie interesuje i inne pola w profilu... Moze nie czuje potrzeby odświeżania czasów szkolnych bo sam nie danwo szkołę skończyłę, może za kilkadziesiąt lat założe konto na NK, kto wie? Ale fakt ze coraz czesciej daje sie spotkac ludzi ktorzy krytyke NK popierają argumentami z własnego doświadczenia. Mnie to trochę bawi, bo skoro mówią ze Nk ejst taka straszna i im sie nie podoba i wogole to po co zakladali tam konto? Ze niby musieli sie sami przekonac? No coż... powiem szczerze że to kwestia pewnej życiowej madrosci i dosiawdczenia. Są tacy np. którzy zjedzą larwy owadów aby sprawdzić czy im smakuje ale sa i tacy którzy tego nie zrobią bo wiedzą ze to nie dla nich. I jedni i drudzy maja do tego prawo.
Aha! I zebys Sancoz znowu nie wyobrazal sobie Bóg wie czego to informuje ze nie twierdze ze NK to larwy chrząszczy, a porównanie to am na celu podkreslenie ze są rózne rozrywki dla ludiz o rózncyh gustach i nie każdemu musi wszystko przypasc do gustu.

_________________
L?kliwy stokro? umiera przed ?mierci?, m??ny kosztuje jej tylko raz jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanczo
WIDMO - Porucznik


Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 4055

PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

głupków którzy mają tam konta i pozują na zdjeciach z replikami dla szpanu olewam strugą ciepłego moczu


To w gestii braków w zakresie czytania ze zrozumieniem.

Jak już wspomniałem NK to jeden ze sposobów reklamowania ASG i to jak dowodzą tego przykłady całkiem skutecznym Exclamation
Jak zwykle masz problem z tym, że uważasz, iż wszystko wiesz lepiej od innych, mimo, ze sam przyznajesz, że konta na NK nie posiadasz Exclamation Obrzucasz błotem ludzi o innych poglądach i masz pretensje do tych, którzy "ośmielą" ci się to wytknąć Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rzuf



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 825

PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The_PiotREX madrze gadasz ;P Pozatym, kretnyni zdazaja sie wszedzie, w internecie, tv czy brukowcach Wink A ten art to tania prowokacja gazety, wazne zeby sie na to nie lapac Wink
_________________

"This is my rifle, this is my gun, this is for fighting , this is 4fun"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
giller
WIDMO - Plutonowy


Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 2139

PostWysłany: Nie Paź 12, 2008 7:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ASG jest tu po prostu kolejnym z przedmiotów sensacji. Zamiast replik mogłyby być zdjęcia z nożami, swastykami, kijami (może od miotły) w kominiarkach czy uj wie co jeszcze. Debili i ich pomysłów nie brakuje więc trzeba to na luz brać Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The_PiotREX



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 2409

PostWysłany: Nie Paź 12, 2008 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie Gilas, i takie branie na luz idiotów nazwałem olewaniem ciepłym moczem.
Sanczo, jeżeli nie potrafimy sie tu zrozumieć, to trudno, może spróbujemy pogadać twarzą w twarz i moze wtedy znajdziemy wspólną płaszczyznę bo cały czas mówimy o czyms innym. I nie twierdze ze wiem cos najlepiej ani nikogo nie mieszam z błotem. Zauwaz ze to ty mówisz o rzucaniu mięsem i żenadzie.

_________________
L?kliwy stokro? umiera przed ?mierci?, m??ny kosztuje jej tylko raz jeden.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grako



Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 302

PostWysłany: Nie Paź 12, 2008 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten nędzny artykuł jeśli można go nazwać artykułem ani to informacja ani inny gatunek publicystyczny powstał po to żeby tacy jak wy i ja dyskutowali na forach by wzbudzić w nas chęć dyskusji na banalny temat. !!! wiec skończmy bo to jest śmieszne
_________________
Nieprzyjaciel niezmiennie atakuje w dwóch przypadkach:
- kiedy jest gotowy
- kiedy Ty nie jeste?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kelo



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 935

PostWysłany: Nie Paź 12, 2008 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jak co ale to stwierdzenie zostało na początku stwierdzone. Poza tym trzeba baczyć na to iż chyba źle zrozumieliście przekaz Piotrka. Nie chodziło mu o każdego kto wystawia zdjęcia z replikom i innymi rzeczami tego typu tylko o ludziach którzy szpanują przed innymi i afiszują się na mega-bosów. Podam przykład mamy na zdjęciu faceta który siedzi przy swoim proszę z jakąś replikom oblepiony tanimi laskami i złotem. Uważam ze w tym temacie zostało wszystko powiedziane więc proszę o zamknięcie tematu. Bo uwagi niektórych są śmieszne. Jest co cos w stylu a podniosę ręce jak mnie wołają.
_________________
____________ ______Joga Bonito_________________________


www.widmoasg.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum wagrowiecasg.forumoteka.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum